• Dudu9
    447
    Potpis, zaboravio si i napadača jer nemamo Petkovića, ali opet će neki pisat da imamo odlični igrače
  • Paggini
    7.1k
    Dobro jutro svima osim kapitalistickom sustavu koji nas tjera da idemo na posao poslije pijanstva
  • Jura
    210
    Ja nisam za prečeste smjene trenera ali ako su Bišćana sterali zbog 2 poraza onda ne znam kaj je ovo? Je, otišli su Livi, Ivanušec, Šutalo ali i dalje su to najbolji igrači u Hnl, kaj Balkani, Gorica, Lokomotiva, Varaždin imaju bolju momčad? Perić je prošlu godinu igrao dobro u Ligi prvaka, sad je valjda najednom zaboravio igrat. Mišić je propao, Baturina ne napreduje, svi igrači su nazadovali i to je do trenera ( isto bi rekao i za Bišćana da je imao tako lošu seriju ).Mislio sam da Jakirović može biti odličan ali jebiga to se ne vidi.
  • javolimtebejako
    723
    zivim u rijeci i vec sam zivcan kako ce me prcat ovi ako izgubimo
  • Klenx
    4.1k
    Gdje su govnari i smradovi Lesički, Ničota, Olivari i ostala ekipa?
    Šimića i Bišćana su nakon 2 loše tekme prozivali.

    Prokletnici kad ćete krenut prozivati Vlatku, Mumiju, Podnara, Tomašića i Jakirovića?
  • sanjinlego
    1.9k
    Zašto kod situacije kada lopta pogađa u ruku Mišića, veliki Emreli pokazuje sudcu da je to ruka odnosno kazneni? Toliko su igrači pogubljeni ponekad ..
  • Ludovic IX
    5.5k
    uvijek imaš pravo sanjati pa smijem sanjati i da će ova sezona bit uspješna. danas nakon prospavane noći ću zaželejti prolaz skupine kao drugi i onda na proljeće kad se malo ipak posložimo borbu za najveće domete u konf. ligi.

    zaželjet ću da u subotu dinamo zabije sve što pukne u gol jer negdje se mora vratiti pa nek bude u subotu.

    i da nakon pauze, vratimo se tamo gdje pripadamo
  • San Lorenzo
    11.7k
    Gdje su govnari i smradovi Lesički, Ničota, Olivari i ostala ekipa?
    Šimića i Bišćana su nakon 2 loše tekme prozivali
    Klenx

    Suzdržavaju se jer je za dva dana najiščekivanija utakmica jesenskog dijela prvenstva i sprema se fešta primitivizma o kojoj će danima guslati...smjena trenera Dinama je joker kojeg možeš izvaditi u bilo kojem trenutku i zarađivati besplatne klikove kad ničeg drugog nema na vidiku.
  • Olmic
    2.7k
    Jedan fun fact iako trenutno nista nije fun..u slucaju ocekivanog rezultata u nedjelju u ponedjeljak ili utorak novi trener ce postat covjek kojem ce prva tekma biti protiv kluba koji je zadnje trenirao u HNL. Samo da i on ne bi bio kao Jakir od kluba do kluba
  • Krizy
    36.5k
    Prije točno 10 godina, EL 2013./14. - ljestvica nakon 4 kola:

    1. Ludogorets 7-1 10
    2. PSV 4-2 7
    3. Chornomorets 3-5 4
    4. Dinamo 1-7 1
  • Neki tip
    19.4k
    slucaju ocekivanog rezultata u nedjelju u ponedjeljak ili utorak novi trener ce postat covjek kojem ce prva tekma biti protiv kluba koji je zadnje trenirao u HNLOlmic

    Jel ti to nama insajderski hintaš da bi novi trener Dinama bio Stjepan Tomas?
  • flexXy
    1.9k

    Mozda i Kulesevic posto nam je prazna pozicija sd, vec je iskusan na obje pozicije.
  • Neki tip
    19.4k
    Mozda i Kulesevic posto nam je prazna pozicija sd, vec je iskusan na obje pozicije.flexXy

    Uf, sam da fino izgube od Rijeke pa se to ostvari, e to bi bio ulov! :cheer:
  • OsamŠest
    2.6k


    Rekao si da u slučaju jučerašnjeg poraza ide otkaz..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.