• BornaPŽ1986
    1k
    čovjek sigurno želi sve najbolje za klubDoktor Kunić

    I ja zelim pa nisam SD, u svakom slucaju bilo bi bolje da je na ton poziciji netko tko zna sta radi
  • Juznjak
    3.8k

    Mislim da ne trebaju nikakve pregovaračke sposobnosti da se dovedu igrači koji se spominju. Pogotovo za iznose o kojima se priča. Bolje bi mu bilo onda da ništa ne radi nego da to obavlja ovako.
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Pa baš zato se i spominju ti igrači, sve ovo vani ipak treba malo stručnosti
  • badjibadara
    3.2k
    - Došao sam napraviti Dinamo još boljim! Zadovoljniji sam igrama nego rezultatima, ali rezultat je najvažniji, a on zasad "trpi". Sve mi to teško pada, ne mogu se sjetiti da sam imao toliko poraza u posljednja tri kluba u kojima sam radio prije Dinama. Ali, to je sve iskustvo koje me nadograđuje kao trenera i nadam se da ćemo se uskoro dignuti. Moramo izdržati do zimskog prijelaznog roka i pojačati se na deficitarnim pozicijama, pa onda na proljeće odigrati bolje nego što smo igrali ove jeseni.Ne razmišljam o odlasku, svi smo u klubu svjesni situacije u kojoj se nalazimo – rekao je Jakirović
  • austrijanac
    4.2k
    Kojim igrama je on zadovoljan?
    Zabija nam ko stigne, vezno reda nema, napad sterilniji od dede nakon litre rakije.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Nece dat ostavku ni ako ispadnemo u grupi u kojoj smo vrijedniji od svih ostalih ekipa zajedno. Nema taj nimalo srama i ljubavi prema Dinamu. Ili je podoban ili ima eksplicitne snimke Vlatke Peras, treceg objasnjenja nema.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ali, to je sve iskustvo koje me nadograđuje kao trenerabadjibadara

    ajde usporite malo, došao se čovjek učiti
  • Zambatine škude
    2.6k
    Moramo izdržati do zimskog prijelaznog roka i pojačati se na deficitarnim pozicijama, pa onda na proljeće odigrati bolje nego što smo igrali ove jeseni.badjibadara

    Problematično je ako uopće ovako razmišlja, a tragično je da s ovakvim izjavama izletava u javnost. Pa nije random forumaš, nego trener ekipe.

    Sasvim kriva poruka trenutnom kadru - odron ste, vjerojatno ćete zajebat, ali probajte šta manje tako da s nekim boljim na zimu napravimo ono što želimo.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Pa nije random forumaš, nego trener ekipe.Zambatine škude

    Tako je, on nije random forumaš. Nema intelekt za to.
  • Noel
    6.4k
    Kaže novinar na pitanje i odlasku "Gospodine Sergej zvali su vas hrvatski Klopp a sad vam baš nejde u Dinamu" NEK MI NETKO NAĐE MAKAR JEDAN DOKAZ DA GA JE IKAD BILO KAD ZVAO HRVASTSKI KLOPP IMA PIVU OD MENE! Pa ovo je postao cirkus. Znači Bože!
  • Mali dioničar
    15.5k
    NEK MI NETKO NAĐE MAKAR JEDAN DOKAZ DA GA JE IKAD BILO KAD ZVAO HRVASTSKI KLOPP IMA PIVU OD MENE!Noel

    I od mene.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Došao sam napraviti Dinamo još boljim!badjibadara

    A napravio si još gori. Puno gori!
  • Neki tip
    21.3k


    Baš si me zainteresirao...

    Nisam nigdje pronašao nijedan jedini navod u kojem se Jakirovića naziva Kloppom, osim u intervjuima s njim samim u kojima se konstatira da ga se "tako naziva" ili gdje on sam iskazuje povezanost svog i Kloppovog nogometa.

    Jesam, međutim, našao da je Krušelj Zekića nazvao "hrvatskom verzijom Kloppa", a Bjelicu "hrvatskom verzijom Simeonea".

    Hrvatski Klopp u jednom drugom kontekstu (razgovor neimenovanog novinara Germanijaka s trenerom Prelecom (uspješan je u danskom Vejleu)) uspio je biti i upravo Bjelica nasuprot "Guardiole" Oreščanina, no nigdje Klopp nije Jakirović.

    Zaključak:

    Nije Klopp, nego flop.
  • badjibadara
    3.2k
    Nije Klopp, nego flop.Neki tip

    Hrvatski Flopp, molim.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Zamislite ulazim u svlacionicu i gledam astralnu projekciju sebe u boksericama kako se uvjerava da je Hrvatski Klopp
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.