• Kujtim Shalla
    2.5k
    talo smo se nadali tri mjeseca u prelaznom roku da stižu brutalna pojačanja pa racku. Tak je i sad. Jakir je SD, kukala nam majka
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Dobio sam informaciju da Lindon Selahi potpisuje za Hajduk na zimu, kako mu ističe ugovor na ljeto da će ga Hajduk potpisati za milju eura odmah na zimu.

    Vidio sam da je tu bilo spomena o njemu, pa ima li itko istu informaciju ili je samo patka i moj izvor laže?
  • Georg Koch
    4k
    ne vjerujem.
    Nije da im je ta pozicija toliko nuzna da bi isli sada istrest 1m za igraca kojeg na ljeto mogu dovest besplatno.
  • Ivdzo11
    3.5k
    to si vjerojatno vidio od onog paćenika na Twitteru
  • BornaPŽ1986
    1k
    Nije da im je ta pozicija toliko nuzna da bi isli sada istrest 1m za igraca kojeg na ljeto mogu dovest besplatno.Georg Koch

    Odakle krenuti, Rijeci super ako ga ne puste skroz besplatno, ajduk se instantno pojacava u veznom redu za ok novce i vec od zime ima igraca s kojim moze malo jace napasti prvo mjesto. Zasto mislis da im nije nuzna, koga oni to imaju slicnog kalibra? Krovinovica? Svi ste napisali koje su karakteristike Selahija, ako im to moze pomoci ovo ima smisla, mogu cekati i ljeto ali zasto ako misle da ce im odmah pomoci?
  • Krizy
    38.6k
    , Rijeci super ako ga ne puste skroz besplatnoBornaPŽ1986

    S obzirom na to da su u igri za naslov, vjerujem da bi ga radije pustili besplatno na ljeto nego sada direktnom konkurentu.
    Ne vjerujem da postoji šansa odlaska u Hajduk ove zime.
  • Georg Koch
    4k
    zato jer nemaju 1m da plate igraca koji moze doci za 5mjeseci besplatno.
    Uz to sigurno imaju prioritetnije pozicije za pojacati.
  • Captain America
    15.3k
    Lukša je poručio navijačima da ne očekuju veliku potrošnju na zimu zbog ljetnog roka i zbog intervencija na stadionu (neki prsten je spominjao). Imaju Žapera za kojeg su dali milijun i pol, babino unuče i Amerikanca. Umjesto kog bi upo Selahi? I još bi trebali dati milijun. Yeah, right :lol:
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ne kazem da ce ga dovesti nego kazem ako i probaju ima smisla. Sto kazete Rijeka je u utrci za naslov no budimo realni, Rijeka zivi od transfera i nadomjestit ce Selahija kao sto to i inace rade.

    Samo kazem, mozemo mi pisati oni nemaju novaca bla bla, nece Rijeka dati itd., oni za svoje gabarite dovode koliko mogu, ja cekam kad cemo mi dovesti nekog kako treba, navodno smo podebljali blagajnu ove godine? Ako mi dovedemo Selahija ove zime za x iznos, hocemo onda komentirat da smo ga mogli besplatno ili?
  • Georg Koch
    4k
    a brate, uz duzno postovanje ti ides s kise na krupu.
  • Ban
    698
    Hajduk ima Žapera i Sigura na zadnjem veznom i ta im je pozicija jedna od bolje pokrivenih. Rijeka bi Selahija pustila za milju, ali Hajduku se to isplati kao opcija jedino ako misle igrati dupli pivot. U veznom im je mnogo potrebniji upgrade Krovinovića.
  • Armagedon13
    958
    Što se tiče SD izgleda da "čelična" uzima stvari u svoje ruke.Naje.... smo
  • Captain America
    15.3k
    Sad opcija Jakira kao SD ne izgleda tako grozno :lol: Bagra maligna :vomit:
  • sanjinlego
    2.5k
    Osvrtnik lupa gluposti, navijači nasjedaju.

    Ide Sportski a to nije Vlatka, idu i pojačanja. Da treba promjena u Upravi, aposlutno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions