• NORTE
    11.6k
    Pobjeda dinama danas u Rijeci bi bila strašan udarac rivalima.
    Vjerojatno se ne bi oporavili od toga.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Dinamo nema trenera
    Dinamo nema konstantnost u obrani, a to je najbitnije ako želiš biti čvrst prema natrag
    Dinamo nema dovoljno klase prema naprijed da rješavaju
    utakmice kao prije
    Dinamo nema agresivnost u momčadi
    Dinamo je užasan na prekidima

    Uz sve ove nedostatke Dinamo i u ovom jadnom HNL-u ne može biti prvak i zato se muči i u onoj jadnoj grupi miki maus lige
  • Efes Pilsen
    8.4k
    tocno to, s obranom eksperimentira otkako je dosao. Sad bi mu mozda KTC i Perkovic bili prva opcija, al jedan ne moze igrat Europu :lol:
    Meni su cak njih dvojica najbolji stoperski tandem, meni je Mauro bio odlican u Ceskoj, al onda nemas lijevog beka. Kadrovirani smo za kurac i to stoji, dio kadra je i trener.
  • zagr
    505
    neki će se složit, neki ne al mislim da nam trebaju ovakve sezone u hnl-u, psihički ne al jedino ovak nešto može dovuć ljude na stadion, na proljeće očekujem nikad bolja gostovanja i dobro popunjen Maksimir.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Rijetka pozitivna stvar napetog prvenstva. Doduse ne vidim zakaj ne bi bilo dobro popunjeno i na nekoliko preostalih domacih utakmica do zimske pauze. Imam 2 derbija i odlucujucu europsku utakmicu. Hladnoca je ista i na Maksimiru i na Pampasu :sweat:
  • pencilneck
    681
    Koju odlučujuću europsku utakmicu? Jakirović neće uzeti boda u Astani i Europa će biti gotova priča kolo prije kraja.
  • Juznjak
    3.8k
    Sramota za cijelu ekipu da je KTC u najmanju ruku jednako spreman kao i svi ostali, a usudio bih se reći i da nam je on najspremniji igrač. SRAMOTA!! Daleko su mnogi od profesionalaca i nažalost su profesionalci jedino po plaći koju primaju.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Koliko je lik sprinteva odradio ni ne cude me problemi i istezanja pred kraj. Jednostavno zvijer.
  • OsamŠest
    3.5k
    Postoji i nekoliko "utješnih" stvari u cijeloj priči..

    - ide pauza
    - vraća se Petković
    - obje zaostale su na proljeće
    - konkurenti će kiksat više nego mi
    - prije pauze Hajduk dolazi na Maksimir
    - bit ćemo prvaci, a ko preživi pričat će
  • Mali Zeus
    13.5k
    Trebalo bi pogledati koliko kombinacija u obrani je do sada izvrtio profa. Više od 10 sigurno.
  • Patak
    2.9k
    Traži se najbolje rješenje. Da je ovdje Josip Šutalo, mogao bi drugog stopera igrati bilo tko sve bi bolje izgledalo, ali Josipa Šutala ćemo najlakše zamijeniti, tak je išla priča.
  • Mali Zeus
    13.5k
    A dobro je, još par mjeseci i naći će najbolje rješenje.
  • Patak
    2.9k
    Ajd napiši koje je tvoje rješenje, sve si ih pogledao više puta. Da je tu anketa za stoperski par ne bi ni jedna kombinacija dobila više od 20 %.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Ajd napiši koje je tvoje rješenje, sve si ih pogledao više puta. Da je tu anketa za stoperski par ne bi ni jedna kombinacija dobila više od 20 %.Patak

    Nije moj posao da dajem rješenja.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Do zimske stanke treba istrpit Perica na lijevom stoperu, KTC standardan na desnom. Dovodenjem lijevog beka Perkovica treba pocet koristit na lijevom stoperu umjesto Perica i to je to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.