• Sajla
    3.5k
    slažem se, sramota je. nažalost, nećemo nikad znati bi li bilo drugačije u drugačijim okolnostima. ja mislim da bi, ali možda griješim
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Trenutni prosjek nam je 6679. Slažem se da to nije nešto super i da nam posjeta treba biti puno bolja,ali ove iste spike koje se stalno vrte u krug "sramota za milijunski grad,Zagrepčani su najrazmaženiji na svijetu ovo ono" mi fakat nisu jasne. Ima u Europi klubova sa puno modernijim stadionima i koji dolaze iz najvećeg grada svoje države,ali unatoč ta 2 uvjeta posjeta im je jedva bolja ili čak i lošija od posjete na maksimirskoj ljepotici. Primjer od lanjske sezone: Cska Moskva 9116,Lokomotiv Moskva 7693,Ujpest 3708,Slovan Bratislava 5976, Olimpija Ljubljana oko 2000. Čak bih nadodao i Spartak Moskvu koji ima 15k prosjek,što zvuči top,ali kad vidimo da je kapacitet stadiona 45k je li to ustvari dobra brojka za grad od 12 milijuna ljudi?
    Ako smo mi "sramota,razmaženi,željni samo spektakla",kako tek onda nazvati navijače navedenih klubova,pogotovo kad vidiš kakve stadione imaju u odnosu na našeg?
  • Paggini
    7.1k
    Mislim da je puno bitnije da se gleda s pozitivne strane i da na ovu derutnu monstruoznost koja nam je svima draga i koja nema istočne tribine, zasad u prosjeku ove godine dolazi par tisuca više nego proslih godina. Prikaz grafike prosjeka godina prije korone, dok je prosle godine, ako se ne varam isto bilo oko 4000 prosjecno po utakmici, neka me netko slobodno ispravi ako sam u krivu.

    2019-09-12_15h04_04.png

    Znaci postoji pozitivan trend, kakav takav, ali pozitivan. Smanjit ce se to tijekom zimskim mjeseci, ali u proljece i na ljeto ce se opet dignuti i nadam se da ce se ovaj prosjek od cca 6000 po tekmi zadrzati.

    Ako se pokrene ove sezone i priča oko Kranjče u nekim ozbiljnijim okvirima vjerujem da ce i to pomoći dizanju "hajpa" i dodatnog povratka gledatelja na stadion.

    Tovari sve rade krivo, ali marketing im je nevjerojatan. Rugamo se njihovim učlanjivanjima mrtvaca, "prgavoj familiji" i sličnom, ali takve pizdarije dolje prolaze i ekipa se nakači na to i stvori se neka priča. E kad bi nekome iole stalo do stvaranja takve neke "purgerske" ili "plave" priče i kad bi vidio šta oni dolje to toliko dobro rade, punkurac bi se digao i broj gledatelja, moje mišljenje barem.

    Nas 3000 koji idemo bespogovorno na svaku tekmu ne treba marketing, ali ostalim rendomerima koji idu na "bitne" tekme treba takva priča, jebiga.
  • miro
    3.2k
    Ljudi moji, da klub želi imati 10k navijača u prosjeku, to se napravi za pola godine. Evo ja koji nemam pojma o marketingu mislim da bih to mogao postići do proljeća s 3-4 kampanje (naravno ja bih se posavjetovao s nekim tko je za to stručnjak i prije svega ispitao što je ljudima bitno)

    ALI njima je to zadnja rupa na svirali. Njih je frka kako će sud u Osijeku protumačiti devizni račun u Austriji i što ih sve čeka u budućim parnicama protiv Daltona. Fućka se njima za sve ostalo
  • Mulec86
    389
    UŽIVO: Dinamo u sastavu kakav još nije viđen, u prvih 11 Japanac, Portugalac, nove velike nade...
    -SN
    Urugvajac=portugalac
  • Jameson
    274
    Jučer na dan Svih svetih, na indexu osvanuo članak: "Navijači u Zagrebu posjetili grobove legendarnih hajdukovaca".

    Zar je tolika potreba iskakati iz paštete od strane DPH Zagreb da se takve stvari objavljuju na Facebook-u, a od index-a da skuplja klikove i "provocira"?

    Ovo pitanje može ići i u "Nismo isti", jer mi je uvijek drago na taj blagdan vidjeti koliko ljudi zapali lampione, pomoli se na grobovima Josipa Kuže, Cice, Dražena, a ne rade spektakl od toga i naslikavaju se, nego dostojno i u tišini sve naprave.
  • NORTE
    9.3k
    na dan Svih svetih, na indexu osvanuo članak: "Navijači u Zagrebu posjetili grobove legendarnih hajdukovaca".

    Zar je tolika potreba iskakati iz paštete od strane DPH Zagreb da se takve stvari objavljuju na Facebook-u, a od index-a da skuplja klikove i "provocira"?
    Jameson
    Sve za klikove.
    Ja ne kliknem na 99% njihovih članaka.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Kad pomislite da vam nista vise ne moze pokvariti dan, aco doda gas i potjera vas na wc
  • Zagi
    5.2k
    Kaj njega konkretno jebe?
    Ne pratim odavno Cibonu pa ne kužim.

    Gdje je problem ako i FD ima pravo koristiti dvoranu?
  • Fićo1986
    973
    čovjeka peče to kaj košarkašku dvoranu našeg najveceg košarkaša ikad koristi jedan futsal klub, umjesto da traži problem upravi Cibone kao takve vec zadnjih neznam koliko godina,a ja sumnjam da bi pokojnom draženu kao dinamovcu bilo krivo što jedan futsal dinamo igra u košarkaškom centru u svom Zagrebu...
  • Keyser Soze
    8.2k
    Smatra da je dvorana nakon LP u lošem stanju i da se tu može igrat samo košarka jer je košarkaški centar, gluposti uglavnom.
  • Crusades1986
    9.8k
    Jel rekao šta je pisalo u beogradu na sjedalicama?
  • masacusec
    3.1k
    Jel to onaj šta je spašavao Cibonu?!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.