• Ero
    965
    Ako ostane trener još, ova patnja će se samo nastaviti. Sigurno jedan od gorih trenera u zadnjih 20ak godina.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Dugo je u crvenom, ali previše je previše.

    Zbogom i hvala ni na čemu.
  • Kujtim Shalla
    3k
    Ma jel moguće da nemozemo pregaziti ni Varaždin??? I sad opet nanovo će on nas uvjeravati da mu nije jasno kako su preživili ovo, ono. Mi jednostavno nemozemo dobiti izgleda nikoga. I loksu smo dobili na čisti sreću. Danas jedva bod. Raus Jakire, hvala i doviđenja. Da nam on sastavlja ekipu. Dovodi pojačanja??? Ne hvala, dovidjorno
  • cibona
    3.1k
    Prosli tjedan rekao sam da mu dajem posljednji kredit, danas ga je iskoristio. Hvala na potrosenim zivcima.

    Btw, moze li mi netko reci u kojoj smo formaciji igrali na kraju, iako sumnjam da to i sam Jakirovic zna...
  • Jurki
    11.8k
    Jbg Jakire.. odi
  • Patak
    2.9k
    Nećemo Rebića, problematičan je, neka njega daleko, nećemo Oršića, rekao je da je Dinamo najveći klub pa otišao u Brighton, nećemo Brekala, nešto je izjavio što nam se ne sviđa, nećemo Lovrena, ima slabo sjećanje, nego hoćemo četvrtu promjenu trenera samo u ovoj godini, jer će sljedeći trener iste kvalitete kao prethodnih pet nešto napraviti bolje nego ovi prethodni koji uz to imali i bolju momčad na raspolaganju.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Panika sa zamjenama, serheje serheje
  • dzggzd
    180
    Treba ostat nije on kriv sto ovi od 20 suteva 1 gol zabiju i sto ovi autogol zabiju igra je bila dobra pogotovo prvo pol
  • Zagi
    7.9k
    Puna podrška treneru.
    Ovaj kadar bez Petka ne može puno bolje trenutno.

    Hvala Dala.
  • Captain America
    17.8k
    Zanimljivo kako se brutalno kritizira trenera nakon ovakvog bunkera Varaždina, a zaboravljaju se hvalospjevi u prvom djelu. Imao je peh s Ljubinom ozljedom pa je Mauro morao krpati njegovu bočnu poziciju i na račun toga je upao Šutalo unutra. Procijenio je da je najmanja elementarna nepogoda od dostupnih stopera. Nakon toga Varaždin zatvara utakmicu rijetko viđenim bunkerom koji bez pravog napadače ne možeš probit.

    Smijali su se mnogi kad je tražio Miereza. Eto zašto ga je tražio.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Smatram da je ovo najgori trenutak za dat mu otkaz jer sam uvjeren da nemamo koga pametnijeg za postaviti. Dobro smo odigrali drugo pol protiv Lokomotive i danas. Vidjet kaj ce bit protiv Plzena.
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    Ne treba nam Mierez, smijurija je i Brodić ( 12 golova u HNL u ovakvom Varaždinu prošle godine), ali neka nama Drmića kojem manje prašine imaju slušalice i mikseta od kopačka.
  • mosad
    464
    Podrška treneru! Bez bakljade bi mi ovo dobili danas!
  • OsamŠest
    3.5k

    Daj Zagi.. Slažemo se u većini tog, al Jakirović je ispucao svoje u Dinamu.

    Ne da mi se uopće ulazit u raspravu o taktičkim greškama u oba smjera, ali kad ti igrači na terenu krenu jedni prema drugima mahat rukama i tražit odgovore, onda je jasno da jasnog plana nema. Tad vidiš da se ide na individualna rješenja.

    Vidović i Baturina očito ne mogu u kontinuitetu rješavat utakmice. Drmić i ostale "devetke" nisu igrači koji sami mogu nešto napravit, već im drugi trebaju servirat (dokazali u drugim klubovima). Kaneka sreća ne prati..

    Ali oslanjati se svaki put na sreću, umjesto na stvaranje timske igre, a ne igre u kojoj se nadaš bljesku individualca i čekanju sreće, to je za odlazak trenera.

    Nenad Bjelica je u napadu koristio i Maria Budimira (čisto primjera radi), pa je dobivao utakmice jer je od svakog izvukao najbolje i ono što taj igrač može ponudit. Na tome je stvarao igru i s dvije različite ekipe vrlo uspješno odrađivao dva/tri fronta.

    Jakirović je odličan, ali limitiran trener. Za mene, kao takav, više nema što tražiti u Dinamu.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Bez bakljade bi mi ovo dobili danas!mosad

    Kakve veze bakljada ima sa icime? Nije bio prekid zbog bakljade nego jer je igrac Varazdina legao i bile 2 zamjene Varazdina. Teren bio skroz vidljiv cijelo vrijeme, kako se na Poljudu ne prekidaju utakmice a ne vidi se pola terena?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.