• BornaPŽ1986
    1k
    Znam da će to zvučati suludo, al radije bi da izgubimo 3-0 nego da odigramo 0-0 i da sve se nastavi…IceMan

    A meni recimo nije jasan stav ovakvih navijaca. Nije Jakir zlocinacki ostetio i pronevjerio novce iz kluba da navijamo da gubi i da samo ode, pa svaki klub nekad ima losiji niz a mi ga nakon dugo vremena imamo sad.

    Zapravo, jedino sto ce mi biti drago ako slucajno Jakir popije otkaz je da nam daju slicnog ili jos trenera koji ce nastaviti niz. Onda cu rado citati kako netko jedva ceka da izgubimo 3:0 od Gorice i sl. Treba mijenjati trenere svaki mjesec, to obecava.
  • The Undertaker
    5.5k
    Ja baš imam želju da se Jakir pokaže kao Dinamov Alex Ferguson i da ostane u klubu barem 20 godina. Isto sam htio Bišćanu, Kopiću itd...Ako želite da Dinamo izgubi da bi trener dobio otkaz nije problem u treneru već u vama. Nije ovo klub za vas.
  • IceMan
    2.1k

    Vidiš, a meni nije jasno odkad je to on sveta krava postao u tom Dinamu da se njega nesmije dirati?

    U povijesti ne postoji trener Dinama s gorim score-om od njega, igramo zapravo i još lošije nego kad je došao. Znači s istim kadrom još i gore. Ne postoji trunka napretka igre ili bilo čega vezanog za igru, gubimo od Gorice, Balkanija i sličnih,u najsmiješnijoj skupini u najsmiješnijem natjecanju trenutno držimo posljednje mjesto. I kao točka na i, kao oni iz kojih se smijemo već 20 godina počinje pričati o sucima i vadi se na njih poput zadnjeg luzera. Ni trunke samokritike ni ničega.


    I nemoj samo početi o lošem kadru ili neznam o čemu već, jer ako taj smiješan kadar nije dovoljan za Loksu Goricu ili Varaždin ili nanizat 3 poraza zaredom u toj konferencijskoj lizi onda stvarno neznam što ti treba. Pa tako bi i ja bio trener, dovedi sve najbolje pa će možda i nešto biti.

    Oprosti kaj mislim da mi je važnije od današnjeg eventualnog boda neka promjena jer mu eto više ne vjerujem kao ni toj upravi.


    Znači u dva i pol mjeseca, Sergej Jakirović - čista nula!
  • jedan u nizu
    8.5k
    apravo, jedino sto ce mi biti drago ako slucajno Jakir popije otkaz je da nam daju slicnog ili jos trenera koji ce nastaviti niz. Onda cu rado citati kako netko jedva ceka da izgubimo 3:0 od Gorice i sl. Treba mijenjati trenere svaki mjesec, to obecava.BornaPŽ1986

    vidis, meni ce biti izuzetno drago kada Jakir dobije otkaz, i dode netko drugi a dinamovi igraci pocnu igrati lijep nogomet koji rezultira pobjedama.
  • Blueshadow86
    1.7k
    Kad će više tekma! Osjećaj mi je kao klincu koji je jedva čekao i odbrojavao do Nove godine kako bi ispucao arsenal zelenih Pirat petardi.
  • IceMan
    2.1k
    Zapravo, jedino sto ce mi biti drago ako slucajno Jakir popije otkaz je da nam daju slicnog ili jos trenera koji ce nastaviti niz. Onda cu rado citati kako netko jedva ceka da izgubimo 3:0 od Gorice i sl. Treba mijenjati trenere svaki mjesec, to obecava.BornaPŽ1986

    Vidiš i ta izjava se da isčitat, di je onda veći problem “ navijača” tebe ili mene?

    Ti ne želiš dobro Dinamu, ti ti želiš očito dobro samo Sergeju i njemu sličnima.

    Ja ću radije riskirat poraz za eventualnu promjenu na bolje, tebi je bitno da se ne dira Sergej ili da ako već ode da sve izgubimo dalje.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Vidiš, a meni nije jasno odkad je to on sveta krava postao u tom Dinamu da se njega nesmije dirati?

    U povijesti ne postoji trener Dinama s gorim score-om od njega, igramo zapravo i još lošije nego kad je došao.
    IceMan

    Nije stvar u tome nego sto ljudi dodju i napisu nek primimo 5 komada. Znaci navijas protiv svog kluba direktno. Jedno je napisat Jakire odlazi a drugo nek nas napune petardom.

    vidis, meni ce biti izuzetno drago kada Jakir dobije otkaz, i dode netko drugi a dinamovi igraci pocnu igrati lijep nogomet koji rezultira pobjedama.jedan u nizu

    "Netko drugi". Mislis da cemo dobit trenercinu nakon ova 2 trenera? Ako si toliko siguran da cemo procvasti svaka cast. Ja se nadam da ce biti tako ali ne mogu znati sta ce sutra biti a kamoli ovo.
  • IstokKa96
    703
    Nadam se da ce Jakir zajedno sa ekipom na terenu danas razje barem polovicu Hrvatske.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Vidiš i ta izjava se da isčitat, di je onda veći problem “ navijača” tebe ili mene?IceMan

    Ja kad sam vidio koga mediji najavljuju kao moguceg nasljednika veceras na tribini stvarno ne znam koja je razlika izmedju njega i Jakira, zato sam napisao.
  • Zagi
    7.9k
    Sam da se Pjaca ne sjeti da je klasa od igrača.
    Ostale ćemo lako.

    1-4
  • i more je plavo
    1.1k
    On je vratio kulenovicacibona

    Kad je videl da nema ko zabiti gol, pa u ocaju uzel igraca kojeg Dinamo i tak placa.

    on je vratio ljubicica na LBcibona

    Kad je vidio da je Mikha propuh, a Perkovic je bio u nekom nedefiniranom statusu.

    on je potjerao mihucibona

    Pogledaj gore.

    on je stopirao menalov odlazak iz dinamacibona

    Jer ga je zvao u Rijeku, a kako je otisao iz Rijeke, upitno je da li je Menalo uopce imao opciju za odlazak iz Dinama ili bi bio u vakumu i dolazio po placu.

    on je zatrazio dolazak sose i halilovicacibona

    S obzirom na kadar pristao je uzeti bilo koga ko mu je serviran kao opcija, a sumnjam da je bas on pratio izvedbe Tibora i Sose u zadnje vrijeme pa je znao sto dobiva s njima.
  • IceMan
    2.1k
    Pa daj Bože da odigramo maestralno, da pobjedi i da bude to okidač za sve bolje. Još jedna prekretnica u koju će se vjerovat.

    Samo me zanimaju ti svi koji zagovaraju njega pod prismotrom da je kadar užasan i da on tu ne može ništa, hoće li i onda kadar biti užasan ili će to pripisati nevjerovatnom trenerskom magu?


    Ja sam užasnut s time da mi ne možemo dobiti Goricu, Varaždin ili Loksu. I da smo trenutno posljednji u skupini Konf lige.

    Koliko smiješnom upravom i prijelaznim rokom, tolko i njime kao trenerom.
  • IceMan
    2.1k

    Eto oko Tomića se mogu složiti.

    Ja vjerujem ipak da je tu neko trenersko ime u opticaju veće ili stvarno nek ide sve u ….
  • i more je plavo
    1.1k
    Oprosti kaj mislim da mi je važnije od današnjeg eventualnog boda neka promjenaIceMan

    A da dobijemo, u jednoj tvrdoj tekmi, ne ono udarci 17-2 za rijeku, nego...borbeno....izjednaceno...pa 2-1 za nas ???
  • Zagi
    7.9k
    BMK kak i s kojim omjerom udaraca.
    Daj mi samo pobjede
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.