• ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Zagorac
    Rile Theo Perković Ljubo
    Sučić Ademi
    Misic
    Kaneko Kulen Špikić
  • mlinchica
    1.8k
    Nadam se da će iskusni dečki u ekipi danas preuzet uzde i povući ove mlađe. I ako im se profesorova ideja ne bude sviđala, nek preuzmu odgovornost i igraju onako kako oni misle da trebaju, neka ga odj…. Kaj bi oni trebali njemu spašavat posao, oni trebaju igrat za svoj Dinamo i svoje navijače, a time i za svoj obraz.
    Sopićevi će bit nabrijani pa nek i naši budu i pokažu tko je prvak. To je jedino kaj očekujem, pa kaj bude. :strong:
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Ekipa mora izac na teren s nožem u zubima, zato ja baš očekujem Kapetana u prvoj
  • seljak86
    2.6k
    Kad se na Zoni zadnji put većinski nije vjerovalo u pobjedu u HNL-u? Mislim da ovakav pesimizam nije zabilježen nikada.
  • Tongo Doumbia
    4.3k
    Danas ne seciram, ne predviđam, ne analiziram. Danas palim TV u 19 sati i to je to. Prožet će me isti osjećaj kao i zadnjih 20- ak godina. Ja, fotelja, limenka. I samo jedna poruka.

    " Ajmo Plavi, ooo, oooo volim Dinamo. "
  • Ero
    977
    pogledaš u predictor i stekneš sasvim drugačiji dojam. Bar 70% prognozira pobjedu Dinama.
  • Krizy
    44.3k
    Bez Baturine i Vidovića?boem

    Napisao je da je stavio 15€ na pobjedu Rijeke u hendikepu, pa bi mu ta postava odgovarala...
    Ne bih odigrao protiv Dinama da ću dobiti 3000€
  • Kepec
    5.8k
    Bome, dugo nisam ovoliko iščekivao tekmu Dinama kao ovu danas.Blueshadow86

    Također. Ne znam do čega je, ali jedva čekam.
    Danas ili tonemo dalje, ili radimo prvi korak prema tituli. Stvarno se nadam ovo drugo.
    Sretno svima po cesti, magla je, kiša.
  • Neki tip
    21.3k
    Kad se na Zoni zadnji put većinski nije vjerovalo u pobjedu u HNL-u? Mislim da ovakav pesimizam nije zabilježen nikada.seljak86

    pogledaš u predictor i stekneš sasvim drugačiji dojam. Bar 70% prognozira pobjedu Dinama.Ero

    Evo taman se bavim time dok čekam ručak. :)

    Htio sam pričekati još malo s obradom i upisom, jer mnogi upišu prognoze tek kako se utakmica približi, a neki (kao ja) pričekaju i sastave radi prognoze strijelca, no većina onih koji igraju Predictor već su upisali, a i otvorili ste ovime temu pa ajde..

    Naime, u Eduardovom uvodu za Dinamovu pobjedu glasovalo je 49% zonaša, 13% za neriješeno, 38% za pobjedu Rijeke i to je zaista jedna od najnižih razina optimizma koju ja pamtim na Zoni, u HNL-u pogotovo. 90 glasova ukupno.

    Međutim, na doduše upola manjem predictorskom uzorku od 44 "glasa", 68.2% je upisalo pobjede Dinama, a po 15.9% remije ili pobjede Rijeke!

    To mi se čini kao prilično visoka razina optimizma, s obzirom na Rijekinih 6-1-0 doma i gol razlikom 18-4 te Dinamovim aktualnim stanjem.

    Slažem se unaprijed da anketa i predictor "nisu isto" (a stvarno i nisu po više osnova), ali i predictor i ankete ispunjavaju više manje isti ljudi pa nudim 2 moguća objašnjenja (a ima ih sigurno i više)..

    1. Predictor nije anoniman, kao anketa, ljudi iza prognoza ipak stoje svojim forumskim "imenom" i kod barem dijela ljudi postoji mali zazor od javne progonoze dinamova neuspjeha pa ih povuče navijačka nada i optimizam.

    2. Anketa, odnosno cijeli uvod, bio je postavljen neposredno nakon tekme s Plzenom, kada je bijes, depresija, zabrinutost bila na vrhuncu pa je i glasovanje odmah u toj atmosferi krenulo u pesimističnijem smjeru nego obično.

    S odmakom, hlađenjem, približavanjem nove tekme, budi se nova nada, novo očekivanje pa klasični navijački optimizam opet buja..
  • jp23
    2.7k
    Međutim, na doduše upola manjem predictorskom uzorku od 44 "glasa", 68.2% je upisalo pobjede Dinama, a po 15.9% remije ili pobjede Rijeke!Neki tip
    Isti je postotak od 15.9% za remi i postotak za pobjedu Rijeke?
  • Neki tip
    21.3k


    Da. U trenutku obrade bila su 44 upisa, od kojih 30 prognoza pobjeda Dinama, a po 7 remija i pobjeda Rijeke.
  • IceMan
    2.1k
    Znam da će to zvučati suludo, al radije bi da izgubimo 3-0 nego da odigramo 0-0 i da sve se nastavi…
  • Kepec
    5.8k
    Komnen Andrić komentirao Dinamovu objavu na instagramu gdje su on i Ademi:
    "Ako ne mi, ko? Ako ne sad, kad?"

    Baka legendo.
  • Mrvica
    4k
    Nikakvo potpisivanje x-a, osim pobjede ne dolazi ništa u obzir. Ako uprava, trener i igrači idu u Rijeku sa strahom ili u nadi da će biti x neka se slobodno vrate u ZG i predaju tekmu i skinu dresove.. Šta smo mi Rudeš pa da se trebamo bojati bilo koga? Forma je trenutno takva kakva je, rezultati su takvi kakvi jesu i hoćemo čekat da nas sreća pomazi?? Kakva mrtva sreća, sam sebi krojiš sudbinu, nikakav Dumbledore i začarani golovi! Igrači Dinama svaku utakmicu trebaju ući razmišljajući da nose dres najvećeg kluba u HR i da trebaju ginuti za taj isti dres. Uvijek ću biti optimističan i imati u glavi da smo mi prvaci i da smo mi najjači klub i da se nas trebaju bojati i Rijeka i Hajduk i svi redom, a ne mi njih...

    Kakva god da je situacija dečki na glavu, grizi, lomi i gini za sveti dres... Dok se bore imat će našu potporu! Sretno i idemo po ta 3 boda, kakav mrtvi strah i strahopoštovanje! Onog gore se treba bojati a ovo sve na zemlji je potrošni materijal. :lol:

    Imam dobar osjećaj i točka!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.