• IceMan
    1.6k

    I jugosimpatizerima!
  • Droljo
    5.9k
    Jugo 45 ulicama luta...
  • Doktor Kunić
    2.8k
    Dobro jutro svima, nikad oprostiti i nikad zaboraviti!
  • IceMan
    1.6k
    Al baš težak dan…

    Teško mi je to sve gledati, pomiješan osjećaj tuge, ponosa i najviše revolta.
  • Droljo
    5.9k
    U Vukovaru sam bio jednom. 2000. g. kad se vratilo ime. I tada je loše izgledalo. Strašno. Tragedija...
  • Eduardo
    18k
    Ljudi, ne znam za vas ali ovogodišnja božićna reklama HT-a koju je neki trust mozgova smislio i iz svoje radionice izbacio u javnost nešto je najgore i najiritantnije u povijesti božićnih bedastoća koje smo imali prilike vidjeti na TV-u. Uznemiruje me činjenica da će me tom reklamom maltretirati sljedeća dva mjeseca. :vomit:
  • Muka
    346


    Čisto sumnjam za mainstream medije koji pišu što im vlasnici kažu. Vidimo koliko tih medija basnoslovno pišu o "pravednicima s juga". Koliko su jake te medijske mašinerije tj. Interesne skupine iza njih to je zastrašujuće. Imamo ogromnu malverzaciju i krađu vezanu za nauružanje Ukrajine povezano s fiktivnim HR firmama i tvornicama u BiH i nitko o tome ne piše, ako
    I jesu nešto malo, brže bolje pod tepih sve ili zamazat oči nekim drugim glupostima ili zatvarati navijače radi pjevanja i dignuti buku o tome. Primjer, isti odvjetnik koji radi za te interesne skupine koje su i igri za prevaru s Ukrajinskim naurožanjem, sada će braniti Milorada Dodika :vomit: pa onda Ljubo Pavasović Visković brani prije nekoliko godina četnika s Manjače gdje su naši bili po logorima i ništa od toga ili jako malo ima u medijima :vomit: ogavno sve da ne može ogavnije i to ono malo što dopre do nas. Čega tu sve ima, bolje ne znati. Danas dostojanstveno u VU. Nikada zaboraviti, nikada oprostiti!!
  • NORTE
    9.7k

    Je li izvorno hrvatska reklama ili strana (njemačka) samo sinkronizirana?
    Kako god, to obično osmisli agencija, a uprava ili netko zadužen to i odobri.
  • Eduardo
    18k
    nisam čak ni obraćao pažnju na sinkronizaciju, ali moguće da je čak i naša.
  • NORTE
    9.7k
    Jer marketing takvih firmi ponekad prati i onaj iz "sjedišta", ne nužno, ovisi i o strategiji.
    Ht u pravilu radi svoje reklame, ali možda koriste bazu od njemačkog t-coma, nisam provjeravao.
  • Eduardo
    18k
    ne mogu pronaći reklamu na netu. Vjerojatno je i njih sram.
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Hahahaha
    Koja je reklama uopce u pitanju? Nisam vidio da budem iskren
  • Captain America
    14.8k
    Koja je reklama uopce u pitanju?Imamo Dinamo



    Cringe, ali i simpatično.
  • Eduardo
    18k
    svaka čast ako ti je simpatično ali meni je već dosta. Može li sladunjavije i s iritantnijim glasićem?

    Vratite Gregora, bilo tko samo ga vratite. :ok:
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    A tooo. Samo je cringe :rofl:

    Vratite Gregora, bilo tko samo ga vratite.Eduardo
    Taman sam ga i ja htio napisati. Fora su mi također i oni snjegovići od HRTa haha, zanimljivi su
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.