• Paggini
    21.3k
    Klub se ne bira i zato poštujem svačiju ljubav (npr. ne očekujem da Baturina kaže da je Dinamovac i slično), ali se bira slizavati, lagati i izmišljati da zbog strica navijaš za tovare. Ljigež mali.
  • Ludovic IX
    7.3k
    jel tovari idući tjedan u srijedu idu u osijek? tj, provjerio, da idu.. hajduk i danas u najačem sastavu. nema bolje prilike za osijek da ih dobije nego u srijedu..
  • Eduardo
    20.3k
    Melnjak kora na operaciju križnih ligamenata - čeka ga između šest i osam mjeseci pauze.
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    A sada idu i negativne reakcije iz Osijeka na Podnarov intervju.

    No što reći o klubu čiji navijači više ni ne znaju kojeg su identiteta ni tko im je vlasnik. Uspiješ prokockati 2-0 protiv nikad lošijeg Dinama, a nakon toga se udružiš s Hajdukom, koji je pri tome pomogao tvom kapetanu i projektu kluba da te kamatari i na kraju natjera da pređe u redove istog tog Hajduka.

    Da se na to još nadoda i činjenica da ti je trener u tom trenutku bio upravo Dinamov dugogodišnji igrač i hrvatski reprezentativac, kojem su eto čudna dva regularna penala, zovu ga mase iz inozemstva i plaču od tuge zajedno s njim, umjesto da se čudom načudi kako je protiv inferiornije ekipe prokockao dva gola prednosti.

    Provincija bila, provincija ostala.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Bez Melnjaka, Krovinovica i Livaje nisu favoriti u nedjelju protiv Rudesa.NitkoBitan

    Danas sa Livajom i Krovinovicem ni protiv Jadrana :lol:
  • Ivdzo11
    4.2k
    :rofl: :lol:

    Nastavno na izjave gospodina Darka Podnara, člana Uprave GNK Dinamo, objavljene na portalu Germanijak 31. listopada 2023. godine, a s ciljem pravilnog informiranja javnosti, NK Osijek apsolutno demantira navode gospodina Darka Podnara da je sastanak s predstavnicima GNK Dinamo, održan 21. kolovoza 2023. godine, a vezan uz transfer Ramona Miereza u spomenuti klub, završio bilo kakvim dogovorom, pa ni načelnim, da bi se transfer spomenutog igrača mogao dogoditi poslije utakmice Osijek – Dinamo. Član Uprave NK Osijek Vladimir Čohar 23. kolovoza 2023. godine jasno je izjavio, a što je i portal Germanijak objavio, da su u Osijeku ispred GNK Dinamo boravili gospoda Podnar, Miličević i Čakarun vezano uz mogući transfer Ramona Miereza u Dinamo te da im je istu večer poručeno da su daleko od iznosa koji NK Osijek očekuje za svog igrača. Nakon tog trenutka, unatoč velikim pritiscima prema samom igraču, a pogotovo uoči i nakon utakmice NK Osijek – GNK Dinamo, Uprava NK Osijek više nije pregovarala s GNK Dinamo oko mogućeg transfera Ramona Miereza. Zaključno, izjave gospodina Podnara da se moralo otkazati već dogovorene uvjete zbog straha od reakcije navijača su lažne i zlonamjerne budući da nikakvi uvjeti s Upravom NK Osijek nisu ni dogovoreni. Ponovit ćemo još jednom, jedina istina vezana uz interes GNK Dinamo za eventualni transfer Ramona Miereza je ona da, kao i u ranijim slučajevima interesa za Diona Drenu Belju i Adriana Leona Barišića, nije ponuđen ni približan iznos zbog kojeg bi se ozbiljno pregovaralo o transferu.”
  • Jaro
    7.4k
    Lazu šarani čim zinu... Vjerujemo gospodinu Podnaru jer nemamo razloga drugačije...
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ne vjerujem. Puno mi logičnije zvuči da je transfer propao radi članka na portalu.
  • Mališan
    1.8k
    Lik je tolko nesposoban da ni ocito dogovoreni intervju nemre odradit kak spada da si 3 puta ne uskoci sam sebi u usta, koji komad podkapacitirane budaletine jebote
  • bbb medimurje
    3.2k
    https://www.24sata.hr/sport/srdacan-pozdrav-livaje-i-suca-ercega-nemoj-nista-zamjeriti-943590

    Zamislite situaciju da se igrac dinama ovak pozdravlja i razgovara s sucem prije sluzbene utakmice
    Ja mislim da bi pala vlada i milanovic bi sazvao konferinciju za medije
    I sudac erceg veli "jos ce me zbog tebe prebit u kaficu" i naglasava livaji da ima zuti karton i unatoc tome prigovara
    Znaci sudac je svjestan da ga moze iskljuciti bez problema ali zbog straha se ne usudi
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Ako je ovo istina, onda se nema sta cekati nego im fino udariti suspenziju od par utakmica, pa nek se onda fino pozdravljaju i cakulaju. Cuj on njemu govori znas kako je, vruca glava i tako to. Pa toga nema ni u seoskim ligama jbt.
  • Zagi
    7.7k
    Bebek prisilno umirovljen, a novi sudac Mateo Erceg iz Zadra.
    Nama poznat kao sudac juniorskog derbija prije par tjedana koji je odlučivao o naslovu.

    Fina pobjeda tovara u HNSu.
    Zagi

    prije 5 mj ....

    Inače mi se jebe za suce ali ima dugo vremena da sam vidio onakvo perfidno usmjeravanje utakmice protiv nas pa sam ovog zapamtio.
  • Guinness
    2.2k
    Zamislite situaciju da se igrac dinama ovak pozdravlja i razgovara s sucem prije sluzbene utakmicebbb medimurje

    Nešto kao Jović prije mjesec dana na Ponikvama?
  • IstinaZaDinamo
    2k
    S kime je pricao o zutim kartonima, o prebijanju u kaficu, vrucoj glavi i slicno?
  • Jamezdin
    0
    Ima li neko slicica hnl 1999/2000?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.