• deda
    28.1k
    Idu Gjira i Franjić ljudi moji
  • SAS1987
    13.5k
    kamo idu?
  • Neki tip
    19.4k
    Idu kao nadiru, stižu ili idu kao odlaze?
  • deda
    28.1k
    :lol:

    U pravcu 1. momčadi
  • Neki tip
    19.4k
    E, da, ok, dobro onda shvatih, slažem se posve. :)
  • platini
    230
    Josip Pivarić
  • deda
    28.1k
    Mi ćemo realno sve teže pronalaziti pojačanja u HNL-u. Više je razloga:
    - većina teritorija je pokrivena Dinamovim skautima koji već u dobi od 12-15 godina probiru ono što je za nas
    - tovari ipak pokušavaju boljim scoutingom osigurati bar Dalmaciju
    - jačanje Osijeka kao kluba na tradicionalno talentom punom području Slavonije
    - depopulacija Hrvatske

    Dakle pojačanja iz HNL-a mogu biti jedino igrači koji su promakli nekom scoutu u razvojnoj fazi ili pak eksplodiraju kvalitativno u kasnijoj dobi, nezadovoljnici u drugim klubovima zbog raznih razloga te strani igrači dovedeni u neki naš manji klub koji pokažu potencijal (Nestorovski, Andrić, Beli, Ndiaye, Kastrati)
  • Krizy
    36.6k
    Moha iz Slovana, eksplodirao kod njih, asistira i zabija kao lud, ako može igrati desno bio bi dobro pojačanje, čitao sam da ga čak i Zvezda želi, a realno mi smo bolja opcija. Slovan bi prihvatio oko 2-2.5 milijuna eura za njega.
  • Neki tip
    19.4k
    Čak i Zvezda? Hm, nisu mi baš mjerna jedinica za kvalitetu, skauting i uspjeh.

    Zanimljiva mu statistika prošle sezone, ali nije 2.5 milijuna ni malo za igrača koji je s 25 god bljesnuo jednu sezonu u slovačkoj ligi.. :brow:
  • Eduardo
    17.6k
    Balotelli? Stvarno, Eduardo?! :yikes:xavier

    Svakako :smirk: nemojte se uzrujavati, to je bila samo natipkana pomisao koja se ionako neće dogoditi. Pravi, motivirani Balotelli pojavio bi se samo u utakmicama LP ako i tad. Znam kakav je on tip van terena, a često i na terenu. Baš nedavno je na Areni bio nekakav filmić o njemu, George Bestu i Gazzi. Tri bad boya ogromna talenta koja su čista suprotnost surovom profesionalizmu. Pitanje je koliko dugo će još i njegova karijera potrajati.
  • Krizy
    36.6k
    Nisam mislio "čak" u tom smislu nego da bi im bilo zanimljivo uzeti želju :)
    Vec godinu i pol igra tamo odlično, e sad jel bi bio pojačanje i jel se isplati nije pitanje za mene. A nije ni za Vlaka. Nego nekoga tko zna :lol:
  • xavier
    11.1k


    Best i Gazza nisu živjeli sportskim životom, što Besta nije spriječilo da jedno vrijeme bude ponajbolji na svijetu. Balotelli ima propuh u glavi i on je i na terenu tempirana bomba.
  • Neki tip
    19.4k
    Dobro, treba uzet u obzir kad je igrao Best, a kad Balotelli.. danas ni Prosinecki ni Slišković ne bi mogli biti što su bili, a kamoli Best..

    Mislim, naravno, na stil života i vrijeme igranja, ne nogometnu veličinu.
  • xavier
    11.1k


    Naravno, danas nema prostora takve stvari i uspiju samo oni koji su maksimalno fokusirani.
  • Eduardo
    17.6k
    Maradona good, Pele better, George – Best! Uz toliko poroka nije ni čudo što mu karijera završila tako rano, a nažalost i život. Gazza je uz sve to imao i psihičkih problema. Ali, mislim da sad već idemo u sasvim krivom smijeru s temom.

    Balotelli ima propuh u glavi i on je i na terenu tempirana bomba.xavier

    Uvijek se sijetim ove izjave...

    'Sjećam se da smo jednom igrali u Ligi prvaka protiv Rubin Kazana te smo bili u velikim problemima jer su svi napadači bili ozlijeđeni. Nisam mogao računati niti na Samuela Eto'oa niti na Diega Milita. Jedini kojeg sam imao bio je Mario.

    Mario je pred kraja poluvremena, u 42. minuti, dobio žuti karton, pa kad su igrači došli u svlačionicu ja sam potrošio 14 od 15 minuta razgovarajući samo s njim. Tada sam mu rekao: Mario, ja znam da te ne mogu promijeniti, ali slušaj. Nemamo napadača na klupi, stoga igraj bez prekršaja, nemoj uopće dirati protivničke igrače i igraj samo s loptom.

    Ako izgubimo loptu, budi bez reakcije. Ako te netko provocira, nemoj reagirati, kao niti ako sudac nešto krivo procjeni. Epilog svega – crveni karton u 46. minuti!' :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.