• Orc123
    8.1k

    Ako si stajalista da bi nas Kule trebao voditi ko 1. Spica onda vjerojatno bi bili pred bankrotom ili totalno propast da se to uopce desi! kuletov max maximuma je da bude 3. Spica i to ako! Ako to nisi vidio do sad onda neces nikad...covjek je u dinamu 4 godina i nije napredovao ni mrvicu.,.
  • CastAway1986
    1.5k
    Ma Kulenovic neznam čak da li je i za rotacije , treba nam pravi killer u napadu
  • Peškaman
    4.4k
    Beljo je imao na stolu ponudu Dinama i Augsburga,htio je u Dinamo i za manju mlaću,ali vrhovni gospodar svemira don Ante Čačić je odlučio da nam on nije potreban i momak je otisao gdje je i sada.
  • Patak
    2.9k
    Pa dobro volio bi i ja boljeg od njega, zato sam te pitao tko će po tebi biti prva špica Dinama sljedeće sezone. Ili, ako je on treća opcija, tko su prve dvije ako ode Petković?
  • mali M
    5.2k
    uf Patak, kakav Kule prva špica Dinama... Kule je pokazao da nije ta razina za njega. Pa rađe bi ako nikoga ne dovedu držao Brodića napred jer sam ja mišljenja da je to Petko za siromašne, pa čak i stava da bi se Brodić u Dinamu bolje snašao zbog kvalitetnijih suigrača... Od Kulena je bolji i Emreli.. Kule ne unese ništa ni kad sad uđe na kratko... Piši to propalo, san je ostvario, igrao u Dinamu, imat će priču za kafane i unuke i pusabok
  • Patak
    2.9k
    Ok, ako je Brodić taj nema problema. Ja sam drugog mišljenja, Brodić je već u godinama i da s 29 godina postane prva špica Dinama je nerealno po meni. Kulenović je mlađi i može još napredovati, pokazao je u Loksi da može zabijati dosta golova u sezoni sa slabijim suigračima. Osim toga može trčati cijelu utakmicu i stvarati presing na zadnju liniju, za razliku od Brodića koji diše na škrge i sav se oznoji nakon jednoj poluvremena, onako veteranski.

    Normalno da bi volio da Petko bude tu još nekoliko godina, samo velim, što ako ode...Drmić je veteran, Emreli ok, ali ništa posebno, mlađarija još nespremna ...

    A da dovedemo neko rješenje koje bi bilo dobro opet ne vjerujem, propustili Frigana, propustili Belju, od skauta i struke da dovedu nekog kvalitetnog stranca još manje vjerujem, tak da,..
  • mali M
    5.2k
    možda me nisi shvatio, NITKO od trenutnih napadača ne zaslužuje nositi Dinamov dres osim Petka. U Brodića imam pravo polagati nade jer još nije igrao u Dinamu, ostali su svoje kredite potrošili debelo...
    Kulenović je mlađi i može još napredovatiPatak
    :rofl: Uopće neću komentirati
    Ne trebamo po stoti put ponavljati da je drukčije igrati se nogometa u momčadima bez imperativa i kad ti u Dinamu sjedne na pleća da se moraš hrvati u Europi sa kvalitetnim stoperima, da MORAŠ osvojiti prvenstvo, da stagnacije napadača od 15 tekmi bez gola nisu prihvatljive... Dinamo je skroz nedohvatljivi level ostalim momčadima. Ne toliko po kvaliteti koliko po navikama i potrebama za egzistiranje u Europi. Pa nije slučajno da se Os, Ri, St sramote po Europi svake godine. Misle da je bit dobar u HNL-u dovoljno za biti dobar u Europi. A to je samo prvi najmanji koračić na putu prema srednjoj Europskoj klasi klubova.
  • Noel
    6.4k
    Gura se taj Xoxha po medijima kao pojacanje.. Danas će pokazat kaj zna. Ak nemre probit Mohharamija 4,5 puta po utakmici onda u k krasni.
  • Droljo
    8.1k
    Brodić bi mogao bit pozitivno iznenađenje. Za hnl naravno. Zna on igrati nogomet, bez brige. Jedino što nema baš niš da iskače. Nit je pre brz, nit stijena. Ali za riješit goricu ili belupo bi morao biti dobar. Što je i pokazao u varteksu. Takvi nam ne trebaju ali kad je već tu...
  • Noel
    6.4k
    Pokazatelj kolko je on bitan igrač za Varteks je i to kaj u 6 tekmi kolko ga nema s njima su zabili samo 2 gola i nemaju pobjedu od tada.
  • Georg Koch
    4.6k
    Dok su god nama mete Hoxha i slicni, bilo da se spominju po medijima jer su zaista nase mete i jer se nesto "kuha" i raspituje oko istog, bilo da je cisto jedno ime u nizu tek tako spomenuto, nemojmo biti razocarani i u buducnosti mucenju sa Lokosima, rudarenju sa Goricama, metlama od ceskih predsstavnika u europi i slicno.
  • Mathiasovi Chageri
    2.8k
    Kulenović je mlađi i može još napredovatiPatak

    Majstore uz dužno poštovanje, Kulenović je danas navršio 24 godine. U svojoj karijeri je igrao za Lokomotivu, jednu sezonu za Rijeku i Legiju, nigdje se nije zadržao osim što ga je Dinamo plaćao godinama da igra u Loksi. Kulenu na stranu trud, trka, pritisak na zadnju liniju i želja, ali on nikako nije kvaliteta niti rezerve Dinama. Nažalost, snizili smo kriterije maksimalno ove sezone pa nam stiže na zimu još jedan takav.

    Kad pogledaš koji sve igrači, a da su napadači, imaju 24 godine i u kakvim su fazama karijere, uopće nema smisla govoriti o mladosti i napretku. Pa dečko je odigrao 118 utakmica u HNL-u, koliko ga još dugo trebamo gledati da shvatimo da je Kulen to što je i da nema tu više napretka. Stavimo na stranu vanzemaljce poput Mbappea, Haalanda, Oshimena i Kolo Muanija koji imaju jednako godina kao Kulen, ali igrači poput Jonasa Winda, Gianluce Scamacce ili čak i onog slovaka Boženika su ove godine na puno većim razinama od HNL-a pokazali puno veću razinu igre i zabili više golova, a imaju isto godina kao Kulenović.

    Danas u ligama petice igrači od 18/19 godina u svojim ekipama igraju glavne uloge, a mi se još nadamo da će napadač koji je karijeru proveo na Kranjči napredovati u 25./26. godini. Isto to smo radili ili radimo sa još igrača poput Tolića, Menala, Marina itd. Igrača od kojih stalno očekujemo neki napredak ili skok u igri, daje im se xy prilika, a nikad ga ne dočekamo. Ovo nije situacija u kojoj ti neki Petković igra drugu talijansku ili neki Oršić igra u Koreji i pokazuje tragove onoga što možemo očekivati od njega, ovo je igrač kojeg si svaki vikend mogao gledati znaš što možeš očekivati i što mu je plafon.
    Kulenović me savršeno podsjeća na jednog velikog talenta koji je kao mlad došao u Werder i onda se shvatilo da nije igrač za velike klubove, a čak je i on zabio u većim ligama više od Kulena, to je Josh Sargent. Sargent je našao svoju nišu pa sad zabija po Championshipu, Kulenova niša je bila Lokomotiva.
  • Noel
    6.4k
    Mene podsjeća na jednog vječitog talenta, Josipa Tadića.
  • LaznjakProsineckog
    789
    Kulenovic momak iz Sesveta kojeg je Jakir vratio u Dinamo kao i Deni Jurića, po kojem kriteriju je vraćen Kulenovic? Dajte najte, pa to ne da nije kapacitet za Dinamo, nego nema mjesta ni na klupi, ni on ni Deni Juric. Prosjecni HNL igraci, ali nikako ne ni u rangu Rijeke, Osijeka, Hajduka a pogotovo tek Dinama. Jakir spusta kriterije i to mi je žalosno da mu netko dopušta, njegov stil prolazi u Gorici, Rijeci, Zrinskom (u Mariboru je dobio pedalu nakon sto je ispao od ribara, vodoinstalatera itd.), njegovi top igraci su Mierez, Selahi, Xoxha itd. - nabij, udri, trci, ukliži, odkad Dinamo igra neku borbu na terenu?! Mi smo IGROM dosli u Ligu Prvaka, IGROM smo dominirali zadnjih 15ak godina u HNL i prezinljavali u Europi. Bojim se da ce nas spustit na niske grane kao Osijek, Rijeka i Hajduk (ne kazem da su to losi klubovi), ali Dinamo je uvijek koplje iznad. I ovo sto stalno sere po kadru, ajmo pogledat vezu+napad Mišić,Bulat, Kaneko, Vidovic, Baturina, Petkovic, i on se žali na roster? Daj molim te...razocarao me kao trener i strucnjak, pogotovo kao psiholog koji igracima namece neku borbu, karakter itd. Da razumijemo mi to sve, ali majstore ti nemas pojma kako Dinamo treba izgledat, za prijelazni rok zelim novog trenera ( i strucni stozer!)
  • Patak
    2.9k
    Nitko od Vas da napiše tko će po Vama zauzeti mjesto prvog napadača Dinama nakonšto /ako ode Petković..

    Nije ovaj za razinu Dinama, nije onaj. Nismo uspjeli dovesti Belju, nismo ni Frigana, a izgleda nismo ni Miereza, ni onog grijača klupe Freya, a ni Šimića mlađeg. Šutala smo zamijenili sa penzionerom KTCom, Ivanušeca sa Marinom i Vidovićem, Livakovića sa penzionerom iz vlastitih redova. Ok, Kulenović ima 24 godine neće napredovati ali još će manje Brodić. Ako će izbor bit Brodić ili Kulenović ja sam za Kulenović a, to je sve...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions