• mosad
    391
    zlobnici bi rekli da je ironija
  • NitkoBitan
    13.6k
    Ne znam kako itko ima nakon ovoga snage za sarkazam.
  • Zagi
    5.9k
    Niti jedan od ovih problema Rijeka za njegovog mandata nije imala.
    Nikakve promijene do priprema.
  • Jaro
    6.2k
    Nedamo Profu, nedamo Vlatku, nedamo Podnara, nedamo Lana grupu, nedamo Mumiju, cuvajmo Mamica...


    https://www.facebook.com/100044485027514/posts/pfbid0inJ15JKWmzeQFM4nAAz4iyE1dg3gAP2L2cKXNrU3QQsD7tv7uu1F83qV96E1DNdXl/
  • OsamŠest
    2.7k
    Na kraju će ga Rijeka smijenit.. Kaj ti je život..
  • austrijanac
    3k
    Nadam se što bržem otkazu neretvanskom Alan Fordu.

    Osim svaljivanje krivnje i iskazivanje nepotrebne sile na ponekim strancima, apsolutno ništa taktički nije uspio napravit/unaprijedit/doradit u trećem mjesecu njegove vladavine.

    Što prije, to bolje.
  • NORTE
    9.9k
    Na kraju će ga Rijeka smijenitOsamŠest
    Nemam ništa protiv da to učini Plzen.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    mislim da će ipak karma odradit svoje
  • Jurki
    9.7k
    Decki.. kada trener nakon 3 mjeseca nist ne promijeni.. nego jaše na starim postavkama..
    razlaz je jedino moguce rjesenje.
    Nema plana, nema nicega..
    Hvala na nicemu.
    Dokaz milijardu i prvi da je nasa struka za kurac.
  • Georg Koch
    4k
    Faacinantni ste mi vi koji zazivate karme, nekarme te to da rijeka ili plzen smjene jakira. Za koga navijate majke ti sveceve. Znaci vidi se promjena danas u odnosu na prosla kola, igra, brzina, kombinatorika, sanse. To sto ga nema tko dat nece imat ni da klopp dodje i fergusona uzme za pomocnika. Sta ce to uradit Bjelica? Od Sutala ce napravit Maldinia? A sad cete odgovorit da ce na klupu, aha slazem se. A tko ce igrat? Isto losi peric? Francuz koji je dobar samo sa loptom u nogama? Sta vam je. Idemo forca svi, nategnit pobjedu u ceskoj, rijeka ce nam se sama dat pobjeda. Pauza, par kola i valjda par transfera.
    Ne mozete zazivati los rezultat u ceskoj ili rijeci, pa bilo zbog cega. Kraj price
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    kakav kraj priče, kakve veze ima za koga navijamo. Ti kao više navijaš? Ovdje samo trebaju biti izjednačeni kriteriji. Niko nije ovoliko ostao nakon ovako katastrofalnih rezultata. Niko. A bišćan je potjera radi 2 tekme, i to aek i nije loše bilo. Nema ovdje veze navijanje. Svi smo mi dinamovci. Ali on je očajan trener. I samo je sreća, ništa više od tog da su i Rijeka a i hajduk takodje prosuli bodove. Inace bi trka davno bila gotova
  • IceMan
    1.6k
    Nema pomaka, nema ničega. Nakon 3 mjeseci ni jedan jebeni automatizam ili nekaj u igri ne postoji. Da, ekipa je limitirana, al mora se priznat ni trener nije nis previse bolji.
  • OsamŠest
    2.7k


    Tvoje shvaćanje naših upisa je jednako tvojim kladioničarskim procjenama - vrlo loše.

    E moj švabo..
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Ja nisam vidio nikakav pomak u igri osim par raspoloženih igrača, što više, data prilika igračima kojima se nije vjerovalo.
  • Georg Koch
    4k
    ne kazem da navijam vise ili manje, kazem samo da ponasanje navijaca u ovim kriznim trenutcima ne moze bit da se zazivaju novi kisevi, ne moze i ne moze.
    Biscan je imao sutala, ivanuseca, livakovica i petkovica.
    4 prvotimca hrvatske repke, cao.
    Jakir bi se nasalio sa protivnicima.
    Ne kazem da nema krivnje, ne amnestira ga nista, ali da se moze usporedjivati ovaj ŠKART sa tim reprezentativcima, smijesni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.