• boem
    309
    Nama se nikakav killer trenutno ne uklapa u igru s Petkovićem, jer jako rijetko igramo s dva napadača. O tome možemo razmišljati nakon Petkovićevog odlaska...
  • CastAway1986
    1.5k
    Da ima na YouTube JLeague utakmice gledam ih često, npr Kaneka sam gledao na 5 utakmica prije nego je došao u Dinamo i mogu ti rec da mislim da još nije pružio onoliko koliko može.Matsuki je dobar jedan od najpotentnijih mladih veznjaka Japana sad kolika je cijena nezz.. Koliko ih pratis neznam al moji favoriti od tamo bi bili RB Riku Handa, LB Daiki Sugoika ili Seiya Maikuma , DM Sota Kawasaki ili Takumu Kawamura ,Mao Hosoya kao napadač ima duži ugovor al igra u dosta slabom klubu tako da bi sigurno u Dinamu bio dobar . Od krila I ofenzivnih veznih bi izdvojio D. Sasaki , T.Nishimura , Makoto Mitsuta i Yasuta Wakizaku.. Znam da sam pretjerao s pisanjem al evo za kraj možda i najbolji igrač cijelr japanske lige i reprezentativac veznjak Atsuki Ito
  • Ban
    698

    Sad kad sam otkrio da mogu gledati preko YouTubea sigurno ću više popratiti, pogotovo kada se vikendom ranije ustanem. Neki od ovih su dosad i meni zapeli za oko, tipa Sasaki i Wakizaka, ali najviše me tamo zanimaju neki mladi igrači i njihov razvoj poput Tawaratsumide i Satoa koji će vjerojatno sada od naredne sezone početi polako dobivati minute.
  • Ban
    698
    Pogledah maloprije prvo poluvrijeme Ludogoreca. Tekpetey imao lijep asist za gol, ali nije me pretjerano impresionirao van toga. Djeluje letargično većinu vremena. Prekidi su mu užasni do te mjere da nisam siguran je li do njega ili je nekakav plan da sve ubačaje šalju oštro i nisko. Stvarno je konzistentno to radio, sve normalne kornere je izveo desni bek (koji je izgledao okej).

    Ako bi se kupovalo krilo iz Ludogoreca onda treba kupiti lijevo krilo Vidala, broj 77. Taj me se najviše dojmio, dobar igrač. Usput je i mlađi i nominalno jeftiniji po TM.
  • CastAway1986
    1.5k
    Ja sam gledao dansku ligu i ako je ovo istina što Sportske pišu o lijevim bekovima koji se prate mogu da kazem da je ovaj Frese bolji od Mensaha , igra dobro obranu i stalno ide prema naprijed, konstantno igra dobro i bolje je ocjenjen od Ganca. Pitanje je da li bi dosao iako mu ugovor ističe a inače njegov Nordsjaelland rastura ove godine , 5:0 sa Partizanom, 7:1 protiv Ludogoretsa i prošli tjedan 6:1 s Fenerom a dva tamnoputa posebno rasturaju M.Diomande i ovdje već spominjani Ibrahim Osman
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    ja ti to mogu samo potvrditi, posto pratim dansku ligu i gledam sve, što u živo što na telki. Odličan i zahvalan igrač i top profesionalac. Sa obzirom da mu ugovor ističe 30. 6. 2024 mogao bi se dovest za kikiriki. Još zimis je rekao da mu je san zaigrati u inozemstvu. Za mensah ne znam. Mijenjao je klubove užasno puno. Ali ovaj je za nas pojačanje definitivno
  • Ban
    698
    Pogledao sam ih ja nekih 20 min danas, Frese djeluje inteligentno i lijepo kombinira, barem u tih nekoliko navrata kada je dobio loptu u zadnjoj trecini. Nije moj tip beka jer nema 1v1, ali za nekoliko stotina tisuća bi bio ok do ljeta. Igrali su sa 5 nazad pa je teško interpretirati obrambenu igru. Ne mislim da je dugoročna i dovoljno dobra opcija za Dinamo.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    1-1 je odličan, on je počeo kao vezni igrač, taj kakvog ti tražiš igra u premijer ligi kompa moj, i za koga mi imamo novaca
  • Ban
    698
    Ima 0,1 uspješnih driblinga po utakmici i 20% uspješnost.
  • CastAway1986
    1.5k
    Ma ove sezone Mensah ne igra baš toliko dobro čak bi rekao da je igrao odlično za reprezentaciju! S druge strane Frese mi se čini boljim ulovom a Kujtim koliko znam M.Diomande također je pred istekom ugovora iako imamo veznjaka on mi djeluje jako dobro pa me zanima tvoje mišljenje o njemu? Znam da je ljetos bio u kombinaciji za Zvezdu ! Danska liga je bas slabo praćena kod nas pa i podcijenjena rekao bi
  • Dinaminjo
    939
    S obzirom u kakvom smo stanju lijevo mozemo dovest i dva beka pa nek se tuku..
  • sanjinlego
    3k
    Desni bek potreban jer nas vjerojatno Sadegh napušta. Ima dobru ponudu iz SA, zaradit će i Dinamo lijepo!
  • Doktor Kunić
    3.4k
    tvoj glas je naše svijetlo u tami
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Alhamdulillah
    Sretan put
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions