• diebalo77
    212
    Odlazi ne sposobni
  • masacusec
    3.6k
    Odjebi onoj dvojici govnara u mostar!
  • Maksim Maksimirski
    5.7k
    Magični Jakirović ušutkao hejtere.

    haters-gonna-hate-dance.gif
  • Tongo Doumbia
    4.3k
    Bit će sad po meni da sam govnav od njegovog šupka, ili sam Jakir osobno, ali kad trener u prvom poluvremenu pogriješi s postavom, a u drugom je s par novih igrača osvježi i postigne željeni efekt i tri boda, onda nije zaslužio pljuvanje. Mislim, to je moj stav. A i nije baš da Takura do sada nije ubacivao ( nije Bog zna kakva minutaža, ali pripišimo to i fazi prilagodbe budući da ni kod Belog nihe imao zapaženu ulogu).

    Bilo kako bilo, u neke kritike neću ulaziti. Bitna pobjeda, Idemo dalje. Tko god bio na klupi. Možda ovo gurne tu jebenu vodu na naš izraubani i paučine prepun mlin.
  • Jaro
    7.5k
    Jakir van!
    Nista ga ovo ne amnestira...
    A stoperi koji su odradili vecinu sezone ostavit se nogometa kad im KTC nakon pol godine pauze, solo treninga i izleta od Portugala, Spanjolske do Francuske ovako pokaze gdje su i sto su...
  • Kujtim Shalla
    3k
    Slušam interview i nemogu vjerovati. Prvo onoliko arogancije, kredit sam sebi daje, izmjenama pogodio sve bla bla, a ne priznaje da je u pet usrao, da smo proigrali kad je izašao peric, kulenovic, menalo, da smo imali sreće nenormalno kad onaj nije zabio na 0-2, i na kraju kad kaže da mu još nije jasno koliko smo imali nesreće protiv goruće i kako nismo dobili. Pa ja sam gledao tekmu kao većina vas, užas, bruka, bez šanse izrađene.
  • cibona
    3.1k
    Neka bude zahvalan da mu je stranac kojeg mjesec dana šikanira produzio posao na jos najmanje tjedan dana.
  • dzggzd
    180
    sta je bez sanse ? Pa banic je imo 5 6 obrana sigurno cistih sansi sto se mogu ovako iz glave sjetit o cemu pricas ti
  • Kujtim Shalla
    3k
    gospodine jakirovica, kakve crne šanse, polusanse, ništa više od toga. Igra očaj, zalaganje nula. Vodi ga sebi doma
  • dzggzd
    180
    Oj boze dragi
  • Maksim Maksimirski
    5.7k
    sta je bez sanse ? Pa banic je imo 5 6 obrana sigurno cistih sansi sto se mogu ovako iz glave sjetit o cemu pricas tidzggzd

    Dinamo je protiv Gorice imao xG 2,3 gola. Šanse su se stvarale ali je realizacija bila loša.
  • dzggzd
    180
    Neki kazu da nije bilo sansi pa eto
  • Kujtim Shalla
    3k
    Jesmo li mi trebali pojest goricu, jesmo. Jeli ovaj lik prvi trener u povijesti koji je izgubio od gorice, jeste. Pa o čemu mi pričamo. Njemu je moha igrao krilo u drugom djelu a Kaneko nije dobio minute
  • jp23
    2.7k
    Obrisano jer nije gospodski.
  • miro
    4.5k
    Nevjerojatan lik! Kako mu nije neugodno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.