• Ban
    698
    Nadam se da to znaći da će Rukavina početi dobivati veću minutažu. On je eksplozivan i okomit.
  • badjibadara
    1.9k


    O tome je govorio u prvom obracanju novinarima:

    21.08.2023.

    Kakav Dinamo navijači mogu očekivati?

    Agresivan, brz i okomit. Želimo imati posjed, završavati akcije udarcima, raditi pritisak... Sve što prati moderan nogomet. Ova ekipa je to pokazivala prije, nema razloga da ne pokaže ponovno.

    Znaci ocekivao je to od tadasnje ekipe, no od toga nismo vidjeli skoro nista, ako ne i manje od toga.

    Takodjer je rekao da nema problema da igraci koji su tu 5-8 godina idu, da ce naci nove. Tada se nije razbacivao ciframa od tricavih 5mil eura. Tko bi se zamarao sitnicama.

    Ovdje pak veli da je uzima kvalitet a ne kvantitet, pa dovede Sosu, Halilovica, Kulenovica...

  • Infinity
    15.4k
    Zelim raketu i na mjestu trenera.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Samo da su "rakete", da su brzi igrači kakve danas traži moderni nogomet, igrače koji mogu igrati pod visokom intenzitetom."Gražvydas Mikulėnas

    Najveći paradoks je da ima jedan Raketa koji je sve samo ne brz, ali je kroz pozicioniranje na terenu, razumijevanje igre i tehničko savršenstvo napravio karijeru jednog od najboljih veznih igrača svijeta zadnjih 15 godina. Ima nekoliko španjolskih prvenstava, Ligu prvaka, dvije Lige Uefa, svjetsko srebro. Solidno za jednog ne brzog igrača.

    Razina gluposti kakve može izreći S.J. (Jel to znači sjebati?) je na dosta visokom nivou.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Dakle, metaforički kazano, ja želim dovesti "rakete"! Totalno je svejedno koliko imaju godina. Samo da su "rakete", da su brzi igrači kakve danas traži moderni nogomet, igrače koji mogu igrati pod visokom intenzitetom.Gražvydas Mikulėnas

    @Droljo skrati to u dvije rijeci bez okolisanja. Tamnoputi crnci :grin:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Taman kad su se zonasi malo odmorili od dinama jakir je dao gas i sve razjebao :lol:
  • Mali dioničar
    15.1k
    kad su se zonasi malo odmorili od dinamaGražvydas Mikulėnas

    Od Dinama ću se odmoriti jedino na modrom nebu uznad Zagreba.
  • austrijanac
    2.9k


    A nabijem i onog koji je mislio da je dobra ideja objavit njegov intervju subotom u 23.30.
  • Nolifer
    7k
    Želim raketu i na mjestu SDa
  • jedan u nizu
    6.7k
    a di bi bili da su nam rakete i u upravi ...
  • zagr
    505
    jebo vikend bez Dinama.
  • Bruh
    901
    imas danas kk dinamo i cibona imas i prijenos na maxsportu
  • Mali Zeus
    10.4k
    Može mi netko reći koja je to referenca na raketu, to je spomenuo u intervjuu?

    Jer nisam čitao intervju.
  • badjibadara
    1.9k
    Može mi netko reći koja je to referenca na raketu, to je spomenuo u intervjuu?

    Jer nisam čitao intervju.
    Mali Zeus

    - Dakle, metaforički kazano, ja želim dovesti "rakete"! Totalno je svejedno koliko imaju godina. Samo da su "rakete", da su brzi igrači kakve danas traži moderni nogomet, igrače koji mogu igrati pod visokom intenzitetom. Vidite, bili smo u Prištini, kod Ballkanija, pa su nas ljudi satrali. Zato što imaju neke igrače koji mogu igrati jakim intenzitetom. Onda se mi čudimo što smo izgubili od Ballkanija... Pa što se čudimo?
  • Mali Zeus
    10.4k
    - Dakle, metaforički kazano, ja želim dovesti "rakete"! Totalno je svejedno koliko imaju godina. Samo da su "rakete", da su brzi igrači kakve danas traži moderni nogomet, igrače koji mogu igrati pod visokom intenzitetom. Vidite, bili smo u Prištini, kod Ballkanija, pa su nas ljudi satrali. Zato što imaju neke igrače koji mogu igrati jakim intenzitetom. Onda se mi čudimo što smo izgubili od Ballkanija... Pa što se čudimo?badjibadara

    Mili Bože kakva hrpa gluposti. Znači samo da su brzi i da imamo takve riješili bi Balkani, jer stvar je samo da igrač bude brz i onda će profa pokazati svoje umijeće. Kakav lik.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.