• Droljo
    8.2k
    Tko bi rekao
  • NitkoBitan
    17.6k
    Ocajna im je statistika bez Livaje. Sada im na to jos nema Krovinovica i Melnjaka. Ja ne znam koji od ostatka dostupnih igraca moze napravit razliku izuzev mozda Pukstasa koji se tek vratio proslo kolo.
  • Georg Koch
    4.6k
    dao Bog pa ti pogodio sve i na kraju bilo 0:2, samo realno na papiru su ogromni favorit.
  • jedan u nizu
    8.3k
    A nista, ako Hajduk dobije, idemo svi kolektivno kukati kako je Golem popustio svojem klubu i pogurao ih malo blize tituli. :sweat:
  • Sajla
    5.1k
    Da Rudeš upiše prvu pobjedu sezone protiv njih na Poljudu, ne znam kako bi mr. Football i ekipa živi izašli sa stadiona
  • Mihaljević
    9.9k
    Bez Krovinovića su jači sigurno , ja ti ozbiljno pričam. Moj stari ti njega zna od malih nogu, on je Dinamovac od rođenja , krenuo klasičnu priču da je Hajdukovac...
  • Patak
    2.9k
    Melnjaka mi je iznimno žao, jer je korektan sportaš. Sad jedna od zadnjih tekmi Hajduka u trenutku dok je protivnik ležao tražio je od svojih suigrača izbacivanje lopte van da mu se pomogne. Ali ovo sa tim križnim ligamentima je postala pošast. Sad uz gene vjerojatno je tu i pretreniranost od najranije dobi plus ti tereni s umjenom/hibridnom travom.
  • miro
    4.4k
    Slažem se, Melnjak je ok lik
  • Mrvica
    3.9k
    Ne mogu vjerovat da ću to reć, ali jedini Hajdukovac koji mi se čini kao ok lik. Brz oporavak mu želim.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Veliki peh za Melnjaka i užas toliko biti van terena. Želim mu brz oporavak. Nije ni čudo kad su ga ubili od igranja, valjda nijednu nije propustio otkad je došao.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    slicno bi se moglo dogoditi Misicu, raubamo ga nemilosrdno
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    Melnjak je, iako se ne čini na prvu, dosta bitna opcija kod njih. Dosta toga u napadu ide preko njega. Ali Rudeš je doslovno rekreativna ekipa, ne vidim kako im mogu uzeti i bod. Dao Bog da se varam!
  • Oluja
    4.3k
    on je Dinamovac od rođenja , krenuo klasičnu priču da je Hajdukovac...PlavaSlavonija86d

    Poserem se na takvog dinamovca, taj zapravo nije nije nista
  • Mali Zeus
    13.2k
    Obični gmizavac. Koji bi mu bio problem da je rekao da je dinamovac itd., a ne glumiti tamo većeg katolika od Pape da bi im se više svidio.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Nek se nosi tamo onda. Takvi Dinamovci koji nas se odriču prvom prilikom nam ne trebaju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.