• Captain America
    17.7k
    Došao sam napraviti Dinamo još boljim! Zadovoljniji sam igrama nego rezultatima, ali rezultat je najvažniji, a on zasad "trpi". Sve mi to teško pada, ne mogu se sjetiti da sam imao toliko poraza u posljednja tri kluba u kojima sam radio prije Dinama. Ali, to je sve iskustvo koje me nadograđuje kao trenera i nadam se da ćemo se uskoro dignuti. Moramo izdržati do zimskog prijelaznog roka i pojačati se na deficitarnim pozicijama, pa onda na proljeće odigrati bolje nego što smo igrali ove jeseni.Ne razmišljam o odlasku, svi smo u klubu svjesni situacije u kojoj se nalazimo – rekao je Jakirovićbadjibadara

    Onda isprike, momci, mislio sam da je Badjiev komentar cijela izjava, inače ne pratim festival floskula u koji su se pretvorile pressice nogometnih trenera.
  • Noel
    6.1k
    Sad kažeš ne pratiš a malo prije se osuđuješ napadat ljude da mu stavljaju riječi u usta? Odkud ti hrabrosti i povoda za to ako tvrdiš da nisi pratio pressicu?
  • Crusades1986
    12.1k
    Mi širimo negativu, a "Profa" najgori skor od svih trenera valjda. Kaj onda on širi? :zip:
  • Captain America
    17.7k
    Sad kažeš ne pratiš a malo prije se osuđuješ napadat ljude da mu stavljaju riječi u usta? Odkud ti hrabrosti i povoda za to ako tvrdiš da nisi pratio pressicu?Noel

    Čitaj s razumijevanjem, mislio sam da je Badji stavio cijelu izjavu u komentar. Najsočniji dio je izostavio.
  • Jaro
    7.3k
    Hrvatski Flopp zasluzije i vecu negativu nego sto je dobija... A za njega bi bilo bolje da ukljuci "Biscan mode" kod izjava...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Kaj onda on širi? :zip:Crusades1986

    Ljubav na instagramu
  • Noel
    6.1k
    Sergej Profa Jakir Yakir Klopp Jakirović! Cijeli stožer jebate led.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    I u pravu je Jakir. Utakmice protiv Gorice i Varaždina su dobro odigrane, bilo je negdje 40 udaraca u te dvije utakmice a uzeo se samo bod. Drugo poluvrijeme protiv Lokomotive isto odlično. Protiv Rijeke i Osijeka dvije solidne utakmice. Igra ni ne može biti bolja sa ovim šrot kadrom (još je u tim utakmicama falio najbolji igrač Petko) a rezultati su mogli biti bolji ali jebiga kad imamo lošu realizaciju. U Varaždinu je trebalo biti 4-0 do 30. minute ali šta ćeš.
  • Dinaminjo
    930
    Prvo poluvrijeme prptiv vz je bilo dobro i to samo zbog Kaneka..
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Slažem se sa gologuzim.

    406588587_747860800704738_8200655835483466619_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=fko-iERT3NAAX_qSkQA&_nc_ht=scontent-muc2-1.xx&oh=00_AfDxTxUK-2PVRj2eF7HOJ0zKjMybkSMqYjfLRv-BEq050g&oe=656D1DCE
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    @"Maksim Maksimirski dzaba ga ti svakim komentarom hvališ i podržavaš što je tvoje pravo. Al buraz, za većinu nas ovdje lik je Goat, najgori ikad, Fact
  • Zambatine škude
    2.6k


    "Rekao je da ćemo se na zimu pojačati na deficitarnim pozicijama (čak nije ni naveo koje su to pozicije) i to se sad navodi kao problematična izjava"

    Nisam siguran jel teoretski moguće iskrivljenije i tendencioznije prenijeti moj upis.

    To da njurga da nema ekipu nije novost, to je omiljena disciplina svih trenera kad ih ne ide. (Zaninljivo, nakon pobjeda protiv Sparte i Rijeke problem nije bio u kadru, ali to je sad druga priča).

    Poanta je da ne možeš kao vođa neke grupe komunicirati da si u survivor modeu čak i ako si svlačionicu doveo do tog stupnja stresa. Izjave da Dinamo mora preživjeti nekakve Belupe i Astane koje se ne može pobijediti prije nego dovedeš dvije, tri ili pet klasa koje će odjednom rješavati takve utakmice je sramotna.

    A još je više kontra logike tvog posla i odnosa. Nije on došao i obećao napraviti Dinamo boljim ako mu se dovede još šest igrača, nego točno ovakav kakav je. A on sve uspješnije manevrira u vodama di bi netko drugi trebao raditi njegov posao čim su ovakve izjave postale stvar normale.

    HNL je ovo, nije Premier liga. S pojačanjem u svakoj liniji ili bez njih vjerojatno ne postoji licencirani trener u državi koji se ne bi s Dinamom borio za naslov prvaka. Gsje je tu onda dodatna vrijednost koju ti daje sadašnji trener?

    Riješio si se Drmića, Bogdana i Sose? Sve pet, trener si, imaš to pravo i valjda se vodiš nekom idejom. Ali daj nas onda poštedi kmečavele da ti treba još kao da konkurencija ima bolje.

    Ako imaš problem s kadrom postoji mjesto, vrijeme i način gdje i kako ga možeš diskutirati. Reći javno da ne vjeruješ igračima to sigurno nije.
  • Captain America
    17.7k
    Nije on došao i obećao napraviti Dinamo boljim ako mu se dovede još šest igrača, nego točno ovakav kakav je.Zambatine škude

    Pojačanja na kojim pozicijama?

    – Napadač, stoper, fali i desni bočni. Kad sad na treningu sve postavim, to su goruće pozicije.

    Doslovno odgovor na prvoj pressici.

    Ali daj nas onda poštedi kmečavele da ti treba još kao da konkurencija ima bolje.Zambatine škude

    Napravi usporedbu rostera Hajduka s Dinamom. Pozicijski Imamo prednost u Riletu, Mišiću, Baturini, Špiki i Bruni. Tovari imaju bolje stopere od nas, bar imaju 2 lijeva beka kojeg mi nijednog nemamo, Pukštasa, pobješnjelog sahitija koji opet igra u formu i livaju. Tu ti je i Rijeka s Labrovićem, Mitrovićem, Selahijem, Pašalićem, Frukom, Jankovićem i Ivanovićem. I sad na to sve dodaj ozljedu Brune i Baturinin kasni povratak u formu zbog izostanka odmora na ljeto kao i 2 utakmice tjedno koje mi imamo i vjv ćemo imati do proljeća. Već smo se opekli u sezoni 16/17 s pametnim trgovanjem preko ljeta i sad nam se to opet sprema.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Bišćan je letio među ostalim jer je stalno bacao igrače pod autobus, tako reći, izjavljujući da nema dovoljno dobar kadar. Profa radi to isto i to na još gori način i učestalije.

    I sad bi oni njega trebali slušati i poštovati, a lik doslovno u svakoj prilici poručuje da su u kurcu.
  • Zambatine škude
    2.6k
    bar imaju 2 lijeva beka kojeg mi nijednog nemamo,Captain America

    Glavni im je polomljen do kraja sezone, a da smo doveli Dialla Jakiroviću bi bio na tribini nakon dvije utakmice u kupu. Kao što i jesu neki bekovi, pa mu tamo igra veznjak.

    pobješnjelog sahitija koji opet igra u formuCaptain America

    Ne razumijem što ovo točno znači. Kao, Sahiti je komparativna prednost Hajduka? Pa taj Emreli, od kojeg Jakirović treba sedam puta boljeg igrača da bi igra ličila na nešto je učinkovitiji igrač od njega.

    Nakon odlaska trojca na ljeto su se kadrovi definitivno približili, može se braniti i teza da je razlika minimalna. Ali ova pompa oko kvalitete Rijeke i Hajduka, a uz to ide i teza da se s ovim kadrom ne može bitno bolje, polako postaje degutantna.

    Pa s više smisla igra Gorica zadnjih deset kola, kog oni imaju? Krizmanića i Matavža?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.