• Armagedon13
    958
    Nakon svake rep.pauze mi izgledamo sve nestabilnije,juče nam raštimani Osijek stvori toliko problema,a golman nam je najbolji igrač.Ovo sa Jakirom ne ide
  • NORTE
    9.8k
    U Koprivnici igramo u ponedjeljak i to u terminu u 17:00.
    Inače Hnl se ne igra ponedjeljkom, dakle Dinamo tražio, Slaven pristao.

    Ljetos smo igrali u Astani u srijedu, a onda protiv Gorice u subotu.
    Ovaj put im nije dosta dva i pol dana odmora.
  • Mr Anderson
    5.9k
    Kako nam je golman jučer najbolji igrač, a direktni krivac za gol je.
  • NORTE
    9.8k
    Toliki sam optimist da se nadam da ćemo pobijediti u svakom kolu Hnl-a do kraja sezone.
    Ne zato jer mislim da smo jako dobri, nego moj navijački pogled, a i jer se nadam nekakvim pojačanjima na zimu.

    Nedavno je Undertaker spomenuo dinamovog Fergusona, mi smo ga i imali, ali nažalost potjeran je zbog covid kresanja ugovora diktatom iz BiH, eno ga sad je postao trener Union Berlina.
  • NORTE
    9.8k
    "odvjetnik obitelji pritvorenih navijača Mario Medak:
    "Zakazana su ispitivanja za 4., 5. i 6. prosinca ove godine. Dakle, svi hrvatski državljani koji se nalaze po grčkim zatvorima pozvani su u Atenu i prilikom ta tri dana imat će priliku iznijeti svoju obranu"
  • Đeki Ćen
    18
    Ovo je samo dio opceg problema. Da ponovimo kaj se sve radi oko kluba i di je trenutacno,

    - sramno ubojstvo u Ateni koje je dovelo klub pred izbacivanje iz Europe na dulji period ak se sto slicno ponovi, decki trunu u grckim zatvorima, tko zna sto im tam rade, etikete sa kojim se klub zbog nekoliko neresocijaliziranih praznoglavaca mora nosit
    - afere u sudskim procesima protiv bivse uprave koja je zanijekala svoju krivnju, a na svjetlo dana izlazi sav kriminal koji simbolizira i Dinamo kao klub i instituciju u raspadu
    - u ligi Semse Suljakovic 1-0-3 u iznimno jakoj skupini sa Plzenom, Astanom i Balkanom, europskim momcadima od kojih se vodecima u ligama petice gace tresu
    - trece mjesto u raspalom HNL-u koji se (ne)kvalitetom strmopizdio na niske grane, malo jaci od kisele vode
    - nedostatci perspektiva, fosili na celu kluba, pobjegli iz starackoga
    - efendija Jakir na celu nestrucnog stozera koji se vjezba na Dinamu, sve Jakir do Jakira
    - stadion, ispricavam se, igraliste iz doba Jure, ali ne Stublica, dok Madzari u Osijeku i Srbi u Srbiji stadioncine zidaju
    - drzava u pimpeku i adezenjarskoj korupciji, sve ode vanka, baza spala na Zagreb i dalmatinske gradove, po milijuna manje po desetljecu, rasprodate tvrtke i gospodarstvo pod strancima, jevtina radna snaga i kapitalisticko roblje, place male, cijene skacu ko Sergej Bubka
    - sukcesivno opadanje kvalitete Dinamove skole, nesto slabije godine idu

    Ovo nitko ne treba prihvatit kao uvrijedu, ovo je opce i golo stanje stvari u i oko kluba, da se ne lazemo, nismo napaljeni klinci, nit sjedimo u vijecu staraca u upravi, klub je na razmedji
  • Peškaman
    2.9k
    Inače momci u podcastu inkubator gostuje Alen Lesički, postavljajte pitanja,ima na YT,FB stranicama podcasta.
  • emilperska
    4.1k
    Ocito Hajduk nece vise gubit male tekme.. Ako pogledamo proslu godinu, bodovno najucinkovitiji su bili pod Karoglanom. Ako nastave dobivat ove ocekivane i ne izgube vise od 50% tekmi s nama, Rijekom i Osijekom uz neke ocekivane kikseve nas koje smo imali pod Daltonom i Bjelicom jer jebiga svi igraju nogomet, ovo ce bit jako jako jako tesko okrenut..
  • boem
    309
    Ako se ne poskliznemo već sad prije derbija, onda će derbi biti ključan jer s pobjedom dolazimo praktički u egal. A oni bi se mogli poskliznuti i kod Lokomotive...
  • emilperska
    4.1k

    Mi izgledamo lose. Na nedostatak srece izgubimo obje od Plzena, ali nas sreca pomazi dva puta s Osijekom i onda jebacki s Astanom.
    Vjv cemo na misice proc Balkani, dobit nekako Slaven i Rudes. Ali uz ovu razinu igre, mi Hajduk mozemo dobit na sreću ili ako oni odigraju ispod razine koju sad igraju..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.