• Imamo Dinamo
    3.6k

    Vjerujem da će se ekipa iz uprave što duže skrivati iza njih dvoje kao glavnih krivaca za sve
  • Jurki
    11.4k
    nazalost ofce ne kuze da problemi nisu friski nego sežu par godina unatrag.. samo kaj eto sad su sva moguca i nemoguca govna dosla na povrsinu.
  • Eduardo
    19.9k
    Sergej se sutra zajedno s ovom generacijom može upisati u povijest, a za to je potrebno ostvariti novi poraz - peti u posljednjih šest susreta i to peti u istom mjesecu.
  • marcio amoroso
    36.2k
    Sergej se sutra zajedno s ovom generacijom može upisati u povijest, a za to je potrebno ostvariti novi poraz - peti u posljednjih šest susreta i to peti u istom mjesecu.Eduardo

    I što je najgore nisu male šanse za to.
  • Mrvica
    3.9k
    I mislim da mu je to puno lakše nego pobjedit nažalost, tako da ko zna možda imamo novi rekord.
  • Blueshadow86
    1.5k
    U slučaju da, ne daj Bože, izgubimo sutra ili bude neriješeno, mislite li da Jakir konačno leti ili?
  • Krizy
    42.6k
    To sam mislio i nakon poraza u posljednje dvije utakmice.
  • marcio amoroso
    36.2k

    Ja imam osjećaj da se u javnosti, a i u Dinamovom puku stvorio dojam da Jakirović nema pojma, ali da nije najveći krivac za ovu situaciju pa eto neka ga tu.
  • Noel
    5.8k
    Ja imam osjećaj ko da nama plačeni mediji stručnjaci i Jakirović žele objasnit i stavit u glavu da nemamo kvalitetne igrače u vidu Baturine Bulata Mišića Vidovića Ristovskog Petkovića. Kao da je to problem a ne trener i uprava koja ga je dovela tu.
  • marcio amoroso
    36.2k

    Upravo tako. Od 15 igrača koji su nastupili u pobjedi protiv Chelseaja ih je još 10 tu. I sad tih 10 ne može dobiti jedan Ballkani. Ma daj me nemoj.
  • Dudu9
    809
    Slab igrač pokraj odličnih ne vidiš mu puno mana ali kad je takvih 10 onda vidiš da nemaju pojma, nije isto kad Livaković skine par zicera i pobjediš 1:0 i kad ti golman primi svaki udarac na gol.
  • kinfa95
    489
    care ako je tebi golman problem, onda moras znat da bi nam livaković donio točno 0 bodova da je ostao
  • kinfa95
    489
    tu ne umanjujem kvalitetu livakovića, ali ako neko istakne golmana kao problem pored ovakve igre i svega ostalog onda to moram komentirat
  • Orc123
    7.7k
    Meni bas fascinantno kako su mediji blagi prema Jakiru, kako lesicki je blag dok je Biscana tako popljuvao ko da je najgori trener u povijesti Dinama.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Upravo tako. Od 15 igrača koji su nastupili u pobjedi protiv Chelseaja ih je još 10 tu. I sad tih 10 ne može dobiti jedan Ballkani. Ma daj me nemoj.marcio amoroso

    Slažem se, al isto tako nemas jednog Petka trenutno, Orsica, Ivanuseca, Livakovica, Šutala. Cacic, Biscan su imali te igrače pa su imali krizu rezultata u jednom trenutku. Nije da ga branim sa ovim rosterom se mora dobit Gorica, Balkani ali ekipa je trula nekako. Npr nemamo igrača koji može napravit višak, čak ni Baturina to vise ne radi u zadnje vrime

    Edit: Ono šta mu ja najviše zamiran je da nije donija gard ekipi ka šta su druge ekipe imale pod njim. Igrači mi djeluju sterilno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.