• Captain America
    15.3k
    Igraju ko mi pod Bjelicom u jesen 2019. Ne dobijemo li ove iduće tri, najebali smo.
  • Georg Koch
    4k
    Kakve mi golove poklanjamo, to se poklanja hajduku.
  • striko
    1.3k
    Oni će se još pojačati na zimu a mi strahovati od novih odlazaka onih što su zadužili klub. Predviđam Petković u Union Berlin za 2.3 M
  • jedan u nizu
    6.8k
    Tko bi rekao, Karoglan nakon 1-0 stisce i zeli osigurati pobjedu.
    Jakir kada vodi 1-0 usporava igru i cuva rezultat.

    p.s. da, naravno da su igraci tu bitni, ali ako ti kao trener ne mozes utjecati u takve stvari onda trebas odmah pocijepati diplomu
  • badjibadara
    2k
    Predviđam Petković u Union Berlin za 2.3 Mstriko

    Na svu srecu osigurali smo Brodica za bezbolnu tranziciju. Jedna od toliko spominjanih raketa.
  • Juznjak
    3.4k

    A s kim će se pojačat? Nema šanse da oni na zimu dovedu igrače koji će ih pojačat.
  • Muka
    346
    Kmečavci :lol:
  • Mali Zeus
    10.6k
    Mislim da nećemo biti jesenski prvaci.
  • Patak
    2.6k
    Izgleda ovaj Karogkan im stvarno donio promjenu na bolje.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Leko vrati se.
  • Fanboy
    2.4k


    To sam i pričao za prošlu sezonu da je bila sreća da su ga potjerali...
    Igraju dobro, to se mora priznati samo ni taj niz neće trajati dovijeka. Moguće poslije polusezone da padnu u formi drastično
  • Maksim Maksimirski
    4.8k
    Hajduk će vjerojatno samo dovesti jedno (lijevo) krilo i to je to. Više-manje ista ekipa će igrati do kraja prvenstva.

    Dinamu treba 5 igrača i to kapitalaca ali kada gledam koji igrači se spominju u kontekstu zimskih dolazaka onda mi se više čini da je Lesički u pravu i da stvarno nemamo za struju iako smo uprihodovali ovo ljeto više od Barcelone to jest preko 50 milijuna eura. Dinamo da od transfera uprihodi 300 milijuna u jednom prijelaznom roku financijski vrhunac kod dolaznih transfera bi mu bio dovođenje igrača poput Miereza za 3 milje. Ne znam zašto je to tako niti ko sada krade i gdje novci nestaju ali u svakom slučaju ne očekujem puno.
  • Klenx
    4.6k
    Odlično radi Karoglan, opustio ih je i lete.
    Plus što razigrava sve ove koje je Leko bio zakucao za klupu (Dajaku, Odjidja, Kalik)
  • Maksim Maksimirski
    4.8k
    Plus što razigrava sve ove koje je Leko bio zakucao za klupu (Dajaku, Odjidja, Kalik)Klenx

    Bucmastog Odidju je upravo Karoglan zakucao na klupu. Od dolaska Karoglana je Odidja u 5 ligaških utakmica odigrao ukupno 24 minute.
  • Patak
    2.6k
    Da smo mi doveli bucka Ođiđija razapeli bi "struku".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.