• diebalo77
    182
    Odlazi ne sposobni
  • masacusec
    3.4k
    Odjebi onoj dvojici govnara u mostar!
  • Maksim Maksimirski
    5.2k
    Magični Jakirović ušutkao hejtere.

    haters-gonna-hate-dance.gif
  • Tongo Doumbia
    3.9k
    Bit će sad po meni da sam govnav od njegovog šupka, ili sam Jakir osobno, ali kad trener u prvom poluvremenu pogriješi s postavom, a u drugom je s par novih igrača osvježi i postigne željeni efekt i tri boda, onda nije zaslužio pljuvanje. Mislim, to je moj stav. A i nije baš da Takura do sada nije ubacivao ( nije Bog zna kakva minutaža, ali pripišimo to i fazi prilagodbe budući da ni kod Belog nihe imao zapaženu ulogu).

    Bilo kako bilo, u neke kritike neću ulaziti. Bitna pobjeda, Idemo dalje. Tko god bio na klupi. Možda ovo gurne tu jebenu vodu na naš izraubani i paučine prepun mlin.
  • Jaro
    7k
    Jakir van!
    Nista ga ovo ne amnestira...
    A stoperi koji su odradili vecinu sezone ostavit se nogometa kad im KTC nakon pol godine pauze, solo treninga i izleta od Portugala, Spanjolske do Francuske ovako pokaze gdje su i sto su...
  • Kujtim Shalla
    2.8k
    Slušam interview i nemogu vjerovati. Prvo onoliko arogancije, kredit sam sebi daje, izmjenama pogodio sve bla bla, a ne priznaje da je u pet usrao, da smo proigrali kad je izašao peric, kulenovic, menalo, da smo imali sreće nenormalno kad onaj nije zabio na 0-2, i na kraju kad kaže da mu još nije jasno koliko smo imali nesreće protiv goruće i kako nismo dobili. Pa ja sam gledao tekmu kao većina vas, užas, bruka, bez šanse izrađene.
  • cibona
    2.6k
    Neka bude zahvalan da mu je stranac kojeg mjesec dana šikanira produzio posao na jos najmanje tjedan dana.
  • dzggzd
    168
    sta je bez sanse ? Pa banic je imo 5 6 obrana sigurno cistih sansi sto se mogu ovako iz glave sjetit o cemu pricas ti
  • Kujtim Shalla
    2.8k
    gospodine jakirovica, kakve crne šanse, polusanse, ništa više od toga. Igra očaj, zalaganje nula. Vodi ga sebi doma
  • dzggzd
    168
    Oj boze dragi
  • Maksim Maksimirski
    5.2k
    sta je bez sanse ? Pa banic je imo 5 6 obrana sigurno cistih sansi sto se mogu ovako iz glave sjetit o cemu pricas tidzggzd

    Dinamo je protiv Gorice imao xG 2,3 gola. Šanse su se stvarale ali je realizacija bila loša.
  • dzggzd
    168
    Neki kazu da nije bilo sansi pa eto
  • Kujtim Shalla
    2.8k
    Jesmo li mi trebali pojest goricu, jesmo. Jeli ovaj lik prvi trener u povijesti koji je izgubio od gorice, jeste. Pa o čemu mi pričamo. Njemu je moha igrao krilo u drugom djelu a Kaneko nije dobio minute
  • jp23
    2.5k
    Obrisano jer nije gospodski.
  • miro
    4.2k
    Nevjerojatan lik! Kako mu nije neugodno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.