• San Lorenzo
    12.8k
    Brutalno kakvo zaleđe ima Jakir, nigdje ni slova o eventualnom otkazu...a još je jedan tjedan prošao, dvije utakmice i jedan osvojeni bod.
  • Captain America
    15.3k
    stalno se spominje rekonstrukcija ekipe u zimskom prijelaznom roku. Koliko vam je takvih pozitivnih primjera uopce poznato?badjibadara

    Rijeka pod Jakirom prošle sezone.
  • Praskaton
    2k
    Ne ocekujem nikakav remont na zimu.Ti nasi igraci kojo bi trebali otic imaju ugovore,gdje da ih prodamo/posudimo? Nema sanse.
    Koga da dovedemo,rijetki su igraci slobodni u tom periodu odstetu necemo placat sigurno.
    Uostalom sve to nema tko odradit.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Pricalo se prije tjedan dana da ga samo dvije pobjede protiv Plzena i Rijeke mogu spasiti. On je izvukao jedan bod.
  • Noel
    4.4k

    Upravo mi je to ne jasno. Kako netko od svih živih medija se ne pita kako je moguće da najgori trener Dinama u povijesti još uvijek nije bivši. Kakvo je to zaleđe? Počinjem sumnjat. Jasno mi je za upravu da ga drže. Al kako mediji ne stvore medijski linč. Pa čovjek nebi sa ovim rezultatima mogao bit trener Rudeša.
  • ruicosta
    93
    Cekamo jos Vicin clanak na indexu, zadnja nada da netko napise da je profesor gol
  • Mihaljević
    8.7k
    Kako je Zagi danas branio , po meni ako stvarno nemamo para (Što ne vjerujem) , trebamo ga ostaviti kao jedinicu. Labrović od 5 milijuna danas je u sjeni tridesetogodišnje golmančine , hvala lijepo.
  • Noel
    4.4k
    Zagorac nema 30 nego 37.
  • badjibadara
    2k
    Brutalno kakvo zaleđe ima Jakir, nigdje ni slova o eventualnom otkazu...a još je jedan tjedan prošao, dvije utakmice i jedan osvojeni bod.San Lorenzo

    b5AOGdZ.jpg

    Polako, prvo si mora trofeje tetovirati.

    Jakirović prezadovoljan bodom protiv Rijeke: “Naravno da Dinamo nikad nije zadovoljan bodom, ali…”

    Sopić otkrio što je rekao igračima Rijeke na poluvremenu: “Nisam zadovoljan bodom!”

    Naslovi iz NL
  • The Undertaker
    4.6k
    Meni je jedino logično da su igrači stali iza Jakirovića i, dok je tako, džabe krečite. Da je Bjelica zamjena, vjerovatno bi i pristali ali na neke druge neće. A u upravi nitko nema hrabrosti sam prelomiti.
  • Mihaljević
    8.7k
    Jako bitna informacija za golmana.
  • Noel
    4.4k
    Pa je dosta da. Prvenstveno jer su golmani na svom vrhuncu od svoje 30 godine. Ti spominješ kao kak je moguće da Labrović koji je tej u 24 bude u sjeni iskusnog golmana od 37. Bitna informacija da.
  • Jaro
    6.2k
    Meni je jedino logično da su igrači stali iza Jakirovića i, dok je tako, džabe krečite.The Undertaker

    Znaci nakon Mamica, policajca, Simica, sada ce se uprava skrivati iza igraca "koji su stali iza trenera".
    Zato i jest ovako u klubu, nitko ne radi i ne odgovara za ono sto je u stvarnosti placen - igraci trebaju trenirati i igrati, trener odgovara za igru i rezultate, a uprava mora osigurati najbolje moguce igrace, trenera i njihove uvjete. To je to - jebeno jednostavno.
    Svak odraditi samo ono za sto je placen.
  • Fanboy
    2.4k


    Jakir koliko sam vidio je imao samo jedan poraz sa Rijekom od 4 utakmice te 3 pobjede u HNL-u, sa europskim utakmicama ukupno 8 odigranih te 7 pobjeda uz gol razliku 24:4....

    Sopić ima 5 pobjeda, 4 remija i poraz što nije loše, ali više izgubljenih bodova uz manje atraktivnu igru i napadački efikasnu nego Jakir .
  • pencilneck
    655
    Tovari otvaraju šampanjac zbog ovog rezultata na Rujevici. Em oba konkurenta izgubila 2 boda, em Jakirović ostaje trener Dinama. Jackpot je*ote.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.