• Mali dioničar
    15.3k
    Nakon kmečanja vezanog za prijelazni rok i naslijedjeni kadar, najava u SN za današnji susret je

    Zagorac-Moha, Ristovski, Perić, Ljubičić-Bulat, Mišić-Kaneko, Baturina, Špikić-Emreli.

    Nakon dolaska Profe, Dinamo je (valjda u dogovoru ili barem komunikaciji s trenerom) doveo Vidovića, Halilovića, Kulenovića, Sosu…

    Vidović - stagnacija, ispao iz momčadi.
    Halilović - nikad nije ni ušao u momčad.
    Kulenović - što reći.
    Sosa - što reći x 2.

    Ako na to dodamo da su za HNL vraćeni Ademi i KTC, pitanje je koliko igrača bi Profa htio dovesti u zimskom prijelaznom roku? 20?

    Dobio je 2 stopera, tri vezna i jednu špicu od kada je postao trener.

    U medjuvremenu 2 i pol mjeseca i dvije reprezentativne stanke nakon Profinog dolaska igraju igrači koji su popljuvani, označeni manjkavim kadrom i recimo Sučić igra više nego Halilović, a Profa vrlo dobro poznaje Sučića pa zašto je onda doveden Halilović za isti poziciju ako je tome slučaj.

    Kako će izgledati taj famozni zimski prijelazni rok nakon kojeg će teći med i mlijeko…?
  • Mali Zeus
    13.2k
    Pa Vidović je prošlu počeo, tako da ne bih rekao da je ispao iz momčadi.

    Nisam siguran ni oko Ljubičića na beku.

    Al sranje je ak opet počne Rile na stoperu, ak je Max spreman nek on krene tamo. Ne bih me čudilo da se Jakir opet nakon 2 tekme vrati starim navikama oko slaganja momčadi.
  • badjibadara
    3.2k
    Kako će izgledati taj famozni zimski prijelazni rok nakon kojeg će teći med i mlijeko…?Mali dioničar

    Još Brodić, Horkaš i neki profin as dva iz rukava za proljetnu dominaciju.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    pa malo je reći da je retardiran ako je odobrio te transfere bez da je upoznao momčad da zna čime raspolaže. Nagomilali smo se igračima a kritične su nam 3-4 pozicije u ekipi. I kaj sad, dovesti još 10 novih a ove držati na plaći ?

    Neću mu suditi za to jer ne znamo 100% što je istina

    Ajmo ljudi pozitive malo, danas pada ekipa koja nosi čarape na šlape
  • OsamŠest
    3.5k
    Još Brodić, Horkaš i neki profin as dva iz rukava za proljetnu dominaciju.Žnidaršić

    Zvonimir Kožulj na free..
  • marcio amoroso
    36.6k
    danas pada ekipa koja nosi čarape na šlapeGražvydas Mikulėnas

    To sad nosi cijela Europa. Više nisu jedinstveni po tome :grin:
  • NORTE
    11.5k
    danas pada ekipa koja nosi čarape na šlapeGražvydas Mikulėnas
    Ja se nadam da pada trener, ali ovo je win-win situacija.
  • jp23
    2.6k
    Nemoj tako, Koubeku je 72 godine, ako padne, može se ozbiljnije ozlijediti
  • Mali Zeus
    13.2k
    Lako za šlape, al što ćemo s ekipom koja nosi japanke na čarape.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Vezano za Jakirovića i njegovo znanje. Ja sam uvjeren da on ima najbolje namjere, ali jednostavno nije pokazao doslovno ništa za šta se Dinamov navijač može uhvatiti i reći ok, bit će bolje.

    Obrana je i dalje užasna, a naprijed smo dominirali u periodima protiv Gorice, Varaždina, Lokosa i Istre. To su momčadi gdje igrači igraju za kikiriki u odnosu na naše i protiv njih bi morali dominirati i da nas trenira netko tko ima c licencu.

    O tom famoznom “čekajte prijelazni rok” je sve rečeno sa akvizicijama koje je potpisao kad je već bio tu.

    Ne moramo se ponavljati i svima je jasno da nije jedini krivac za ovu situaciju, ali rezultati, igra i akvizicije koje je amenovao su mu jednostavno blago rečeno užasne i nema ama baš nijednog razloga da njemu damo novac u ruke i da nam on slaže momčad za proljeće.

    U mojim očima to neće promijeniti ni dvije uvjerljive pobjede za kraj ovog ciklusa.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ja se nadam da pada trener, ali ovo je win-win situacija.NORTE

    dobili ili izgubili budem danas popio par pivi, to je win win situacija hehe

    razmišljam da li da naručim sushi uz tekmu da podržim kaneka, jer ipak će zabiti gol danas
  • BornaPŽ1986
    1k
    Lijepo je receno kroz intervjue (Podnar) ili tko vec, ako se ne varam, dovodili su se igraci u zadnji tren jer tijekom cijelog roka nisu uspjeli dovesti neke druge. I sad opet postavljate kritike prema treneru jer je on "odobrio" neke igrace. Bolje da nismo doveli ni Vidovica ni nikog, neka Menalo igra na 3 fronta. A zapravo kako nam radi Uprava pitanje sta je on "odobrio" i jel zasluzio pola ovih kritika, kod nas se ne zna tko pije tko placa.
  • Mihaljević
    9.9k
    Jakire imaš moju punu podršku ali ako vidim danas Moharamija u prvih 11 i Ristovskog na stoperu stvarno više nemam riječi...
  • xavier
    12.1k


    Nitko ne zamjera Sergeju kakve igrače Dinamo ima nego što za sad radi loš posao s tim što ima.
  • austrijanac
    4.1k
    naručim sushi uz tekmuGražvydas Mikulėnas

    Dinamova igra + sushi + piva

    Jesi spremio dosta wc papira?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.