• El Capitan
    74
    Znam da je off-topic ali kad su se već spominjali, Best je pored Gazze mala beba.

    Lik luta po Londonu u boksericama sa flašom votke i nema pojma kako se zove. Jednom je došao u pub bez para i pijan kao svinja ali htio je popiti još koju. Gosti su mu plaćali cugu jer je frajer bio hodajuća lakrdija i htjeli su malo nasmijati. Ako mene netko pita to je baš dno dna. Ne znam na koju foru je još uvijek živ.
  • Markelo
    2.6k
    Dinamo bi se trebao vise okrenuti azijskom trzistu pogotovo J. Koreji i Japanu. Mozda bi se tamo moglo naci kakvo pojacanje.
  • xavier
    12k
    Dinamo bi se trebao vise okrenuti azijskom trzistu pogotovo J. Koreji i Japanu. Mozda bi se tamo moglo naci kakvo pojacanje.Markelo

    Zato što smatraš da tamo ima jako puno talenata koji bi se mogli razviti u dobre igrače, zato što misliš da se tamo jeftino mogu naći dobri igrači ili si se tek tako sjetio tih zemalja?
  • Markelo
    2.6k
    Pa gledajuci Rb Salzburg jucer, a i s tim sto je J. Koreja bila druga na Sp u20. Vjerujem da bi mladim igracima Dinamo bio zanimljiva opcija. Probat, mozda se nade nesto.
  • The Undertaker
    5.1k
    Zar nemamo trenutno 2 Korejca u Dinamu? Ili se misli i na Sjevernu Koreju?
  • Infinity
    16.3k
    Ja sam vec ranije pisao o azijskom trzistu. Ono je jako i veliko. United se prvi uvalio tamo i dan danas beru plodove. Tamo sigurno ima talenata koji nam mogu valjati, al igraca ima svugdje, svugdje ih mozes naci, al tamo postoji drugi, marketinski potencijal. Treba dovodit azijate koji ce kasnije prodati hrpu dresova tamo i donijeti nam zaradu. Zamislite da sutra stvorimo novog Olma koji je u ovom slucaju japanac. On bi do sad vec zaigrao za A selekciju, a 130 milijuna japanaca ceka gol u LP da polude za njim.

    Espanyol je nedavno doveo kineza cije je predstavljanje gledalo 350 milijuna ljudi, a njegov debi u kojem je igrao 12 minuta je gledalo 40 milijuna ljudi u Kini dok je u isto vrijeme utakmicu u Spanjolskoj gledalo par stotina tisuca, znaci ni milijun.

    Tu su dresovi, TV prava, turisti, veliki je potencijal za zaradu.
  • Bosna86
    11.6k
    Prije bi se fokusirao na siptare... Likovi imaju 4 reprezentacije, a uvjeti i cijene za koje prodaju igrace su uzasni...Likovi iz azije su drugi tip ljudi, prilagoditi se ne mogu, jezik je pretezak i svasta nesto
  • dinamo vitez
    295
    Azijati su dobri jedino radi prodaje dresova, nije tamo lako naći dobre igrače.. slažem se sa Bosnom da treba tražiti što jeftiniju radnu snagu, izuzev istočne Europe, od ovih ogromnih nogometnih zemalja mi se čini da je Španjolce najbolje dovoditi, nisu skupi kao Englezi, Belgijci ili Švabe, velika je baza talenta, a i čini mi se da su igrački odgovorniji i profesionalniji negoli Brazilci ili Argentinci.
  • immerwieder
    1.4k
    po meni se dečko danas prekrižil s ovog popisa, nek si ode najboljim navijačima
  • marcio amoroso
    36.4k

    I za mene je prekrižen.
  • Ero
    961
    Za svakog normalnog navijača bi trebao bit prekrižen..
  • deda
    32.6k
    O kome govorimo nisam skužio?
  • marcio amoroso
    36.4k

    O Lovriću iz Gorice.
  • deda
    32.6k
    Malo sam out zadnjih dva sata. Što je izjavio?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.