• Neki tip
    19.6k


    Ma znam što si htio reći, nema tu niš nejasno (iako je besmisleno - pa kaj bi im trebao garancije igranja dati ili niš od odaziva?), ali jebemu tema je hr nog rep, ne Dinamo.

    I znam da je ovo Dinamov forum (svima nam drag) i lijepo mi je moderatura i izravno i neizravno objasnila i poručivala da ovdje Hrvatska nije nikakva svetinja, samo Dinamo, sve to mi je poznato.

    Ali da bas iz ciklusa u ciklus drvite tu kako su i u reprezentaciji svi (ili makar Gutač) protiv Dinama, kako se favorizira tovare, a mrzi Dinamo i Dinamove igrače.. ne znam, muka za vidjet, jer je besmisleno, promašeno, neargumentirano, neistinito.

    I onda na sve to nek ni ne idu u reprezentaciju. :yikes:

    Ne znam, drugačije sam odgojen, meni je Dinamo neodvojiv od Hrvatske i Hrvatska od Dinama.

    Hrvatska je "riječ koju naučih od majke", a Dinamo "riječ koju naučih od oca" i "ono dublje u riječi..."... odoh u patetiku.

    Ma, gle, sve 5. Uvijek se na isto vratimo. Ja je volim i kad od "svojih" (a dinamovci bi kakti bili "moji") čujem/pročitam riječi koje na neki način Hrvatsku čine nebitnom, smiješnom, sporednom ili tuđom, poželim vas, kak da ti to najljubaznije moguće velim, poredat...

    Evo, najljubaznije. :eyes:

    No dok ne dođem po vas jednog po jednog, zadovoljit ću se ko i dosad, s nešto sarkazma i "nečitanja ak mi smeta". :wink:
  • Tongo Doumbia
    2.9k
    potvrđeno, ne može se reći da je nezasluženo. Opasan je, jako.
  • Sajla
    4.1k

    dobro, dosta toga si tu napisao na što neću odgovarati jer mislim da se na mene ne odnosi pošto uopće ne razmišljam na način koji si opisao, pa prepuštam drugima da to rade ako se nalaze prozvanima. pisana komunikacija može bit zajebana, ne vidiš i nečuješ "sugovornika" pa onda ti i ja istim riječima dajemo drugačiji ton. prvo međunarodno gostovanje ikad mi je bilo baš s reprezentacijom u kvalifikacijama za EP u Engleskoj, tak da... ne bih rekao da sam među onima koje bi trebalo "poredati".

    Dinamo u ovom trenutku ima svega par igrača koji su kandidati za reprezentaciju, a nitko nije u nekoj formi i ne vidim da itko ima koristi od poziva. dajbože da kod sljedećeg okupljanja njih deset bude na razini da mogu igrati za Hrvatsku u prvih 11, a žao mi je koliko i tebi što to nisu danas (tj. već mjesecima). radije bih da sad ne idu, ne vidim svrhu.
  • Džudžan86
    244

    Ali fascinantan mi je Dalic, koja je svrha onda onih 10 pretpoziva ako sad zove Pasalica i zasto ga za razliku od Ivanovica nije stavio na pretpoziv ako je smatrao da bi mogao uskociti u jednom trenutku
  • jp23
    2.3k
    Ali da bas iz ciklusa u ciklus drvite tu kako su i u reprezentaciji svi (ili makar Gutač) protiv Dinama, kako se favorizira tovare, a mrzi Dinamo i Dinamove igrače.. ne znam, muka za vidjet, jer je besmisleno, promašeno, neargumentirano, neistinito.Neki tip

    Mislim da skraćeno fraza koju tražiš je "Zar smo isti?"
  • Neki tip
    19.6k
    dobro, dosta toga si tu napisao na što neću odgovarati jer mislim da se na mene ne odnosiSajla

    I ne odnosi. Objasnjavao sam zakaj tako reagiram, ne prozivao tebe osobno. Na tebe se odnosila, tj referirala (jer ni to nema veze s tobom kao osobom) kratka zajebancija o ukidanju država kako bih iskarikirao neodazivanje u rep., jer eto neće igrati.

    Naravno da mi je jasno da si to pisao iz perspektive "to je za Dinamo dobro".

    Ja mislim da je za Dinamo uvijek dobro da mu igrači igraju za Hrvatsku ili budu samo "pozvani pod zastavu", iz milijun i jednog razloga od kojih je valjda zadnji "diže im cijenu". Ako ćemo baš o tome što je za Dinamo dobro.

    Ali velim, od tih rasprava odustao, ne vode baš nikud.

    ne bih rekao da sam među onima koje bi trebalo "poredati".Sajla

    Ma znaš da mislim figurativno. Kao odgovor na situaciju u kojoj "nemam više o čemu raspravljati."

    Uvijek se može polemizirati, ali mi se čini da to više nije ni pitanje argumenata i racija, nego emocija.

    Kako Hrvatsku volim jednako kao i Dinamo, dopuštam si biti jednako neracionalan i povremeno vas poslati u 3pm. Ili "poredati". :victory: :wink:
  • Sajla
    4.1k
    Kako Hrvatsku volim jednako kao i Dinamo, dopuštam si biti jednako neracionalan i povremeno vas poslati u 3pm.Neki tip

    da ne bi ostalo nezapisano - ako u 3pm šalješ one koji ih ne vole jednako, nemam s tim problema jer nisam među njima pa ti se mogu i pridružiti :)
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Najbolje da se nitko ne odaziva u repku dok mu minute ne budu obećane
    Ne ide to bas tako Sajla
  • Nolifer
    7k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/euro/zlatko-dalic-predstavlja-novu-hrvatsku-pogledajte-transformaciju-vatrenih-za-kraj-kvalifikacija-15393999

    VJEROJATNI SASTAV ZA RIGU
    Livaković - Stanišić, Erlić, Šutalo, Gvardiol - Modrić, Brozović - Kramarić, Pašalić, Ivanušec - Budimir.
  • Mihaljević
    8.7k
    Pa sad ne znam jel' postava dobra ili ne, sve zavisi koji je Pašalić u pitanju :lol:
  • Sajla
    4.1k

    amajkumu... pa zar se baš tako loše izražavam?
    gdje sam napisao da se ne treba odazvati pozivu u reprezentaciju? valjda ipak postoji razlika između "po mom mišljenju neki igrači reprezentaciji ionako neće biti od pomoći, bolje je za sve da ostanu u klubu, mislim da poziv nema smisla" i "istupite iz saveza, zabranite igračima da idu u reprezentaciju i zazidajte sv. Rok".
  • Nolifer
    7k


    Jedan će izać, a drugi će uć u igru sigurno, hahahah :joke: :rofl:
  • jedan u nizu
    6.8k
    Vau, velika transformacija. Gvardiol na lijevom beku.
    Neš ti transformacije
  • OsamŠest
    2.7k
    Jedan će izać, a drugi će uć u igru sigurno, hahahahxFire

    Jel se to onda broji kao zamjena ili i dalje imamo 5?
  • Mali dioničar
    15.1k
    samo kažem da bi nam više odgovaralo da u ovom trenutku naši igrači ostanu u klubu,Sajla

    Martin Baturina je u pretprošlom ciklusu bio pozvan za mlado predstavništvo pa je dobio “lagani potres mozga” i ostao u Zagrebu.

    Klasičan potez kluba koji ne želi savezu dati igrača, duri se jer mali nije pozvan za najjaču ekipu predstavništva.

    Kako su svi normalni ljudi u medjuvremenu uvidjeli da treniranje s Jakirom Velikim za vrijeme pauze kad predstavništvo igra službene utakmice i nije nešto gdje će igrač i momčad napredovati, a kako je i Dalić shvatio poruku i kako svi vide u kojem pravcu Dinamo ide, nije na odmet da igrači idu na okupljanja.

    Moje je skromno mišljenje da nije jedino i samo Dalić inzistirao na igranju Petkovića protiv Turske nego je i Petko tu imao nešto za reći. Petko je dovoljno iskusan za procijeniti da mu je u ovom trenutku koji Dinamo prolazi bolje biti lagano ozlijedjen nego da se pati na terenu dok je klub u klaunovskoj fazi. Nije da je potrgao koljeno ko Perišić i Oršić, ozljeda je relativno lagana tako da ništa ne gubi i ne mora se frustrirati.

    Isto tako i Daliću je jasno da je pogriješio ne zvanjem Budimira ondosno forsiranjem klinaca prije tog poštenog dečka, ali realno Martin Baturina i jest zaslužio poziv bez obzira na Dinamove igre. Svatko normalan vidi da je dečko golemi talent.

    A sad, ja mislim da mu 2 minute treninga s Modrićem za razvoj više pomažu nego dvije godine treninga sa klupskim trenerom, ali eto dopuštam da ima i drugačijih mišljenja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.