• mlinchica
    1.8k
    Po čemu je točno magični?!?! Izgubio je od Sparte, Hajduka, Ballkanija, Gorice, Viktorije, drhtimo do zadnje sekunde protiv Lokomotive?!? Stvarno to želiš? Stvarno želiš toliko izgubljenog trenera na klupi kluba? Protiv Lokomotive, hej? Kakve hejtere on ušutkava, s čim točno? Nema tu hejta, samo realnost prijatelju, realnost… ovo je pretužno postalo.. :cry:
  • serbus
    4.2k
    Evo ja sam prelomio za odlazak ako je ovo točno što sad pišu portali. Da ga je Baturina bolestan molio da igra i on ga stavi. Pa normalno da igrač i bez noge želi igrati ali ako si bolestan ozljeđen valjda si ti tu kao trener da prelomiš da ozljeđen ili bolestan ne igraš. To je sport barem bi trebao biti i ne vadiš svoju guzicu na bolesnom igraču... Svaka čast Baturini na volji i želji ovaj put je prošlo ali zbog te neodlučnosti struke igramo bez Petkovića. Ukratko nebitno je što igrač želi ti si tu da nedaš igrati onima koji nisu spremni.
  • Nino Bule
    13.9k

    Ma imo je zelucane tegobe dan prije i uvjeravo je jakira da moze i da se dobro osjeca, tu nema rizika od obnavljanja ozljede, najgore sta se moze desit je da mu pozli u 30toj i da ga mora vadit.
  • serbus
    4.2k


    To je sad tako ispalo ali to "majke mi dobro sam" očito prolazi previše puta pa se čovjek mora zapitati čemu služe doktori u dinamu i ostale službe. Isto se zapitaš jel na "majke mi" išao i Stojković, Kačavenda, Petković znamo da je ima neka pravila igre i nema rekao je da može...
  • Nino Bule
    13.9k

    Jasno je da imaju pravila igre ali nije usporediva situacija s petkom, kacavendom, itd. Decko je bio virozan a ne ozljeđen
  • Doktor Kunić
    3.5k
    iskreno moje mišljenje, meni ovo smrdi
    Svaka mu čast ali tvrdiš za sebe da si fajter i frajer i onda cvili, pogotovo ovaj pogled gore prije...
  • Captain America
    17.8k
    Vidiš da mu je stalo. Usporedi njega i Peteva ili Kopića koji su samo čekali otpremninu.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    To je prirodna reakcija na stres. Maze mu se otkaz, s pravom, svaka mu je ko zadnja, a kad se izvuces u zadnjim minutama emocija mora proradit.
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Ma ne znam čisto sumnjam, na svako pitanje o svom statusu njegov odgovor je pitajte upravu, znači više nema onoga ja sam kriv ako treba ja odlazim, sad se ipak čeka otkaz i otpremnina tako da nebi ja povjerovao u ovaj performans
  • bluepower86
    965
    Odlazi klaunu
  • Zagi
    7.9k
    Puna podrška treneru.
    Zaustaviti ovo besmisleno lutanje i rotiranje.
  • Kujtim Shalla
    3k
    Slažem se absolutno sa doktorom @Doktor Kunić performans i to žestok. Promovirao sebe, onda onako radi reda pohvalio kaneka, drago mu zbog njega, vidi se da se diže lagano. Pa nisi sigurno ti zaslužan da se diže, nego njegov mentalitet. Ništa novo nije uveo otkako je tu, igramo najlošiji nogomet, pa unazad sigurno i 10 godina. I ruku na srce kurcu bi mi svirali da je lik zabio mrtvi zicer na 1-0 za njih. Postavlja se pitanje zašto nismo igrali isto onako sa njegovih izabranih 11 kao u drugom poluvremenu. Obrana sigurnija bez peric a iako ova dva stoper nikad nisu igrali skupa. Ma nema on tu podršku kako se to želi prikazati.
  • jedan u nizu
    8.5k
    Apsolutno se slazem sa misljenjem da sad samo ceka otpremninu ako dode do toga. Vjerujem da zeli ostati i da vjeruje da misli da moze okrenuti, ali pogledajte samo slijed dogadaja.
    Nakon balkanija zamalo nije plakao i pred kamerama u hodniku sam dao otkaz, gdje je govorio vidjet cemo sutra bla bla. Gdje su ga navodno igraci zvali i nagovorili da ostane.,

    Nakon toga izgubi od gorice, onda zgubi i od Viktorije, i vise nije na rubu otkaza, vec je onko pun sebe, bez krivnje, krivi su drugi.
    Ako se protiv balkanija skoro samostalno smjenio, sto ga sprejcavalo da to napravi nakon dva sljedeca jednako debilna poraza?
    Nista, ceka da dobije otkaz i otpremninu jer je skuzio valjda da ce neko vrijeme biti bez posla nakon ovakve epiizode u dinamu, pogotovo ne za priblizno slicne pare
  • Efes Pilsen
    8.4k
    S obzirom u kojem trenutku i okolnostima je preuzeo momcad i ne krivim ga.
    Cekao bi i ja otpremninu jer ako ovdje padne on nece vise dobit posao na ovoj razini.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.