• Krizy
    43.4k
    Dinamo osvaja naslov. Cijelu sezonu smo loši a Hajduk i Rijeka se nisu značajno odvojili.
    Kad tad će i oni ući u značajniju krizu a Dinamo ući u niz pobjeda.
  • Captain America
    17.7k
    Neko se očito sjetio na što smo ličili po povratku pa tražio da se igra u ponedjeljak. Čini mi se da je Bjelica govorio da je put do tamo iscrpljujući te da nije pametno igrat za 3 dana novu utakmicu.
  • Infinity
    16.4k
    City drugi,Bayern drugi,Real drugi,Ajax među zadnjima ali zato naše paničarenje nakon 18 godina dominacije ispadne šouluka modic

    City je prvi, Bayern i Real u dva boda. Ajaxu utakmice prekidaju zbog rezultata. Potpuno pogresno razmisljanje. Mi nismo daleko od -10 i trebali bi biti smireni? Sta mi to treba unijeti mir? Moguci prijelazni rok u kojem ce Jakirovic i Vlatka dovesti Horkasa, Hodzu, povuci Zivkovica s posudbe? Evo suzdrzavam se tih misli da ne bi dozivio orgazam slucajno.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ne shvaćam pljuvanje po Osijeku od strane pojedinaca. Koji kurac bi htjeli? Da nam drugi donose titule? Taj isti Osijek je nedavno dobio tovare na Poljudu. Mi tamo nismo šansu stvorili.
  • Juznjak
    3.8k
    Dajte ljudi bez stresa. Ako dobijemo sve do kraja prvaci smo.
  • luka modic
    622
    ne,nego po reakcijama ljudi ovdje čini se kao da smo u nekoj neizlaznoj situaciji da nema nikakve šanse da budemo prvaci,sreća pa na zoni nema indijanaca kao na društvenim mrežama kluba koji govore sve dok je ovaka igra i rezultati ja ne navijam za ovaj klub i slično...
  • Mali dioničar
    15.3k
    Jučer Maloča, danas Osječani, sutra…? Kmečimetar na najjače.

    Veliki Jakir ima sve u svojim rukama. Stvar je jednostavna. Dinamo je prvak ukoliko dobije sve utakmice do kraja.

    Gdje je nestalo povjerenje u Profu?
  • Bosna86
    11.7k
    Inače Maloci sin igra u Dinamu u zagicima… Bas smo tragedija od kluba sta si dopuštamo
  • jedan u nizu
    8.3k

    a sta bi trebali? Izbacit malog jer mu tata bivsi igrac hajduka i navija da hajduk osvoji titulu?
    Zasto smo onda 'oteli' Baturinu i malog Brkljacu?
  • Neki tip
    21.3k
    I ja bi da karam Vesnu Zmijanac.ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake

    Ako sam dobro ubrao kroz druge teme, tebi je 18-19 godina i od svih komada na svijetu ti bi maznuo bapca od blizu 70 godina. :yikes:

    Respekt za sve fetiše i fetišiste svijeta, ali tebe valja okruniti. :lol:
  • Mali dioničar
    15.3k
    Inače Maloci sin igra u Dinamu u zagicima… Bas smo tragedija od kluba sta si dopuštamoBosna86

    Neka igra. Ako mali postane igrač po novim propisma klub prve registracije dobije postotak transfera.
  • Petar86
    887
    prije bi reka da je to iz filma ZG80 :sweat:
  • Bosna86
    11.7k
    Normalno je da Maloca daje ovakve izjave dok mu je dijete u Dinamu, normalno je da imaju reklamu na aerodromu, normalno je da Holige žive u Zagrebu, normalno je da imaju bilu noć… Sve je normalno za Dinamovog navijača

    Stvarno me zaboli za to dijete, mali ima 7 godina i ne treba se na njemu ništa lomiti… Samo je problem sto se mic po mic došlo do ovog, a uvijek je ista početna misao bila… Pusti, neka, sta ti smeta
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Respekt za sve fetiše i fetišiste svijeta, ali tebe valja okrunitiNeki tip

    A Majki koji je već opalio stariju tetu koja mu je mogla biti mama bez problema, ili je to sad ovo novo normalno :lol: ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.