• Mali Zeus
    13.2k
    Ovaj kadar Dinama sigurno nije bolji od Balkanija i Gorice te se ti porazi ne smiju pripisati treneru.Ero

    Čekaj, što?
  • Mihaljević
    9.9k
    Da , Boško Šutalo u pravoj formi je kapitalac i nositelj ove momčadi. Da nije ozljede , on bi sada bio reprezentativac.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Da , Boško Šutalo u pravoj formi je kapitalac i nositelj ove momčadi. Da nije ozljede , on bi sada bio reprezentativac.PlavaSlavonija86d

    I Marko Mlinarić u pravoj formi je kapitalac. S njime u pravoj formi bi reprezentacija uzelo zlato u Francuskoj i Rusiji.
  • Mihaljević
    9.9k
    Volim debilne usporedbe.
  • Sajla
    5.1k
    Boško Šutalo u pravoj formi je kapitalac i nositelj ove momčadiPlavaSlavonija86d

    Jakir s njim radi više od dva i pol mjeseca. misliš li da je Boško u boljem stanju danas nego što je to bio sredinom kolovoza? odnosno, za koliko igrača Dinama se to može reći?
  • Zagi
    7.7k
    "Trener mora izvuči najbolje iz igrača"
    Stoji apsolutno ,zato je i tu ali kako?

    Ako ti momčad igra derbi protiv Hajduka i drastično padne u 60. minuti opcije su:
    1. nemotiviranost
    - derbi, nije istina
    2. drastično slabiji aerobni/anearobni kapaciteti individualnih igrača u odnosu na protivnika
    - to je ipak tovarija, ne top premijerligaš. Da je to istina, tovari bi gazili HNLom. nije istina
    3. slaba kondicijska priprema
    -Igora to prati gdje god radio. Riječki igrači : "treniramo ko pesi, igramo ko babe" . Slične izjave imali su i naši.

    Ako su igrači slabo pripremljeni , ne mogu dati najbolje od sebe pa prema tome ne može niti trener izvuči najbolje iz njih.


    Sve to savršeno oslikano u golu Ballkania gdje Boško pada i rukama pokušava uhvatiti igrača zbog nemoći .
  • Mihaljević
    9.9k
    Znači Jakir je kriv što Mišić ne igra bolje nego u kolovozu? Pa on ima 30 godina , šta ga Jakir može naučit , da bolje doda loptu? Ma dajte ...
  • Jaro
    7.4k
    odnosno, za koliko igrača Dinama se to može reći?Sajla

    Ovo sam ja pitao. Koliko igraca je danas bolje nego kaj su bili pod Biscanom? Ili pod Čačićem?
    Aj barem - koliko ih nije lošije nego pod Bišćanom(Čačićem)?
    Ne očekuje nitko skidanje Citya, Chelsea, Bayerna i slicnih, pa cak eto ni da si ravnopravan sa RB Salzburgom. Ali da je momcad potpuno nemocna protiv ovakvog Hajduka (poraz se moze desiti i kad igras najbolje, ali Dinamo protiv Hajduka nije pola polusanse napravio u 90+ minuta na Poljudu), da si isto takav bespomocan i protiv Kosovara i protiv Plzena?
    Pa Hajduk je gubio od Istre, Osijeka, Gorice, visili protiv Rudesa - a Jakir im nije polusansu slozio u cijeloj utakmici.
    Kod Biscana je dolazilo do pada u zadnjoj trecini, ali do tada je u vecini utakmica bio ravnopravan ili osjetno jaci protivnik na terenu. Kod Profe osim prvog poluvremena s Varazdinom i zavrsnice protiv Lokomotive ne mozes reci da je Dinamo bio jaci od bilo koga na terenu (naravno ako ne pusis spiku o posjedu, kontroli i broju dodavanja)....


    akir je kriv što Mišić ne igra bolje nego u kolovozu? Pa on ima 30 godina , šta ga Jakir može naučit , da bolje doda loptu? Ma dajte ..PlavaSlavonija86d

    Pa sto nam sluzi trener uopce onda?
    Uzmes igrace od 30 godina, posaljes ih na teren i to je to. Kako se nitko toga nije sjetio...
  • xavier
    12.1k
    Znači Jakir je kriv što Mišić ne igra bolje nego u kolovozu? Pa on ima 30 godinaPlavaSlavonija86d

    A tko je po tebi kriv kad igrači odnosno cijela momčad igra ispod svojih mogućnosti?
  • Sajla
    5.1k

    ne očekujem da Jakir uči nogometu Mišića ili bilo kojeg igrača seniorskog sastava Dinama. nego da iskoristi ono što ti igrači već znaju i mogu.
    uostalom, ti si sam rekao "Boško u formi je nositelj Dinama", znači da ga Jakir nema što učiti, nego raditi na tome da Boško bude u formi. jednostavno pitanje je što vidimo nakon 2,5 mjeseca, je li Jakir u tome uspio? ne zazivam ja ničiju smjenu niti mislim da bi se nešto posebno dobilo da Jakir ode, ali objektivno ne mogu biti zadovoljan s onim što čovjek postiže s ovim igračima i ne ulijeva mi povjerenje da ima ono što je potrebno.
  • Neki tip
    21.3k
    Ovaj kadar Dinama sigurno nije bolji od Balkanija i Gorice te se ti porazi ne smiju pripisati treneru.

    Puna podrška Sergej!
    Ero

    Iskreno nisam siguran jesi li ironičan ili ozbiljan. Nadam se ovo prvo :sweat:xavier

    Čekaj, što?Mali Zeus

    E to vam je kad ne slažete (u glavi mislim) profil forumaša. :razz:

    Naravno da je @Ero ironičan.
  • Mihaljević
    9.9k
    Upravu ste Jakir je za sve kriv , naše igračine zbog njega dobro ne igraju. Neno vrati se!
  • Sajla
    5.1k
    Upravu ste Jakir je za sve kriv , naše igračine zbog njega dobro ne igraju. Neno vrati se!PlavaSlavonija86d

    ili to, ili postoji i neka sredina između dviju krajnjosti. nit je Jakir kriv za sve, niti izvlači maksimum iz svojih igrača.
  • xavier
    12.1k
    E to vam je kad ne slažete (u glavi mislim) profil forumaša. :razz:Neki tip

    Pišeš "profil", misliš "dosje" :cool:
  • Neki tip
    21.3k
    Pišeš "profil", misliš "dosje" :cool:xavier

    Ma jasno, služim se eufemizmima da ne uplašim.. :snicker:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.