• Mlađi referent
    11.4k


    Ja sam izbrojao 13 kojih bi se riješio i za šestoricu the jury is still out.
  • Doktor Kunić
    2.8k
    Vratio nam se međed sa komentarima
  • Blue Austrian
    337
    Jel neko broji Poraze?
  • emilperska
    4.1k

    Cak je i milostiv i realan..
  • Majki2111
    2.8k
    DINAMO-PROLJECE-ilustracija-V2.jpg

    Zanima me mišljenje drugih forumaša. Je li to samo moj dojam koji je stvoren nezrelošću i mladošću ili je tako i drugima? Ne bojim se prihvatiti ako je tako.

    Je li Bjelica javna osoba koja je najviše ostavila traga u percipiranju ljudi bilo pozitivnom ili negativnom. Onako kao da je referentna točka za usporedbe. Bilo nogometno ili nenogometno.

    Jesu li njegovi dusi zauvijek pustili korijenje u nama navijačima, a možda i u Maksimirske prostorije i sveokupnog Dinamovg puka/Dinama i svime što ime veze s Dinamom?

    Evo prihvaćam da sam u potpunosti u krivu. Ali me zanima tuđe mišljenje.

    Ja naginjem da jest. Možda je moj dojam jer u njemu sav vidio neke karakterne osobine koje meni fale. Al velim. Mlad sam. Ne znam puno pa je to možda samo moj dojam.
  • Svi na Sjever
    2k


    Majki lave nesto je u zraku , ljubav na prvi pogled,jednostavno klik,spoj,doticaj...

    Ćiro i repka
    Ranieri i Leicester
    Mourinho i Inter
    Sir i vrhnje
    Boysi i Badel
    Real i liga prvaka
    Liverpool i mitske utakmice
    Jarni i Stanić
    Cole i Yorke
    Xavi i Iniesta
    Sarma i pire
    Petko i Orsic

    Ima boljih trenera od Bjelice, al ovaj da sutra preuzme Dinamo otrest ce Sopića ko beba zvečku i nanizat do Božića ,Osijek,Hajduk i prolazak skupine ...
  • Bosskovitz
    8.2k
    Ovo izgleda toliko loše da nije realno:

    pCxTdKUS2dne.png
  • Dudu9
    561
    Zapravo nije loša tablica s obzirom da smo 3 od 4 izgubili
  • Majki2111
    2.8k
    Ma više je do pojave, stava kako priča,, a i rezultata i sve. Ne znam. Za mene ima ono nešto.

    Evo ne mogu objasnit.

    Ima poprečnih mišljenja oko njega. Ili ga voliš ili ne. Ja sam onaj koji je u pozitivnom djelu.
  • Peškaman
    2.9k
    Iskreno za konferenciju me zaboli,zemlja zrak dobijte rijeku u nedjelju,u protivnom skidanje dresova pred tribinom!!
  • Patak
    2.5k
    To je sve posljedica rasprodaje najboljih igrača na ljeto bez dovođenja pravih zamjena (plus ozljeda Petka). Sad smo jednostavno igrački lošiji nego proteklih sezona a i ovi drugi igrači poput Ljubičića, Perića, Ristovskog su izgledali bolje uz par vrhunskih igrača u momčadi. Mi smo s tim igračima pregazili Astanu, sad će biti čupavi iako vjerujem u pobjedu. Ne bi tu ni Bjelica ni Klopp nešto uspjeli bez pojačanja u igračkom kadru, tak da ja ponavljam - odgovornost je na Upravi, tu je kaos a ne kod igrača ili trenera.

    A ne znam jeste li primjetili kako je momčad, limitirana kakva je, kompaktna i kako zajedno dišu, kad se dogodi neko sr... na terenu, ili kad se zabije gol u zadnjoj minuti svi potrče s klupe. Kako god bilo, tu stvari štimaju. Sad svi zagovaraju promjenu trenera, samo ja se bojim da novi neće s ovim igračkim kadrom napraviti neke značajne promjene, a moglo bi zaštekati u ovom zajedništvu koje sad imamo a preduvjet je za neke dobre rezultate.

    Ovo skidanje dresova pred tribinom nadam se da je šala. To priliči ovima dolje, pa koji normalan igrač će onda htjeti doći u klub gdje ga se javno ponižava i sramoti. Druga bi stvar bila da se radi o nonšalanciji, nezalaganju, ali i to se rješava na drugi način sa pojedinim igračima tako da ih se potjera iz momčadi ili kazni financijski.
  • San Lorenzo
    12.4k

    Bez imalo pretjerivanja, ovo je učinak kojeg bi i bilo koji forumaš bio u stanju nadmašiti ili bar izjednačiti.
  • SAS1987
    13.9k
    Ćiro i repka
    Ranieri i Leicester
    Mourinho i Inter
    Sir i vrhnje
    Boysi i Badel
    Real i liga prvaka
    Liverpool i mitske utakmice
    Jarni i Stanić
    Cole i Yorke
    Xavi i Iniesta
    Sarma i pire
    Petko i Orsic
    Svi na Sjever

    Guzice i sise
  • Klenx
    4.5k
    Realno, do proljeća ove godine u HNL-u nije bio igrač, osim možda Livaje u primeu, koji bi imao mjesta u prvih 11 Dinama, i tek pokoji na klupi.

    Sad kad se napravi selekcija HNL-a, ne znam da li bi bilo više od 6-7 igrača Dinama u njoj.
    I to ne jer je HNL skočio kvalitetom.

    U HNL-u nađem trenutno boljeg golmana, boljeg stopera, boljeg lijevog beka, bar jednog boljeg veznog i oba bolja krila nego što ih Dinamo ima u prvih 11.
  • Patak
    2.5k
    Od ljeta smo ostali bez četiri standardna prvotimca reprezentacije (tri prodaja, jedan ozlijeđen). S time smo promijenili potpuno karakter momčadi. Treba vremena za posložiti ekipu za dalje i treba biti realan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.