• Mali Zeus
    10.5k
    Kao da sam zalutao na Bili kutak.
  • Zagi
    5.8k
    Neki od vas su zbilja kreativni u nalaženju novih Jakirovih krivica.
    Moram priznati, iznimno se veselim kolektivnom posipanju pepelom.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Moram priznati, iznimno se veselim kolektivnom posipanju pepelom.Zagi

    Jakire, jesi to ti?
  • Krizy
    38.4k
    Za početak bih bio zadovoljan i s nekom pobjedom.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Nakon lakšeg potresa mozga Baturine pri pozivu za U-21 na pretprošlom okupljanju trenutno je situacija u U-21;

    Roko Šimić - ne dolazi, ima problema s leđima... uredno igrao kao zamjena za Salzburg za vikend protiv Austrie Beč
    Mauro Perković - ne dolazi, ima problema s gležnjem... igrao 90 minuta u Rijeci
    Niko Sigur - ne dolazi, ima ozljedu... igrao 76. minuta za vikend, možda i jest ozljeda

    Uvjeren sam da Roko Šimić i Mauro Perković ne bi bili ozlijeđeni da su pozvani za A momčad.

    Ne može se utjecati da drugi klubovi pribjegavaju toj taktici, ali po mojem mišljanju Dinamo ne bi trebao. Ako je igraču čast igrati za A momčad i ako se klub hvali igranjem igrača u A momčadi onda neka se isto ponaša i prema U-21, U-19....

    Ako postoji taj narativ o broju igrača koji su prodefilirali kroz Dinamo i osvajali medalje na Svjetskim prvenstvima, ne znam u čemu je problem da igrači koji su pozvani od strane izbornika, to i ispoštuju.
  • Sljeme
    2k
    U situaciji u kojoj nam fale igrači na svim pozicijima i stojimo u prvenstvu kak stojimo, bolje je da se repku izbjegava čim više.
  • Mali dioničar
    15.1k
    U situaciji u kojoj nam fale igrači na svim pozicijima i stojimo u prvenstvu kak stojimo, bolje je da se repku izbjegava čim više.Sljeme

    Očekujem od tebe identičan stav i kad se radi o pozivima za završnice Eura, Svjetskog prvenstva i Lige nacija.

    Stav ti je legitiman samo budi konzistentan.

    Najbolje da se igrači oproste od igranja za bilo koje predstavništvo, kako hrvatsko tako i bilo koje drugo samim potpisom za Dinamo.

    Ali znat ćemo se kurčiti kad Olmo igra za Španjolsku ili kad Oršić zabije za broncu.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Igrači kojima je san igrati za repku bi trebali izmišljati ozljede i odbijati poziv.

    How yes no.
  • Sljeme
    2k


    Nemam niš protiv da naši igrači igraju za repku bilo Hrvatsku ili neku drugu. No, budućnost kluba koja je trenutno upitna mi je kao navijaču Dinama daleko bitnija od bilo kakvih nastupa za repku. Ne želim da mi se igrači za koje nemamo zamjenu ozljede i troše bezveze.
  • Mali dioničar
    15.1k
    budućnost kluba koja je trenutno upitna mi je kao navijaču Dinama daleko bitnija od bilo kakvih nastupa za repkuSljeme

    Za budućnost kluba bolje je da Baturina;

    1. trenira 10 dana s Jakirom
    2. trenira 10 dana s Modrićem

    ?
  • Sljeme
    2k


    Po meni je bolje da deset dana trenira s momčadi s kojom igra i po dva puta tjedno. Pogotovo on koji nosi cenera na leđima.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Nije da je potrgao koljeno ko Perišić i Oršić, ozljeda je relativno lagana tako da ništa ne gubi i ne mora se frustrirati.Mali dioničar

    Da ne trazim sad na stranicama prije ako sam nesto propustio al nadam se da ovo ne mislis ozbiljno?
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Tko se prijavljivao za karte u ovom krugu za Euro moze vidjet ishod kad se logira na Uefa ticket portalu.
  • Fićo1986
    993
    Izbjegavat igrat za repku? Da je imal strganu nogu i otisel igrat ja bi mu i dalje rekao bravo i svaka cast(mislim na petka)..svi mi volimo dinamo i zelimo da bude bolji i da se igraci cuvaju al to ostavite za prijateljske utakmice a ne za reprezentaciju...boze sacuvaj i ovo za baturinu...
  • Neki tip
    19.6k


    Ti si mrzitelj Dinama i svega dinamovskog!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.