• Georg Koch
    4k
    ja ne kazem da nije imao gresaka. Ne kazem da nije i sa ovom ekipom morao osvojiti barem koji bod vise. Kazem da sutra sa njegovom smjenom necemo dobiti nista.
    Sivilo tj crnilo izvana presijalo se u cijelu momcad.
    Skupstine, ne skupstije, mediji koji su haracili ko nikad po "novom dinamu", grcka(da znam to je bilo za vrijeme biscana) sve je to malo po malo sjebalo sve dodatno.
    Igrac po igrac je pao, pali smo u kolektivno sivilo.
    Sreca nam je jebala mater za sva vremena realno, od gorice, danas varazdina,pa ajde reci ti meni na osnovu cega je hajduk pa i plzen nas pobijedili? Jednostavno neobjasnjivo.
    Pomak je vidiljiv 2.pol sa loksom malo, danas jos vise.
    Dok god sjedi u upravi tko sjedi, nece nas rosada sutra za bjelicu, za mjesec za tomica, nista dobra donijeti.
  • Georg Koch
    4k
    ne treba mi tecaj, jmam 4 novinske agencije, uskoro otvaram jos ih 6.
    Daj skuliraj se, sta se to okrece, ne glumi ucviljene zrtve.
    Bjelica je top trener, slazem se, samo kazem da u ovom trenutku nista ne donosi smjena trenera, dok su ljudi u upravi ti koji jesu.
  • emilperska
    4.4k
    Fascinatno je koliko novinari stite njega, a Biscana se razapinjalo vec na pripremama.
    Stiti ga novinarski lobij jer nitko ne spominje otkaz osim klikbajt ankete na 24sata, stiti ga ocito politika unutar Kluba, stiti ga nesposobna Uprava jer tako stiti sebe..
    Ali nece jos dugo jer nema sanse da dobije i Plzen i Rijeku, a onda Zeko na vratima nakon repstativne pauze..
    Samo sto ce nama sezona u kurac dok on zavrsi s nama..
    Ali povijest je neporeciva, pamtit cemo ga kao najgoreg trenera u povijesti Dinama..
  • OsamŠest
    2.7k


    Dinamo nema pobjednički mentalitet u ovom trenutku. Niti će imat dok mu je trener osoba koja je danas zadovoljna bodom.

    Neki su najavljivali 3 boda prije odlaska na Etihad.

    A nadat se svaku iduću utakmicu da ćemo u 45 minuta (prvo ili drugo poluvrijeme, ovisno koje odigramo dobro) riješit utakmicu je suludo.

    Da rezimiram i završim ovo natezanje pokrenuto tvojim upadom zbog totalno krivog shvaćanja - Jakirović nije trener za Dinamo.
  • cibona
    1.9k
    Trener dinama ne bi smio nikada, ali NIKADA reci nakon hnl utakmice da je zadovoljan bodom. Boli me briga jesmo li zabili u zadnjoj sekundi ili ne, ali NIKADA ne smijemo biti zadovoljni bodom. Tocka.
  • Georg Koch
    4k
    hahaha, pa ti si tek sada vidim pravi novinar jer tako prenosis stvari, tipicno novinarsko zutilo.
    Doticni trener je rekao da s obzirom na sve, kad smo primili gol, kako je njihov golman branio i sl.mora biti zadovoljan bodom jer je gol za bod postignut u 95.min.
    Inace ne bi bio, logicno.
    Doticni je isto rekao da je isao na pobjedu kao i inace sto dinamo ide (sto je valjda bilo ocito po igri).
    Ali je fascinantna moc novinarska, pardon tvoja, da to totalno okrene u neku trecu pricu.
    Ovim komentarom zavrsavam, zao mi je sto sam i ulazio u diskusiju sa nekim kome je cilj recenice okretati kao novinar indexa ili crnih kmesa.
    Svako dobro!
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    pa pročitana knjiga, bleffer. Znao je da neće prihvatit otkaz
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    čekaj buraz, kako vidljiv pomak. Pa žar dinamo nebi bez problema limitiranom varteksu trebao napravit 10 zicera? O čemu pričamo. Pomak? Pa mislim da bi i banovic bolje vodio momčad, i to tvrdim od njega. Mi smo Dinamo, i ovo je sramota. Jednostavno.
  • Georg Koch
    4k
    da je nogomet tako jednostavan treneri ne bi dobivali otkaze.
  • dzggzd
    146
    a dinamo nije napravio nijedan zicer ?
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Ma sve stoji @Georg Kochi tvoje mišljenje uvažavam. Naravno. Ne moramo se složiti. Niko sretniji od mene da je Jakir taj. Ali treba biti pošten, i zbog svih drugih, bivših trenera. Ovo ničemu ne vodi. Jednostavno slobodan pad. Kažem samo bogu možemo biti zahvalni što prvenstvo već sad nije izgubljeno. A može biti do kraja jesenje djela. Poraz od rijeke, hajduka, osijeka, gotova priča. A mi više ni protiv koga nemozemo upisat 3 boda unaprijed. I zbog toga treba nova krv
  • Georg Koch
    4k
    uvazavam i ja tvoje, sto ljudi-sto cudi, sve 5.
    Samo evo ponavljam se opet, smjena trenera bez smjene kompletno svih koji su nas doveli do ovoga(uprave) ne znaci nista. Po meni.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    pročitaj ponovo. Dinamo svakako mora napravit zicere protiv jednog varteksa. A ne da sad kad smo imali šansi da sad to zvuči kao nešto zašto je on zaslužan. Mi možda nemamo jaku momčad za Europu kako smo navikli. Ali ova momčad je dovoljno jaka po imenima, iskustvu po svemu da osvoji prvenstvo sa 10 bodova ispred drugog ma ko to bio
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    ma naravno da on nije glavni krivac. I naravno da su krivi svi iz uprave. I šimić koji se zadržao predugo ako su ga oni zajebavali. Onda je trebao otic odmah za Bišćanom. Svi se nadamo da će se preokrenuti na bolje ova situacija. Neka se bace svi do jednog na posao. Vrijeme je da se zasvuču rukavi, i da sve gori
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.