• Dudu9
    543
    Potpis, zaboravio si i napadača jer nemamo Petkovića, ali opet će neki pisat da imamo odlični igrače
  • Paggini
    9.6k
    Dobro jutro svima osim kapitalistickom sustavu koji nas tjera da idemo na posao poslije pijanstva
  • Jura
    211
    Ja nisam za prečeste smjene trenera ali ako su Bišćana sterali zbog 2 poraza onda ne znam kaj je ovo? Je, otišli su Livi, Ivanušec, Šutalo ali i dalje su to najbolji igrači u Hnl, kaj Balkani, Gorica, Lokomotiva, Varaždin imaju bolju momčad? Perić je prošlu godinu igrao dobro u Ligi prvaka, sad je valjda najednom zaboravio igrat. Mišić je propao, Baturina ne napreduje, svi igrači su nazadovali i to je do trenera ( isto bi rekao i za Bišćana da je imao tako lošu seriju ).Mislio sam da Jakirović može biti odličan ali jebiga to se ne vidi.
  • javolimtebejako
    804
    zivim u rijeci i vec sam zivcan kako ce me prcat ovi ako izgubimo
  • Klenx
    4.5k
    Gdje su govnari i smradovi Lesički, Ničota, Olivari i ostala ekipa?
    Šimića i Bišćana su nakon 2 loše tekme prozivali.

    Prokletnici kad ćete krenut prozivati Vlatku, Mumiju, Podnara, Tomašića i Jakirovića?
  • sanjinlego
    2.2k
    Zašto kod situacije kada lopta pogađa u ruku Mišića, veliki Emreli pokazuje sudcu da je to ruka odnosno kazneni? Toliko su igrači pogubljeni ponekad ..
  • Ludovic IX
    5.9k
    uvijek imaš pravo sanjati pa smijem sanjati i da će ova sezona bit uspješna. danas nakon prospavane noći ću zaželejti prolaz skupine kao drugi i onda na proljeće kad se malo ipak posložimo borbu za najveće domete u konf. ligi.

    zaželjet ću da u subotu dinamo zabije sve što pukne u gol jer negdje se mora vratiti pa nek bude u subotu.

    i da nakon pauze, vratimo se tamo gdje pripadamo
  • San Lorenzo
    12.2k
    Gdje su govnari i smradovi Lesički, Ničota, Olivari i ostala ekipa?
    Šimića i Bišćana su nakon 2 loše tekme prozivali
    Klenx

    Suzdržavaju se jer je za dva dana najiščekivanija utakmica jesenskog dijela prvenstva i sprema se fešta primitivizma o kojoj će danima guslati...smjena trenera Dinama je joker kojeg možeš izvaditi u bilo kojem trenutku i zarađivati besplatne klikove kad ničeg drugog nema na vidiku.
  • Olmic
    2.9k
    Jedan fun fact iako trenutno nista nije fun..u slucaju ocekivanog rezultata u nedjelju u ponedjeljak ili utorak novi trener ce postat covjek kojem ce prva tekma biti protiv kluba koji je zadnje trenirao u HNL. Samo da i on ne bi bio kao Jakir od kluba do kluba
  • Krizy
    38.2k
    Prije točno 10 godina, EL 2013./14. - ljestvica nakon 4 kola:

    1. Ludogorets 7-1 10
    2. PSV 4-2 7
    3. Chornomorets 3-5 4
    4. Dinamo 1-7 1
  • Neki tip
    19.6k
    slucaju ocekivanog rezultata u nedjelju u ponedjeljak ili utorak novi trener ce postat covjek kojem ce prva tekma biti protiv kluba koji je zadnje trenirao u HNLOlmic

    Jel ti to nama insajderski hintaš da bi novi trener Dinama bio Stjepan Tomas?
  • flexXy
    2k

    Mozda i Kulesevic posto nam je prazna pozicija sd, vec je iskusan na obje pozicije.
  • Neki tip
    19.6k
    Mozda i Kulesevic posto nam je prazna pozicija sd, vec je iskusan na obje pozicije.flexXy

    Uf, sam da fino izgube od Rijeke pa se to ostvari, e to bi bio ulov! :cheer:
  • OsamŠest
    2.7k


    Rekao si da u slučaju jučerašnjeg poraza ide otkaz..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.