• Kujtim Shalla
    2.5k
    nek podjeli sa nama u temi uzice i sise, ja se javljam dobrovoljno da pregledam prvi
    På makar triper fasovao doktore
  • IceMan
    1.6k
    Svi čekamo taj nekakvi “remont” u zimi pod Jakirom, kao vlada uvjerenje ako se i desi on (što s tom upravom i jako sumnjam) i onda će on to sve super posložiti i biti će dobro. Puno bolje, jel…

    Prvo i prvo, on je u neku ruku sudjelovao i u ljetnom “remontu” kad je i sam odlučivao o par transfera, doduše kasnih, koji se eto, i nisu pokazala kao pogodak. Priča se da su Sosa i Halilović bili njegove želje…

    Drugo, svi se hvatamo Rijeke i Zrinjskog gdje je on ruku na srce i napravio dobar posao, ali opet postoji ali.
    Jedno su ti klubovi i pritisak oko njih a drugo Dinamo. S druge strane, od te Rijeke se i očekivalo da se digne jer ono gore nije moglo.


    Svi vrlo brzo zaboravljamo epizodu Maribora, gdje je došao pred kraj sezone da pokuša osvojiti naslov, koje je na kraju (senzacionalno) uzelo Celje, krenuo u taj svoj remont u ljeti pa onda ispao još više senzacionalno od amatera iz Irske s objašnjenjem - “ svi igraju danas nogomet” pa onda bio smjenjen. Nakon 13 utakmica.


    Ne kažem ja da je on svemu kriv ovdje, znamo odakle riba smrdi, ili da je loš trener ili neznam što, al očekivat nekog čudotvorca nakon zime i remonta je također jedan veliki jack - pot. Iskustva govore da je negdje i on pogađao a negdje ipak nije. Ni blizu nekakvog savršenstva ili spasitelja kao što neki ovdje zazivaju, doduše tih je sve manje i manje.

    Ako uopće dočeka taj famozni remont.
  • jedan u nizu
    6.8k

    ma akkav SD

    evo citirat cu sam sebe

    Kao sto sam vec pisao,
    u ovakovm dinamu SD nije SD, tako da sve price o toj funkciji u klubu su poprilicno nepotrebne.
    Niti ce taj SD moci raditi svoj posao, niti ce moci samostalno dogovarati transfere, nista. On ce biti samo 'posrednik' u predlaganju igraca i mozda nekim poznanstvima,kontaktima nesto izdogavatti prije nego Vlatka.
    U normalnim klubovima SD ima budzet, i radi u skladu s tim, ima sastanke redovne sa upravom i ponajvise sa trenerom i strucnim stozerom, i uskladu sa svojim budzetom i zeljama trenera/uprave dovodi igrace.
    Nama je Simic imao 'budzet' od 2 milje eura. A klub ima novaca i potrosi vise u poslovima koje dogovori Vlatkica. Pa kakvu onda tu moc i autonomiju ima netko zaduzen za sport?

    Od novog SDa (ako dode) ocekujem jedno veliko, ogromno NIŠTA. Bit ce samo marioneta za kvazi poslove koje ce odraditi svemoguci Podnar i Vlatka.
    jedan u nizu
  • Droljo
    6.5k
    Svi čekamo taj nekakvi “remont” u zimi pod JakiromIceMan

    Jel nije sam izjavio da mu trebaju dva prijelazna roka? Znači kurčina (reklo bi se narodski)..
  • Mali Zeus
    10.6k
    Možda kad napravi remont više neće ubacivati Marina u igru.
  • Zagi
    5.9k
    Rendulić smijenjen u Zrinji (neslužbeno).
    Pao mit o trivijalnom prvenstvu kojeg svaka šuša od trenera može osvojiti.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Jel te profa plaća za objave? :rofl:
  • Zagi
    5.9k
    Nisam ja kriv kaj realnost ne prati tvoje narative.
    Samo dinamo buraz.
  • Mali Zeus
    10.6k
    :rofl: :lol:

    Koja je to realnost, moš mi objasniti.
  • xavier
    11.4k
    Rendulić smijenjen u Zrinji (neslužbeno).
    Pao mit o trivijalnom prvenstvu kojeg svaka šuša od trenera može osvojiti.
    Zagi

    Znači to što je trener Zrinjskog upravo dobio otkaz, to je po tebi argument za ostanak našeg trenera?

    Samo dinamo buraz.Zagi

    I onda završiš s ovim nakon što na temi o treneru Dinama pišeš o tome kako je trener drugog kluba dobio otkaz...
  • Zagi
    5.9k
    Vrlo slabi argumenti dečki. Dovoljno sam ispisao na ovoj temi. Upotrijebite tražilicu ili nemojte.
  • NORTE
    9.9k
    Rendulić smijenjen u Zrinji (neslužbeno).
    Pao mit o trivijalnom prvenstvu kojeg svaka šuša od trenera može osvojiti.
    Zagi
    To je argument u korist Jakira?!
    S obzirom da je napisano u njegovoj temi...

    Ballkani i 2x Plzen < Aston Villa i 2x Legia
    Astana < AZ

    I to s igračima Zrinjskog, ne dinama.
    Zrinjskog kojem je povijesni uspjeh ulazak u skupinu.

    Nama je sramota da uopće igramo tu ligu, još i gubimo u njoj od klubova dosta slabije rangiranih od dinama.
    Još nam se i rugaju da je skupina lagana, s istim onim dinamom koji je do prije par mjeseci sanjao neki novi Chelsea.

    Moguća smjena Rendulića je sramotna odluka uprave Zrinje.
    Jakirov mandat koji traje je sramotna odluka uprave dinama.

    Ako si mislio na BiH prvenstvo, Zrinja će ga svejedno osvojit pa je time odluka uprave Zrinje još luđa.
  • The Undertaker
    4.6k
    Jeste se raspisali oko jednostavnih stvari. Jakir je napravio odličan posao sa Zrinjskim. To je sada svima jasno i to ga je stavilo na listu kandidata za trenera Dinama što je i postao. Što je prije radio sa Zrinjskim nema više veze jer svoje znanje pokazuje već neko vrijeme u Dinamu sa vrlo skromnim rezultatima.
    Hic Rhodus, hic salta!
  • Mihaljević
    8.7k
    Kad Jakir bude imao momčad koja vrijedi nešto i krene gubiti - bit ću za otkaz iste istovite sekunde. Ali sa ovom ekipom + nema Petkovića od devetog mjeseca , ja bi bio loš čovjek kada bi govorio da mu se da otkaz... Ekipa koja izgubi od Balkanija , alo! Pa šta se onda ima pričati, Balkani? Pa ne treba za njih ni Mourinho, ni Pep Guardiola... Treba 11 iole normalnih igrača da bi sa njima bili egal , očito je da smo sad rank Balkanija... I da ja sad krivim čovjeka koji je preuzeo momčad od 120 milijuna i za tjedan dana izgubio igrače koji prema Transfermarktu zajedno vrijede 50M €? Transfer rok će nam apsolutno sve reći, ne Jakir , ne Petković, isključivo transfer rok.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Ekipa izgubi od Balkanija, kao da trener nema ama baš ništa s tom ekipom.

    On ih samo trenira. Kakva god bila ekipa ne bi trebala gubiti od Gorice, Balkanija itd. i hvatati golove u zadnjim sekundama protiv Lokomotive i Varaždina.

    Super mi je taj stav da je Jakir tu s biciklom i niš nema s tim kako igramo i kako izgledamo na terenu, a još bolje da vidim da su to pobrali i određeni forumaši.

    On treba kaj 10 novih igrača da bi nam pokazao svoje umijeće.

    Do famoznog zimskog mercata mi ćemo lako biti na dvoznamenkastom zaostatku za Hajdukom i Rijekom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.