• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    nadam se da su trener i igrači svjesni današnjeg tereta. Želim im tešku utakmicu koju će suvereno dobiti, prije svega zbog njih a onda i zbog našeg zdravlja

    sve osim pobjede danas je uvod u depresivni tjedan

    igrajte s ponosom za taj grb na dresu
  • Noel
    4.5k
    Pobjeda,pobjeda,pobjeda. Da se konačno preokrene sezona.
  • Blueshadow86
    1.3k
    Priželjkujem pobjedu Dinama, iako, ne znam...pesimističan sam. U slučaju da bude X, ova neznalica na klupi i dalje ostaje trener i samo produljujemo našu agoniju. Pobjeda koja bi nam značila velika 3 boda ili poraz, nema između!
  • Sava Krpa
    219
    Svaka postava koja uključuje Ljubičića na beku a Bulata u duetu sa Mišićem nam u strartu donosi glavobolju i veliki potencijal za njihove brze napadače i krila. Nadam se muškoj partiji sa Kanekom, Perkovicem na svojim pozicijama i napokon čistom mrežom.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Sretno svima koji idu u rijeku, samo pobjeda. Pa makar to značilo ostanak Jakira. Ne mogu na žalost navijati protiv kluba pa šta god da bude. Imam dobar feeling za danas
  • austrijanac
    3.1k
    Perko na boku, Ljubicic jedino u vezi.
    Oni napadaju sa 7 igraca, trkaci su nam najbolja sansa.
  • Kepec
    5.1k
    Prije točno 364 dana bilo je 7:2 za Dinamo na Rujevici.
    Daj mi samo pobjede.
  • Blueshadow86
    1.3k
    Bome, dugo nisam ovoliko iščekivao tekmu Dinama kao ovu danas.
  • Bosna86
    11.6k
    Većina igrača Dinama vjerovatno ni nema predstavu sto je to Dinamo, ali je iznimno iritirajuće kad toga nisu svjesni njegovi navijači… Zapamtite nešto, kad vidite Dinamo u najavi, Dinamo je favorit.. U ovoj državi samo se nas pita, tako je bilo i tako će biti … Ajde ljubavi moja, vrijeme je da nas obradujes
  • mali M
    4.1k
    Zagi
    Rile-KTC/Max-Perić/Max-Perke
    Ademi-Mišić-Baturina
    Kaneko-Vidović
    Kule/Drmić
    Najradije bi Maxa i KTC-a iza jer se ne boje odigrati nešto prema vezi. Bekove ne moram objašnjavati. Mišića bi na zadnjeg oko njega Ademija i Baticu jer oboje se znaju ponuditi, odigrati i povući prema napred, a i zabiti. Već sam pisao da mi se sve više čini kao da je Baturina igrač kojem treba prostor, ovo spavanje na (polu)špici pa statičan pokušaj driblinga na malom prostoru mu sve manje i manje leži, ali kad ima prostora da se zaleti samo krene nizati protivnike, nešto kao Kova. Svakako Ljubičića na Ademija kad Aki padne u snazi da digne trku.. Sučić na Mišića ako Mišu ne ide jer ga se treba lagano školovati za tu poziciju. Kaneko-Vidović krila jer su najbolje što trenutno imamo, a napad iskreno neznam koga bi... Sve mi je ista tuga.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Rijeka - Dinamo 5:1Blue Austrian

    vratio se kolega na stare staze, sad sam još sigurniji u pobjedu :strong:
  • Plavi-9
    464
    Ima nešto i u tome šampionskom grbu Dinama kojeg nikada ne treba otpisati..
  • Nolifer
    7.1k
    Ajdeeeee Kapetaneeepovedi naaas!!

    Screenshot-20231112-114333-Instagram.jpg
  • OsamŠest
    2.8k
    Ključ današnje pobjede će bit dobro izabrana četvorka u obrani..
  • Olmic
    3.2k
    Ocekujem
    Zagorac
    Rile Sutalo KTC Perkovic
    Ademi Misic
    Baturina
    Kaneko Kulen Vidovic
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.