• marcio amoroso
    34k
    Ja ne vidim ništa loše u suradnji sa njima. Tri igrača godišnje je totalno ok. Poslati tamo nekog Šaranića, Brkljaču, Brauna ili slične može donijeti samo dobro svima.
  • blackbully
    4.5k
    Brkljačumarcio amoroso

    A gdje je on nestao? Zadnja utakmica za Aluminij prije više od 2 mjeseca.
    Znam da je bio lakše ozljeđen, ali to je bilo još prije ljeta.
  • Infinity
    15.5k
    Zeljo je u takvoj situaciji da je nama idealan trenutno. Jesu veliki klub koji zeli trofeje, ali nemaju za germe i rado ce uzeti od nas igraca kojeg mi nastavljamo placati. S obzirom kakvu ekipu imaju, nasi ako tu nece biti u prvih 11 onda mogu odmah potraziti angazman u Ilijasu ili Moscanici.
  • Krizy
    38.4k
    Ako ćemo slati takve igrače, koji nisu najveći talenti, onda nemam ništa protiv.
  • marcio amoroso
    34k
    A gdje je on nestao?blackbully

    Iskreno ne znam. Znam da sam gledao onu odlučujuću sa Osijekom na Maksu uživo i da je uz Vrbančića bio uvjerljivo najbolji na terenu. Mislio sam čak da ide na pripreme jer je išlo dosta juniora, ali je završio u onoj popularnoj grupi koja je otpisana.
  • Laugreano
    1.7k
    Pretpostavljam da vecina, jedva ceka gledat Ljubicica i Spikica na Krilima
  • Rakovica1986
    537
    nisu krila nego lijevi i desni vezni. Mislim da bi tamo najviše profitirali. Također, tu je i Kaneko u kombinacijama.
  • Laugreano
    1.7k
    Ljubicica nakon prijelaznog roka, ne zelim ni nacrtanog vise vidit uz aut liniju.
    edit: LM i RM u formaciji 442 jesu krila
  • marcio amoroso
    34k
    Ljubičić kad nemamo posjed mora biti vezni koji će iskakati agresivno na protivnika jer je u tom najbolji.
    Kad imamo posjed mora tražiti međuprostore i ulazak iz drugog plana u šesnaesterac.

    Sve drugo je zabluda. Ljubičić ne može igrati šesticu i biti glavni distributer lopte jer je jednostavno nesiguran na lopti. Ne može ni defanzivno jer nema inteligentno postavljanje i ispada prelako.
  • sanjinlego
    2.5k


    Pa ako se nisu vratili znaci da nemaju kvalitet i da nisu spremni igrati Hrvatsku ligu, ili u Dinamu.

    Imas i Cuzea iz Zrinjskog, za kojeg je Dinamo dobio 150.000€ ..

    Želji nije cilj osvajanje lige, malo više pratim klub i trenutno su u fazi financijskog oporavka. Izborili prošle sezone Europu kao da su osvojili prvenstvo. Samo da se ne ispadne iz lige, to je glavno. Sve ostalo je okej zbog situacije.
  • Captain America
    15.2k
    Ništa bez Jozaka :lol:

    Konačno se i ovo rješilo, nadam se uspješnoj i dugoročnoj suradnji na obostranu korist.
  • Nolifer
    7.1k
    Ako je to stvarno gotovo, onda nek jedu govna :vomit:
  • SAS1987
    14k
    A gdje je on nestao? Zadnja utakmica za Aluminij prije više od 2 mjeseca.
    Znam da je bio lakše ozljeđen, ali to je bilo još prije ljeta.
    blackbully

    Mislim da je još uvjek ozljeđen.
  • hardek
    1.8k
    Mi stvarno idemo u zimski prijelazni rok bez sportskog direktora... ako ga u ovoj reprezentativnoj stanci nisu doveli, iluzorno je očekivati da će ga uopće dovoditi
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Brisite, sad sam tek povezao
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions