• badjibadara
    1.9k
    I jos malo:

    Da, radimo intenzivno na mogućem dovođenju brzih igrača s visokim intenzitetom igre, ali još ima dosta vremena do zimskog mercata za donošenje konačnih odluka. Naravno, činjenica jest da ćemo pokušati dovesti takve igrače za što manje novaca, što povoljnije za klub...

    Nije lako dovesti igrače takve kvalitete. Svi traže puno novca, danas je pravo pojačanje, koje će biti bolje od naših igrača koje imamo u rosteru, prilično skupo. Vjerujte, nema ništa ispod 5 milijuna eura. Češljamo, tražimo najbolje opcije, ali nije nikakva tajna da ćemo se pojačati. No što možemo dovesti, o tom potom...

    18.11.2023.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Sve ukazuje na to da će zimski mercato biti fantastičan. Profa želi igrače koji će biti bolji od onih u rosteru za što manje novaca.
  • SAS1987
    13.9k
    Kastrati je jeftin i brz :lol:
  • San Lorenzo
    12.5k
    Zašto on češlja tržište i bulazni o igračima od 5 milijuna eura dok mi navodno tražimo sportskog direktora je pitanje za najnesposobniju upravu 1. hnl, a ne za Jakirovića.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Suradnja za Željom..?

    ODRŽANI su razgovori čelnika Dinama i sarajevskog Željezničara oko suradnje između dva kluba. Iz Željezničara, jednog od najvećih klubova Bosne i Hercegovine, objavili su da su postigli načelni dogovor. Razgovarano je o suradnji u procesu razvoja mladih nogometaša.

    "Dinamo je sinonim za izvrsnost u ovom segmentu. I to ne samo u našoj regiji, već i u Europi. Želimo surađivati i učiti od najboljih. Danas smo postigli načelni mogući dogovor o budućoj suradnji i nadamo se da će detalji uskoro biti konkretizirani, uključujući i potencijalne posudbe igrača u skoroj budućnosti", rekla je Amira Uzunović, direktorica FK Željezničara.

    Sarajevski klub nedavno je pokrenuo suradnju s Nogometnim savezom Saudijske Arabije i za glavnog trenera imenovao Abdulhakeema Al-Tuwaijrija. Ključni čovjek za razvoj nogometa Saudijske Arabije je Romeo Jozak te je očito on povezao Željezničar sa svojim bivšim klubom Dinamom.

    Željezničar je u ovoj sezoni sedmi na ljestvici s 18 bodova, čak 15 manje od vodećeg Borca. Željinu omladinsku školu prošli su Amer Gojak i Armin Hodžić, nogometaši koji su kasnije nosili dres Dinama.

    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/dinamo-krece-u-suradnju-sa-zeljeznicarom/2514222.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_m
  • Georg Koch
    3.9k
    pored tipa slovenske lige, mi nadjemo bih.
    Pored zrinjskog pa i sirokog, mi iscupamo zelju.
    Ma mi smo cudo.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Pored zrinjskog pa i sirokog, mi iscupamo zelju.
    Ma mi smo cudo.
    Georg Koch

    Piše ti da je poveznica Jozak.

    Ovo može i pod geopolitiku. Židovi ušli u Zrinjski, Jozak preko Saudijske Arabije spaja Želju i Dinamo.
  • Georg Koch
    3.9k
    pa sta sto je poveznica Jozak.
    Ako je poveznica Jozak onda trebamo ustati i reci top potez?
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Pored zrinjskog pa i sirokog, mi iscupamo zelju.Georg Koch

    S obzirom da Siroki ima suradnju sa tovarima, Zrinjski je blizak sa bjeguncima i ostalom politickom bagrom, zeljo je sasvim ok izbor
  • Georg Koch
    3.9k
    da, zaboravio sam to za siroki.
    Ali zrinjski ti nema nista sa bjeguncima, nista. Osim sto doticna braca pogledaju neke utakmice, sto nije nikakva kocnica suradnji.
  • Noel
    4.3k
    Jel to znači da je Romeo Jozak novi sportski direktor?
  • Klenx
    4.5k
    Fino.
    Predsjednica uprave nam malo malo hodočasti u BiH.
    Dogovaramo suradnju s BiH klubovima.
    Aktualni najgori trener ikad nam je rođen u BiH.

    Pa logično da u tome svemu imamo rezultate kao da smo BiH predstavnik!

    Još nam samo fali Bilbija!
  • DrawTube
    3.5k
    Ne zaboravi infrastrukturu na razini Bih

    Zapravo kad bolje pogledam Maksimir bi i u BiH bio među najlošijim stadionima

    Iza - Grbavice (3 natkrivene tribine do terena)
    - Pecare (2 natkrivene tribine )
    - Rodenih (3 tribine odmah do terena, 1 natkrivena, ide gradnja cetvrte)


    Čak su mi i stadioni Borca i Sarajeva bolji, U Banja Luci je i 1 tribina natkrivena, sve tribine su u upotrebi i u prosjeku su 10m bliže terenu nego na Maksimiru
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.