• marcio amoroso
    36.4k

    Stoka mu skandirala da dođe kod njih i on ih pozdravio i rekao da su najbolji navijači u Hrvatskoj. Govno.
  • Nino Bule
    13.4k
    Ma kakav lovric koji ce nam kurac
  • Bosna86
    11.6k
    Ako ode Livi, mozda Kahlinu dovesti na ljeto.. Kraj Orsica igrati ne moze, a draze mi je Marina da se forsira nego njega
  • deda
    32.6k
    Imamo ljudi još i Menala, ja od njega ne bih digao ruke.
  • Nino Bule
    13.4k
    Opcenito hnl je postao preskup za nase potrebe a nedovoljno dokazani igraci kao sto nam je primjer belog pokazao, rađe bi pljunuo te pare za nekog s catherinovim iskustvom francuske ili ozbiljnije lige od nase nego 3 milijuna za lovrica ili koliko vec traze.
  • Infinity
    16.3k
    Meni je taj Lovric top igrac za Goricu, al nije me se dojmio do te mjere da bi ga ikad pozelio u Dinamu. Valjda je postalo jasno da je Dinamo level iznad HNL-a i kakav igrac moras biti da bi bio igrac za Dinamo, pogotovo pojacanje za Dinamo.

    A sta igrac Gorice misli o Hajduku i navijacima Hajduka? Ne znam zasto bi se navijaci Dinama oko toga uopce trebali brinuti. Jebo to. U HNL-u je preko 200 igraca, glupo mi je zamarati se njihovim izjavama i razmisljanjima na koja svakako imaju pravo kao i svi mi, makar se ne slagali.
  • Markelo
    2.6k
    Tocno. Da je tako nesto rekao igrac Dinama ja bi prvi rekao da ga nogom mršnemo iz kluba. Lovric je igrac Gorice i moze baljezgat sta god hoce, nas to ne dira. Nit je igrac Dinama niti ce to vjerovatno bit
  • Mali dioničar
    15.2k
    Moro veli da navija za Hajduk, a igra za Dinamo, a sad je problem kaj je Lovrić rekao da su ovi najbolji navijači.

    Iz perspektive igrača koji je igrao na Poljudu pred 10tak tisuća ljudi od čega 2.000 ultrasa na akustičnom stadionu, a u Maksimiru pred 3.000 kibica, rodbine i prijatelja, jasno je da mu je atmosfera na Poljudu bolja.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Opcenito hnl je postao preskup za nase potrebe a nedovoljno dokazani igraci kao sto nam je primjer belog pokazao, rađe bi pljunuo te pare za nekog s catherinovim iskustvom francuske ili ozbiljnije lige od nase nego 3 milijuna za lovrica ili koliko vec traze.Nino Bule

    Vezano za transfere, Dinamo je na igračima iz domaćih klubova zaradjivao iako ih je preplaćivao. Recimo Mandžukić, Brozović i Rog mi padaju na pamet.

    Ni jednog stranca koji je došao kao pojačanje nije transferirao dalje. Tako da je “preskup” relativan pojam.

    Jasno je da se kvalitetni stranci tipa KTC, Tonel, zašto ne priznati i Sammir kroz rezultate koje su donijeli isplate neovisno o tome što u njihovom slučaju nema izlaznog transfera. Recimo ove sezone Dinamo ima vrlo skupa tri stranca minimalnog učinka - Atiemwen, Pinto i Moubandje. Doduše i dva skupa domaća dečka Majera i Ivanušeca.

    A ako vidimo da su kroz HNL prošli svi reprezentativci osim braće Kovač, Šimunića, Klasnića i Rakitića, izjava da u HNL-u nema igrača za Dinamo odnosno da su preskupi možda vrijedi ovaj tren, ali generalno na duži rok je sigurno pogrešna. Kovača i Šimunića ne računam kao originalne HNL-ovce jer su tu došli u penziju. Mislim na igrače koji su se afirmirali u HNL-u.
  • Nino Bule
    13.4k
    Naravno da najvece talente poput roga treba pokupit, mandzo i broz su iz drugih era kad nisu hnl cjene prenapuhane ko zadnje dvije sezone a sto se tice stranaca na kojima ce dinamo zaradit imas olma u klubu kojeg nisi spomenuo.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Pisao si o “pljuvanju para za igrače s iskustvom”. Ni Olmo ni Eduardo nisu imali iskustva kad su došli. Oni nisu kategorija igrača o kojima si pisao i za takve mlade igrače koji se kroz ugovore tretiraju kao i domaći se slažem da su vrijedni investiranja.
  • deda
    32.6k
    Činjenica je da smo pokupili sve što vrijedi u HNLu zadnjih godinu dana. Nitko od njih još nije ispunio očekivanja. Vremena ima još da se dokažu. Druga je stvar što smo ih preplatili za trenutni učinak. Naravno tu je i efekt naših satelita - Lokse, Gorice, Intera. Teško da možemo uzimati igrače iz Osijeka, Rijeke i Hajduka. Tržište nam se suzilo. Zato treba odrađivati dobar posao u ranoj dobi igrača.
  • Baneki
    745
    Meni se čini da je dobra stvar da HNL liga postaje jačom ligom i da igrači iz te lige dobijaju na cijeni. Tako će i ti klubovi postati konkurentniji, liga će postati zanimljivija, a time i posjećenost utakmica.

    Što se Lovrića, zanimljiva je njegova karijera. Potpuno nepoznat igrač do 20te godine, igrao u Ogulinu dok ga nisu zapazili iz Kustošije na međusobnoj utakmici.
  • Kwedi
    3.8k
    osijek ispao od bugara, rijeka od genta, a tovari od maltežana.

    ne znam baš da je HNL postao jaka liga.

    vrijednost igrača je rezultat inflacije i povećanja vrijednosti generalno na tržištu, a ne povećanja kvalitete.
  • The Undertaker
    5.1k
    Hnl se diže u kvaliteti, već samim time da klubovi uredno posluju, redovno isplaćuju plaće a i infrastruktura je nešto bolja. Uspoređujem sa stanjem prijašnjih godina. Međutim, kao što kaže Kwedi, pitanje je gdje smo komparativno sa ostalima jer i drugi ulažu. Ako izuzmemo Dinamo, mislim da smo tu u padu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.