• superhik
    11.1k
    Ono kad ti pobjeda na Rujevici ostavlja Tovare na prvom mjestu
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Puno se podcjenjuje Dinamo, pa nije rijeka barcelona iz 2010 da se ne moze dobitiPetar86

    Igramo protiv Viktorije u Češkoj 4 dana prije Rujevice. Na Rujevici će Dinamo biti umoran, istrošen a Riječani će izaći sa nožem u zubima. Ni bod na Rujevici ne bi bio tragedija ali se onda mora uzeti svih 9 bodova protiv Osijeka kući, Belupa vani i Rudeša.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    U HNL-u prvoplasirana ekipa ima zabijenih 16 golova u 14 kola. Ovo mora biti nekakav rekord.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Jedna od pozitivnih stvari oko trenutnog stanja na tablici (druge pozitivne mi ne padaju na pamet, eventualno povecena posjeta) je ta da bi trebali ozbiljnije uc u zimski prijelazni rok. Preko ljeta se pricalo da cemo se i s ovim kadrom prosetat HNLom, e pa nije tako.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Pusti, neka, sta ti smetaBosna86

    I to ne misli manjina nego većina Dinamovih navijača. Nikome ne smeta ni Livaja na aerodromu, ni Maločin klinac u Dinamu.

    I onda se čudimo kako nas nema na stadionu. Nema nas jer nemamo emociju prema klubu.

    Edit: i znaš kada bi ti takav netko tko govori pusti ih šta ima veze bla bla bla zapalio 5 ili 10 puta godišnje iz Berlina na tekmu u ZG kao što sam ja palio ili kao što ti sada pališ? NIKADA!!
  • miro
    4.4k
    E sad je bome tekma u nedjelju kvalifikacijska za profu, pa da vidimo...
  • db-izbjeglica
    15.4k
    pa jbt i maloča stariji je igrao u dinamu :lol:
  • db-izbjeglica
    15.4k
    E sad je bome tekma u nedjelju kvalifikacijska za profu, pa da vidimo...miro

    ne vidim na koji način dinamo može dobiti rijeku u nedjelju....poprilično sam pesimističan, pogotovo što se još treba odigrati u europi sutra.
  • Georg Koch
    4.6k
    :clap: :clap: :clap:
  • Infinity
    16.4k
    ne,nego po reakcijama ljudi ovdje čini se kao da smo u nekoj neizlaznoj situaciji da nema nikakve šanse da budemo prvaci,sreća pa na zoni nema indijanaca kao na društvenim mrežama kluba koji govore sve dok je ovaka igra i rezultati ja ne navijam za ovaj klub i slično...luka modic

    Situacija je takva da prvaci mozemo biti, ali nam trenutno stanje u klubu i na terenu ne daju neku nadu. Vodi nas trener koji nikad u zivotu nije vodio jacu utakmicu od utakmice koju je igrao protiv Dinama. U klubu je ekipa koja je rasprodala sve sto valja i nije dovela adekvatne zamjene, a onda je dovela i neadekvatnog trenera kojem treba duplo jaca ekipa od Hajdukove da bi pobjedio Hajduk i uzeo titulu ispred Hajduka, jer mu ova na knap nije dovoljna ni da bude ispred Rijeke. I sad ja da vjerujem da ce oni dovesti bolju ekipu? Da ce dovesti boljeg trenera? Ili da ce nas trener preko noci postati bolji? To je problem, a ne bezizlazna situacija. Nista ne obecava da ce biti bolje, mogu samo samog sebe lagati.

    Gdje je nestalo povjerenje u Profu?Mali dioničar

    Nije ni postojalo.
  • Keyser Soze
    10k
    Ako dobijemo Rijeku slijedi nam niz od 3 lakše utakmice koje bi trebali dobiti i onda derbi na Maksimiru, nije ništa još izgubljeno, al Rijeku se mora dobit.
  • IceMan
    2k


    Joj samo nemojte ljudi o lakim nizovima…


    Zar nije takav bio sad ova tri kola?
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Joj samo nemojte ljudi o lakim nizovima…


    Zar nije takav bio sad ova tri kola?
    IceMan

    baš to...zadnji niz od tri utakmce u hnl-u je bio gorica, lokomotiva, varaždin... ostvarila se jedna pobjeda, golom u 96. minuti...

    al lako ćemo...
  • Keyser Soze
    10k
    Ako ne možemo doma dobit Osijek i Rudeš, a u gostima Belupo onda smatram da ne zaslužujemo bit prvaci.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Ova nogometna jesen je tmurna da tmurnija bit ne može.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.