• Sajla
    4.1k
    pjesma kaže "neka živi Dinamo i majka Hrvatska" bez "osim ako..."
    ali moje (očito nepopularno) mišljenje je da je bolje i za Hrvatsku i za Dinamo i za Baturinu da u ovom drž-nedaj trenutku kad se mora uzeti 6 bodova iz 2 utakmice nije sa seniorskom reprezentacijom. ok, shvaćam da netko misli drugačije, da mu možda baš to treba da dobije novi elan, da će se vratiti bolji nego je otišao itd.
    možda zvuči shizofreno, ali pošto već jest tamo, nadam se da ste vi u pravu, a ne ja i da ćemo nakon povratka iz reprezentacije gledati Baturinu koji razvaljuje i da nas do kraja godine čeka niz od 8 pobjeda - prvo reprezentacija, a onda Dinamo.
  • The Undertaker
    4.4k
    Ako je igrač spreman i zdrav, mora i treba ići u reprezentaciju. Točka.
    Krenuli smo kurčevito sa Jakirovim "Tko sam ja da mu (Petku) kažem da ne igra (derbi)." Sad smo ponizni pa mu liječnici, vidi čuda, mogu reći da ne igra. Amaterizam dostojan seoskih klubova.
  • Sajla
    4.1k
    Ako je igrač spreman i zdrav, mora i treba ići u reprezentaciju. Točka.The Undertaker

    Svatko tko misli drugačije nije normalan. Zato mi ni nije bilo jasno zašto su neke reakcije bile takve - smisao mojih komentara nije bio da se igrači ne odazovu pozivu (božesačuvaj, nije mi bilo na kraj pameti da netko tako to tumači), nego da mislim da ih se nije trebalo zvati. Ali kad poziv stigne to je to, odazivaš se.
  • Mali dioničar
    15.1k
    mislim da ih se nije trebalo zvatSajla

    A koga se trebalo zvati ako nema Kovačića?

    3i1pym5vqzmymn87.jpeg


    ?
  • Jaro
    6k
    pa pozvao si je Vlasica
    ...
  • jp23
    2.3k
    Otpao Vlasic radi ozljede, otpao Juranovic za Latviju, čeka se hoće li moći protiv Armenije
  • Mihaljević
    8.6k
    Još samo sveta krava iz Bergama i imamo čistu Hrvatsku poput arijevske Njemačke.
  • Neki tip
    19.6k
    Još samo sveta krava iz BergamaPlavaSlavonija86d

    Hahaha, ovo je bome jedna od jačih, moram priznati.

    Ne valja igrač koji ulazi kao rezerva i koji je kao veznjak u 58 nastupa zabio 10 golova i 4 puta asistirao te ima preko 300 nastupa u Ligama petice i europskim natjecanjima.. :lol:

    Imaš pravo, Tolić ga pojede za doručak, samo da je dobio pravu priliku!
  • Mihaljević
    8.6k
    Ma djaba njemu i zlatna lopta kad je tovar
  • Mali dioničar
    15.1k
    Još samo sveta krava iz Bergama i imamo čistu Hrvatsku poput arijevske Njemačke.PlavaSlavonija86d

    Imamo pobjednika natjecanja za najgluplji post svih vremena na Zoni.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Ma protuha od igrača. Istina, zabio neke važne golove i zna nešto nogometa, igra u vrlo dobrom klubu, ali jedan tovar previše u repki. Teraj to van. Nije to Hrvat.
  • Neki tip
    19.6k
    Ma djaba njemu i zlatna lopta kad je tovarPlavaSlavonija86d

    Džaba tebi plavo u nadimku, kad je prazno na drugim mjestima.
  • Krizy
    38.4k
    Vrbančić, Čaić, Pavić i Koščević u prvih 11 za U19 reprezentaciju protiv Armenije, kvalifikacije za EP.
  • marcio amoroso
    33.7k
    Jel netko prenosi?
    Edit: maxsport prenosi.
  • xavier
    11.4k
    Čitam ove zadnje stranice i ne vjerujem što se sve ovdje piše. Da se razumijemo, pisao sam i ja više puta da mi je Dinamo ispred reprezentacije, ali to ne znači da ću ovdje pisati ideje kakve neki pišu.

    Reprezentacija nije klub i za reprezentaciju igraš zato što to želiš, a ne zato što ti nude najviše novca ili najveću mogućnost osvajanja trofeja. Napokon, igrali su brojni svjetski velikani cijele karijere za reprezentacije koje su realno "ispod njihovog ranga". Zašto? Iz razloga što su to njihove reprezentacije i željeli su za njih igrati.

    Što me dovodi do poante onog što želim napisati. Ne možeš se često žaliti da neki igrač Dinama nije pozvan u reprezentaciju, a "trebao je biti", da bi onda sam pisao kako želiš da igrač ne ode igrati za reprezentaciju iz razloga što bi "bilo bolje da sad ostane s klubom". Koliko puta smo bili ponosni kad su se naši reprezentativci iz stranih klubova odazivali iako nije bio idealan trenutak za njih, ne možemo onda imati dvostruke kriterije.

    Za reprezentaciju igraš iz razloga što želiš i nitko te na to ne može natjerati, ali ako želiš i igraš, onda moraš biti 100% unutra, a ne da dođeš "kad nemaš pametnijeg posla".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.