• Zagi
    6k
    Ne znam, meni je već 2 godine bilo jasno da će zgrabiti prvu priliku koju dobije za trenirati dinamo.
    Znali su to dobro i Riječani.
    To napravi i sad ga čeka neka kozmička pravda? Svašta.

    Svemir nije zainteresiran za HNL.
    1-4 i tišina u tom selu
  • Kepec
    5.1k
    Sutra očekujem pobjedu u hendikepu i grudanje u Ravnoj Gori.
  • San Lorenzo
    12.9k
    Riot, bi ti odbio poziv dinama u toj situaciji?Zagi

    Svi se prave fini, a svi bi prihvatili bolji i bolje plaćen posao.
    Ja ni skoro tri mjeseca nakon njegovog dolaska kod nas ne vidim što je toliko skandalozno u tom potezu, ni od strane njega, ni od strane kluba koji je platio odštetnu klauzulu.
  • Zagi
    6k
    Svi se prave fini, a svi bi prihvatili bolji i bolje plaćen posao.San Lorenzo

    Više sam ciljao na poziv kluba za kojeg oduvijek navijaš al ok.
  • Patak
    2.6k
    Mislim da se ne pravimo fini, mi jesmo fini, ali bi prihvatili bolje plaćeni posao.
  • Olmic
    3.2k
    Ajmo danas razvalit rijecke picke uz golove Rileta i Drmica
  • Klenx
    4.6k
    Očekujem:
    Zagorac - Rile, KTC, Perić, Ljubičić - Ademi, Mišić - Kaneko, Baturina, Špikić - Emreli
  • BornaPŽ1986
    1k
    Klauzula placena, nije on u Rijeci bio X godina pa da se vezao toliko. Digao ih je u vrh opet i otisao u klub koji bi rijetko tko odbio od 'nasih' trenera.
  • Georg Koch
    4k
    Prizeljkujem:
    Zagi, Perkovic Peric KTC Rile, Misic Sucic Spikic Baturina Kaneko Kule

    Ocekujem:
    Zagi, Perkovic Peric Rile Moha, Misic Bulat Vidovic Baturina Spikic Emreli
  • IceMan
    1.6k
    Neznam ni sam kaj bi rekao...

    Dal očekujem pobjedu? Očekujem i nadam joj se.

    Dal bi me iznenadilo da popijemo 4 komada? Nebi...
  • jedan u nizu
    6.8k
    Vec smo toliko puta ove sezone imali 'prijelomnu' tekmu, ona koja odlucuje, ona gdje se sve lomi.
    Takva je i ova. Samo sto smo vec vise puta mislili to je to, ovdje se prelomilo, sada samo naprijed, i svaki put su nas razocarali. Bojim se da i danas ako pobjede da to nece biti lomljenje sezone, da ce nas sve samo ostaviti na ledu jos neko vrijeme.
    Jedini scenarij gdje vjerujem da se ova sezona danas lomi je ako padne petarda u golu Rijeke, sto mislim da je ova momcad sposobna. Ali ne vjerujem puno u to. Nadam se da ce me momcad danas razuvjeriti i baciti u smece sve sto je napisano do sad i da okrecemo novu stranicu!

    Ajmo dinamo, ajmo dinamo, ajmo dinamo, ajmo dinamo! Nema predaje, nema predaje, nema predaje, nema predaje! Ajmo Dinamo ...
  • Orc123
    6.2k
    Na kaj smo spali kad bi trebali potpisati x...ako tako razmisljaju u klubu nek ugase svjetlo odmah....
  • xavier
    11.4k
    Ovo je vjerojatno za nepopularna mišljenja u ovom trenutku, ali ja zapravo očekujem više manje glatku pobjedu protiv Rijeke te (lažnu) nadu kako ide na bolje i kako ćemo se dodatno posložiti u reprezentativnoj pauzi. No nakon pauze onda opet na žalost po starom.
  • boem
    309
    Ja također imam dobar osjećaj i slično mišljenje kao ti, ali mislim da ćemo nakon pauze pojačani Petkovićem nanizati par pobjeda i nekako se dovući do zime s prihvatljivom situacijom u prvenstvu i proljećem u KL. Bilo bi dobro i da Varaždin izvuče bod danas.
  • xavier
    11.4k
    ali mislim da ćemo nakon pauze pojačani Petkovićem nanizati par pobjeda i nekako se dovući do zime s prihvatljivom situacijom u prvenstvu i proljećem u KLboem

    Pa i ja to vjerujem. Nisam ni rekao da očekujem raspad sustava nego da ćemo se i dalje mučiti. Vjerujem u prolazak skupine KL gdje smo realno ipak puno kvalitetniji od Astane i Ballkanija, a u HNL-u će kiksati i svi ostali i neće nam nitko pobjeći.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.