• Dudu9
    812
    Pa nisu tad doveli igrace iz fra 2 lige da zamjeni stopera od 20mil nego su platili KTC 900k godisnje da imaju pravog stopera
  • jedan u nizu
    8.2k

    Ajmo ovako, idemo pricekati jos koji mjesec, ili do krajs sezone pa cemo pricati.
    Ne mozes to tvrsditi nakon 10 utaklmica, 5 poraza u nizu i tako kriminalne igre, pa tu ni Petko ne radi razliku.
    Ne radi ju ni Misic koji je radio razliku cijelu proslu sezone. Ne radi ni Baturina, Niti Ademi, Niti Rile
    Kada prode kriza, kada dode novi trener (nadam se) i kad se odigra vise utakmica, i kad igraci zapravo dobiju svoje prilike na svojim pozicijama onda cu ti reci tko radi razliku i koga dolazim gledati.
    Sad u ovakvoj krizi taj stavne dolazi u obzir. Ili ako dolazi, onda ti meni reci koga si ti dolazio gledati na pocetku Bjelicniog mandata sa prethodno navedenim igracima? Koji od tih igraca su radili razilku u svojih prvih 6-7 polunastupa za prvu momcad?

    Do krajua sezone ce sigurno ogromnu ulogu imati Petko, Baturina, Vidovic, Misic. Ne moramo imati 10 igraca koji rade razliku, 2-4 je sasvim dovoljno.
  • Orc123
    7.8k
    i onda sam ja naporan sa zazivanjem da dovedeni igraci dobe priliku! A tebi max savki drugi post jbt! Fakat mislis da Max najveci problem? Pored ovakvih stopera ..naso si se srat po maxu od 1,2m eurs a za Boska od 4m eurasi sutio ko ona stvar kad je direktno utjecao na ispadanje iz EK, poraza od Ballkanija, poraza od Hajduka....puna su ti usta stranaca i igraca dovedenih ovo ljeto koji velika vecina dobiva peiliku na kapaljku ali se ne sjetis igraca koji muzu pare iz dinama vec godinama a nisu nicim zasluzili dres dinama poput menala, kuleta, marina i slicnih...e ti su odlicni. Zasto ti ljubo na beku a ne mali perkovic? Tebi je najveci provlem ovaj peijelazni rok a nismo doveli igraca za prvih 11 vec 3
    godine! I da Max nije kvalitet za prvih 11 Dinama kakvog ja zelim ali je ok rotacijski hnl igrac koji nam i nebi bio potreban da u kadru imas stopere koji su za prvih 11 a ne Perica, Boska i Ristu koji je bek....nemas doslovno ni jednog stopera u kadru za prvih 11 Dinama kakvog mi zelimo svi gledati!
  • Majki2111
    3.1k
    Došao sam gledati Gavranovića. On je tu bio prije Orše, Petka, Dilavera ako se dobro sjećam.
  • Dinaminjo
    929
    Njegov plan je da igraci driblaju i nabacuju..
  • Majki2111
    3.1k
    Dobio je direktno pitanje o presici o flasteru na Mišića. Rekao je da su razvili mehanizam gdje se izvlači na stranu ili u sredinu s dva stopera i tvore trojku. U tom trenutku moraju ostali vezni igrači prići iznjeti loptu po duelom. Tu kaskamo. Nemamo veznog igrača sa izraženim ofanzivnim duelom. Lako smo branjivi i pročitani. S ovim kadrom ovakav nogomet se na žalost ne može igrati.

    Igramo nogomet gdje previše ovisimo o Brini i to se vidi sada. Ne znam kolko se isplati sada mijenjati ideju igre i koliko uopće ima vremena. Kada se Bruno vraća.

    Možda neka kontraška ideja bi s ovim kadrom više dala. Ne znam.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    . Nemamo veznog igrača sa izraženim ofanzivnim duelomMajki2111

    Tako je. Tu je glavni problem. Jedan Ivanušec koji u prvom koraku stvori višak bi nam sam donio 10 bodova više u prvenstvu i lomio bi ovakve utakmice ali ga više nemamo iako je imao ugovor do 2026. godine. Bulat je prespor i neokretan za tako nešto i on je više fini pozicijski igrač sa dobrim prekidima a Baturina je igrač za široki prostor i kontre te njemu više paše kada je okrenut licem prema protivničkom golu i kada ima 50 metara prostora ispred sebe gdje može u slalomu nanizati 3-4 protivnička igrača. Baturina je baš zato briljirao u utakmici sa Hajdukom kada smo poveli 2-1 pa se Hajduk zadnjih pola sata otvorio i stvorio uvjete idealne za Baturinu da ih niže ko čunjeve.
  • Majki2111
    3.1k
    Koji igrač u HNL ima ofanzivni dueal osim Pjace? Znači primit loptu izdržat duel i okrenut se okomito prema golu bez da izgubi. Evo ne znam. A HNL pratim i gledam svaki vikend... Meni napamet pada Vlašić koji je u formi, onaj prije 5 godina i više.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    HNL je na najnižim razinama još od lige 16. Kod nas je Petko bio rješenje jer bi se on spustio i u okretu izbacio protivničkog igrača ili bi iznudio faul. Kada nema Petka nema ni takvog igrača i zato se toliko osjeti kada njega nema. Ovisimo o Petku kao Hajduk o peak Livaji i to je žalosno za klub ovolikog budžeta.
  • Majki2111
    3.1k
    Fruk ili Janković možda?
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Mislim da bi to Fruk možda mogao raditi u HNL-u ali na njegovoj poziciji imamo Vidovića koji je vrlo sličan igrač njemu. Dobro bi došao kao zamjena. Janković je Tolić sa boljim udarcem, on je nešto sporiji visoki igrač sa finom tehnikom i dobrim udarcem.

    Ja mislim da će Jakir (ako mu daju vremena do zime) dovesti Labrovića, Selahija i Hodžu iz Belupa. Znam da će se svi buniti na takva pojačanja ali Labrović je odličan golman, Selahi sam samcat odrađuje prljavi posao, pokriva sve rupe iza napadačke četvorke u Rijeci i ugovor mu ističe na ljeto a Hodža je dobar 1 na 1 igrač sa solidnim udarcem. Belupo je po talentu deveta ekipa lige i Hodža čini čuda s obzirom ko su mu suigrači. Ja gledam skoro svaku utakmicu HNL-a i mislim da bi nam svaki od tih igrača dobro došao. Vjerojatno će Jakir (ako dočeka zimski rok) dovesti još dva beka, lijevog i desnog ali teško je reći ko će to biti. Po meni bi u ovoj situaciji pored Mohe i Ljubičića na bekovskim pozicijama i Bruno Goda, Alen Grgić, Bočkaj i Miličević bili pojačanja. Doslovno pola HNL ekipa ima bolje bekove od Dinama a to se nije dogodilo već 20 godina, još od Polovaneca.
  • Majki2111
    3.1k
    Vidović igra lijevo kao i Hoxha...
  • mlinchica
    1.8k
    Vi koji dajete tako čvrstu podršku profesoru Sergeju nakon svega, da ne pišete svu tu podršku u ovo gluho doba noći, možda da odete ujutro do Maksimirske 128, rekao je da dolazi na trening. Pa ako se bude nećkao, vi mu dajte punu podršku pa se možda predomisli i ostane. Ako ipak sutra i dalje bude rezolutan da ostaje, pitajte ga samo koju formaciju igra njegova momčad, koju taktiku preferira i koliko još poraza moramo doživjeti da bi razmislio o odlasku (jel sve do zimskog roka ili ipak koja manje?) pa nam javite ovdje. Fakat nakon ovakvih igri pod njegovim vodstvom (pisalo se tu već o “Jakirovom Dinamu” :strong: ) čovjek mora biti presretan s takvom podrškom. :wink: peace :victory: Dinamo iznad svih profesora!
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Istina Majki, vjerojatno će doći kao zamjena Vidoviću. Hodža je tipičan šiptarski igrač koji se bori, grize i usporediv je sa Sahitijem. Hodža možda ima malo bolju tehniku a Sahiti je malo brži ali sve je to tu negdje. Bolje opet imati i Hodžu kao plan B kada Vidovića nema nego da Baturina mora glumiti lijevo krilo. Još jedan igrač mi pada na um kada je Jakir u pitanju a to je Ivanović iz Rijeke koji je najbolji pressing napadač u HNL-u. Dinamo je zadnji put pošten pressing odigrao za vrijeme Bjelice i Ivanović bi se uklopio u Jakirove planove ali pitanje je koliko će Miško tražiti za Ivanovića.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Vi koji dajete tako čvrstu podršku profesoru Sergeju nakon svega, da ne pišete svu tu podršku u ovo gluho doba noći, možda da odete ujutro do Maksimirske 128, rekao je da dolazi na trening. Pa ako se bude nećkao, vi mu dajte punu podršku pa se možda predomisli i ostane.mlinchica

    Ja sam mu već poslao poruku podrške na Instagram. Osjećam se moderno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.