• Juznjak
    3.3k
    Ja ne znam gdje je on vidio da se tijekom svake utakmice rade izmjene u obrani. Ali baš svake, ne znam nijednu iznimku. Valjda je jedino pravilo što se tiče izmjena da se obrana ne dira jer su valjda oni zajedno na terenu s nekim dobrim razlogom. Stvarno mi ovo ne ide u glavu nikako i strašno je iritantno.
  • San Lorenzo
    12.8k
    Ne ocekujem nikakav remont na zimu.Ti nasi igraci kojo bi trebali otic imaju ugovore,gdje da ih prodamo/posudimo? Nema sanse.
    Koga da dovedemo,rijetki su igraci slobodni u tom periodu odstetu necemo placat sigurno.
    Uostalom sve to nema tko odradit
    Božo0

    Očekivati remont na zimu mogu samo naivni, za remont ove ekipe treba 7-8 milijuna eura...Jakirović će dobiti 2-3 nova igrača + Brodić i to će biti to...maštanje o revoluciji nakon što odradi pripreme je jednako neozbiljno, neće Špika i Kulen nakon 2 tjedna drilanja s Jakirom postati novi Ginola i Kevin Kuranyi.
    U grupi sa Plzenjom, Baljkanijem i Astanom ima 75% poraza, o čemu pričamo mi?
  • Praskaton
    2k
    ma sve i da se ne promjeni niti jedan igrac ovaj roster je dovoljan za osvojit hnl.Ne treba tu ne znam kakvih pojacanja.
    Do utakmice u cetvrtak stvarno sam htio vjerovati da Jakir to moze uz sve "red flagove" a ima ih.Vjerovao sam da idemo prema necemu,da ce stvari na terenu ici na bolje..

    Edit:uzasno mi je da smo potrosili Biscana i Jakira a dobili smo nista, -9 bodova.Strah me koga ova nesposobna uprava razmatra za sljedeceg trenera
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Meni općenito od prvog dana kad je došao u Dinamo nije jasna ta fascinacija njime. Kad su objavili njegov dolazak,sjećam se da su komentari po društvenim mrežama bile u najmanju ruku kao da nam Pep ili Mourinho dolaze. Ne manjka takvih komenatara ni sad,solidna je brojka onih koji mu i nakon ovakvog niza rezultata daju maksimalnu podršku ističući kako on nije ništa kriv jer je "ekipa toliko loša da im nema spasa" i da se treba čekat taj famozni zimski rok da vidimo na čemu smo. Da je ekipa lošija nego prije,apsolutno. Loša toliko da mora spašavat bod u Varaždinu,gubiti u Prištini i Velikoj Gorici,uputiti 0 udaraca u derbiju na Poljudu? Nema šanse. Ja stvarno ne znam kolko tekmi lik još mora izgubit da i njegovi zagriženi fanovi kažu "a možda ipak nije trener za Dinamo". Jedan Bjelica koji je i prije dolaska u Dinamo imao dobre rezultate u jačim ligama od Premijer lige i HNLa je kad se objavilo da dolazi u Dinamo,bio dočekan onako "ništa posebno,valjda bu bolji nego prethodnici". Na kraju ne da je bio bolji nego... ne moram ni spominjati :cool:
    Ja bih jako volio da me Jakir demantira i uzme duplu krunu i dođe daleko u Europi,ali dosadašnji rezultati mi ne ulijevaju povjerenja da je tako nešto moguće.
  • ruicosta
    93
    Slazem se da lik medijski napuhan, a kad smo vec kod zelja...nitko sretniji od mene da pobijedi nekog iz prve lige sa hendikepom bez primljenog gola uz bar 3-4 izrađene ciste prilike.

    I recimo da golman ne mora vaditi 3 mrtvaca kada moha i ekipa zaborave da moraju cuvati igraca.

    I da ne zamijeni pola obrane jer mu je eto tako doslo.

    I da bek ne igra stopera, a vezni beka.

    I da ne udje Marin.

    I da ne baca floskule.

    I da NIJE ZADOVOLJAN IKSOM.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Remont na zimu neće ni bit bitan jer će nam konkurenti, i tovari i Rijeka, otić poprilično daleko.

    Kužim ja da ova momčad nije bajka, ali isto tako ne može me nitko uvjerit da 3 mjeseca nisu dovoljna za trenerov rukopis, da je normalno da NIKOG nemreš dobit u tom periodu, da su ove čudne rotacije dobre za ekipu, da nema jasan, plan, ideja, da se greške ne ispravljaju. Zanima me vježbaju li ti momci prekide? Rade li analize da poprave ono u čemu su loši?
  • Mali Zeus
    10.6k
    Ako s ovim prevarantom budemo čekali do zime Hajduk će nam bježati 15 bodova.

    Navodno da računa na 7, 8 novih igrača.

    Od domaćih na Labrovića, Miereza i... Lovrena. :rofl:
  • mali M
    4.1k
    i... Lovrena.Mali Zeus

    Nije ti Lovren tak nategnuta priča, kuća mu jako dobro napreduje u Remetama i uskoro bi se mogao preseliti u Zagreb..
  • Mali Zeus
    10.6k
    Nije ti Lovren tak nategnuta priča, kuća mu jako dobro napreduje u Remetama i uskoro bi se mogao preseliti u Zagreb..mali M

    Bude nam Lovren izvukao prvenstvo, nema beda.
  • mali M
    4.1k
    pa ne velim to, nego da nije to nerealno... Ja samo jedva čekam da odu svi kojima ugovori ističu... Muka mi je od svih..
  • Mali Zeus
    10.6k
    ↪Mali Zeus pa ne velim to, nego da nije to nerealno... Ja samo jedva čekam da odu svi kojima ugovori ističu... Muka mi je od svih..mali M

    Stvar je u tome ako će ga ostaviti do zime da on kao dobije te igrače koje želi, a nemre ih dobiti svih 7, 8 onda smo najebali.
    Uostalom kakav je to trener koji treba 10 igrača da bi eto pokazao svoje umijeće. To je kurac od trenera.
  • BornaPŽ1986
    1k


    Samo njega ne, bas ce nam on na zalasku karijere donijeti prevagu. Ako cemo ga dovest zbog imena bolje ne.
  • mali M
    4.1k
    ma ja se slažem skroz s tobom... Nebi toj prevari dao da slaže ništa, buraz sa Dinamom je uspio biti najgori trener u nekoliko desetljeća... Nebi mi imao pravo odabrati ni boju štucni a kamoli da radi rooster...
  • Neki tip
    19.6k
    rooster..mali M

    Pros-and-Cons-of-Roosters-thumbnail.png
  • Jaro
    6.2k
    ako nwdaj Boze Lovren dodje - smijemo li ga vrijedjati ili dobija punopravni status dinamovog igraca?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.