• Bosskovitz
    7.3k


    Ovo je odlično, svaka čast. Sjetit će se neki da sam ovdje prije par mjeseci pisao kako je loše da klub aktivno u svakom trenutku koristi nekoliko različitih verzija klupskog grba koji definitivno mora biti standardiziran jer je temelj brenda cijelog kluba. može Vidim da je sada njegova aplikacija ujednačena na svim digitalnim pozicijama, nadam se da će nadalje biti ujednačena i na tiskanim pozicijama, poput godišnjih ulaznica i sl.
  • Lynx17
    2.6k
    Dinamo Zagreb, welcome to the 21st century!!! TAMAN! :clap: :clap:
  • Eduardo
    17.2k
    Uostalom, aplikacija je u ovom trenutku besplatna, ali ti to ocito ne znas, jer ju ne koristis i ne pratis nista vezano za istu.Infinity

    Nije u potpunosti. Da bi pokrenuli određeni sadržaj potrebna je pretplata. npr. najavu utakmice između Viktorije Plzen i Dinama ne možeš pokrenuti bez pretplate dok pressicu možeš gledati besplatno.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Pa aplikacija je besplatna, ne sav sadrzaj na njoj. To je i bit pretplate. Neke stvari su dostupne svima neke samo onima koji plate.
  • dzggzd
    140
    Na yt objavili izjave poslje utakmice Sandra Kulenovica i Luke Sucica
  • Sajla
    3.2k
    i Luke Sucicadzggzd

    opa! pojačavamo se i bez SDa! šteta kaj je mali deklarirani tovar, ali valjda bu nam dobar ;)
  • LovroZG
    1.3k
    Treba "pohvalit" i osobu koja vodi kanal na Whatsappu ko isfrustrirani klinac. Nakon svakog poraza, a imali smo ih mislim 3 otkad su pokrenuli kanal, klub prestaje s objavama te večeri i ne obavijesti ljude da smo izgubili. A niti se kasnije dijele stvari povezane s tom izgubljenom utakmicom. Baš sramota.
    A van toga je kanal čist ok.
  • Krizy
    35.1k
    To sam i ja htio napisati danas i zaboravio. Smiješno vođenje, sve si napisao :up:
  • Robi T
    209
    Postoji li ideja unutar marketinga kluba da se na Dinamo+ platformi,za pretplatnike,omogući prijenos HNL tekmi?
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Sigurno nije moguce.
  • Robi T
    209
    može malo pojašnjenje?
  • Krizy
    35.1k
    Tv prava.
  • Paggini
    5.6k

    Jedina opcija jesu pojedine utakmice, primjer način na koji je Šapit Hajdukovoj digitalnoj platformi dao besplatno prijenos utakmice s PAOK-om, ali to će biti velike iznimke ako se ikad dogode.
  • Robi T
    209
    znam da TCom ima TV prava.
    Ali nigdje u kamenu nije upisano da oni ne mogu određeni sadržaj ponuditi,onome tko želi,a druga strana to dalje distribuira i naplaćuje od svojih korisnika.
  • Dudu9
    422
    9mil eura za godinu, daje T-com pa nisu idioti da nekom daju prava na utakmice, jedino da to masno platiš
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.