• Kujtim Shalla
    2.9k
    Ma neka bude bilo tko
  • Captain America
    17.7k
    Kak vi ne kuzite da nije do trenera. Nemre niti jedan trener napravit cudo od ovih igrača. Pa ovi decki na terenu su srednja žalost. Ne moze se od njih napraviti jaka ekipaKlasicZg

    I novog trenera će se tjerati 20.11., makar se on prezivao Bjelica ili Halilhodžić.
  • Markelo
    2.6k
    On će se totalno raspast na rujevici. Pomozimo i njemu a i sebi i idemo u Rijeku s drugim čovjekom jer gore od ovog biti ne može
  • Blueshadow86
    1.7k
    Jakiroviću, na poluvremenu trebaš biti bivši!
  • BornaPŽ1986
    1k
    Tomić i Toplak čekaju kao zapete puške. Ne ispuštaju mobitel iz ruke.Patak

    Blago nama
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Kopic je za ovog mag..
  • Papastrumf
    12.4k
    Jakirovic mi nikada nije sjeo niti bi ikada bio moj izbor za trenera, ali ja ne vjerujem koliko dinamov navijac moze biti slijep!? Uprava, nekoliko mjesta prazno pa tek onda Jakirovic. Tako su rangirani krivci za ovo sto gledamo.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Ja stvarno ne kuzim.
    Uprava je glavni krivac za ovako los dinamo. Za kadar, za upravljacku krizu i nestabilnost.
    Ali uprava nije kriva sto ovi igraci igraju kriminalno lose vec 2 mjeseca. Ne mijenja uprava sastav svako poluvrijeme vec 10 tekmi i nazalost svako poluvrijeme izgleda sve gore i gore.
    Ovi igraci su znali igrati nogomet i bili su dobri, ili barem prosjecni. Sada su kriminalno losi.

    Upravu treba istjerat van cim prije svakako. Ali ako ocemo imalo bolje djelovati na terenu onda trener mora letjeti prije kraja tekme.

    Nadam se da Vlatka zove Bjelicu i nudi mi stan u Šestinama, privatni avion i lagani pushing ispod stola svako jutro u maksimirskoj 128.
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Kriv si Jakire! Ti si jedini krivac! Ti si kriv što ti Perić diže nogu ko lastavica , di si kriv što Bernauer i Mišić rade penale, kriv si Jakire jer ti mora Kulenović vodit napad! Otkaz Jakire!
  • diebalo77
    212
    Vratite nenu
  • Captain America
    17.7k
    Ali uprava nije kriva sto ovi igraci igraju kriminalno lose vec 2 mjeseca.jedan u nizu

    Ovo traje već ohoho. Mi smo odigrali 70 minuta protiv Hajduka u prvom kolu i protiv Karolajnsove Istre prave utakmice u HNLu uz Astanu doma od europskih. Sve ostalo je teško razočaranje. Astana nas je tamo izdominirala, a igrao je skoro prvi sastav.

    Ovi igraci su znali igrati nogomet i bili su dobri, ili barem prosjecni. Sada su kriminalno losi.jedan u nizu

    Nije isto igrat kad se možeš sakriti iz Livija, Jope i Ivanušeca i danas kad ta škart roba treba preuzeti odgovornost. Velika je razlika između vodonoše i nositelja ekipe.
  • Crusades1986
    12.5k
    Naravno da je Uprava najodgovornija. Svi igraju igrice i gledaju svoje šupke dok Dinamo pati i trpi. Nego ko je kriv nego oni. Ona dva mutavca, metuzalem i kuhačica kave. I svi njihovi poltroni u odborima i skupštini.
  • javolimtebejako
    1.5k
    jakiru otkaz prije nego udje u bus
  • Markelo
    2.6k
    Super, svi u upravi su idioti al ih ti ne možeš izbacit. Da se to može, ne bi ni bili u konferencijskoj ligi a niti bi nas tamo šamarali Kosovari.
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Ajde gubi se više
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.