• Majki2111
    3.1k
    Baš tipkam privatno s forumašem jednim. Neću si dopustiti da serem po tuđoj stručnosti o kojoj pojma nemam. Ne pamtim kada sam ikome rekao da pojma nema o ičemu, a kamoli o nekoj temi o kojoj ne neko stručan, a ja pojma nemam o tome.
  • Maksim Maksimirski
    5.3k
    Rulja traži krv a najlakše je tražiti Jakirovu glavu. Čovjek je došao u neki novi Dinamo bez Oršića, Petkovića, Ivanušeca, Ademija, Theophilea, Šutala, Livakovića a ostala su ista očekivanja navijača kao da su svi oni tu. Jakir nije uopće imao vremena uigrati ništa jer pod broj jedan nije imao prijelazni rok u kojem bi dovodio svoje igrače i stvorio svoj sustav igre nego se morao snalaziti sa igračima koje su doveli debelo potkapacitirani ljudi. U Rijeci i Zrinjskom je imao tu mogućnost i stvorio je od Rijeke prvoplasiranu ekipu lige iako ju je preuzeo kada su bili zadnji na tablici a od seoskog kluba Zrinjskog je stvorio vječnog šampiona i europsku ekipu koja gubi od Aston Ville u Birminghamu u 95.minuti.


    Ako mislite da je od početka školske godine do danas dovoljno vremena da trener pokaže da je pravi onda nemamo o čemu razgovarati. Ja znam da porazi bole i znam da bi mnogi maknuli Jakira već nakon poraza od Hajduka ali srećom klubove uglavnom ne vode ljudi koji imaju vrelu glavu i koji bi promijenili 20 trenera tokom sezone. Uvijek je dobro prespavati pa razmisliti nakon ovakvih poraza. Razmislite je li Jakir kriv ili se čovjek jednostavno našao na krivom mjestu u krivo vrijeme. Izdrži li do zime i bude li on odlučivao o pojačanjima ja sam siguran da će od Dinama napraviti stroj kao što je napravio i u Zrinjskom i Rijeci ali emocije su često jače od pameti pa me strah hoće li dočekati i sutrašnji trening. Ako ga već maknu onda nema smisla dovoditi Bjelicu jer ni on sa ovom masakriranom nebalansiranom ekipom ne bi napravio ništa i zazivao bi se njegov odlazak već do svetogNikole nego bi u tom slučaju bolje bilo dovesti nekog trenera ''vatrogasca i vojnika kluba'' tipa Krznara ili Čačića koji bi do zime odradili posao a onda bi se na zimu maknuli i prepustili posao dovođenja igrača i treniranja većim mangama poput Bjelice (ili Jakira). da oni slože ekipu po svom guštu.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Pišu neki da u Jakirovoj igri nema automatizama. U ovih par mjeseci ja sam ih vidio nekoliko.

    1. Reci da si spreman biti trener Dinama jer se i tako na to spremaš cijeli profesionalni život. Da je tvoja odgovornost biti trener Dinama koji je u situaciji vrijednoj spašavanja, a ti si taj spasitelj.

    2. Budi antipod prethodniku koji je šutljiv i povučen i otvori gard, postavi se kao frajer. Kad izlaziš na teren stisni šake i plješći zapadnoj tribini jer znaš da su tamo kreteni koji će se u slučaju neuspjeha okomiti na igrače, a ne na tebe.

    3. Njeguj imidž tvrdog trenera čije momčadi igraju pragmatično i primaju malo golova.

    4. Ispadni iz europskog natjecanja. Kad na gostovanju kod Sparte primiš 4 gola, okrivi igrače i reci da čekaš reprezentativnu pauzu kako bi momčadi dao svoj pečat.

    5. Nakon reprezentativne pauze izgubi od najvećeg rivala u domaćem prvenstvu pa odmah nakon toga i od autsajdera u najslabijem europskom natjecanju koji nikad nije ni igrao nikakvo europsko natjecanje. Reci “ako je problem u meni, ja idem.”

    6. Zatraži da ti se povjeri naredni prijelazni rok jer naravno da nije problem u tebi. Na utakmicama radi izmjene neshvatljive i nogometnim laicima i stručnjacima.

    7. Izgubi na gostovanju od malog kluba iz predgradja čiji si trener bio, a s kojim si imao uspjeha igrajući reaktivni nogomet, ali si i tamo dobio otkaz.

    8. Sigurno je ponižavajuće doći ko frajer i trener Dinama u Goricu pa izgubiti. Ne brini, okrivi igrače, konkretno Vidovića.

    9. Izgubi domaću europsku utakmicu nakon loše igre. U toj utakmici ponovno nastavi raditi čudnovate izmjene. Ako igrač kojeg si uveo napravi penal na idiotski način, reci da si gledao na tabletu i da je sudac prestrogo svirao penal.

    10. Vrati se na točku 1.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Fascinantna mi je ekipa koja priča da Jakir nema vremena uigrati niš. Po toj logici bilo koji trener koji dođe usred sezone mora čekati sljedeće ljeto da bi imao pripreme i uigravao nešto.
    Ili ekipa koja govori da nije kriv što ima takvu momčad. Momčad je slabija nego prije puno, al nije toliko slaba da nam profa isporučuje takve bljuvotine od igre.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Razmislite je li Jakir kriv ili se čovjek jednostavno našao na krivom mjestu u krivo vrijeme. Izdrži li do zime i bude li on odlučivao o pojačanjima ja sam siguran da će od Dinama napraviti stroj kao što je napravio i u Zrinjskom i Rijeci ali emocije su često jače od pameti pa me strah hoće li dočekati i sutrašnji trening.Maksim Maksimirski

    Ne kužim ovo, ako nije krivo našao se na krivom mjestu i u krivo vrijeme i na to krivom mjestu bi trebao ostati?
  • Jaro
    7.3k
    Ako mislite da je od početka školske godine do danas dovoljno vremena da trener pokaže da je praviMaksim Maksimirski

    Ja sam sumnjao da nije pravi jos dok su/ste ga zazivali tamo kod inauguracije Cacica. S prvom utakmicom i Ljubom na LB mi je to samo potvrdio. Kasnije, kako je vrijeme odmicalo, on provodio vise vremena s igracima, odradio 2 ciklusa minipriprema u reprezentativnim stankama i ucinio momcad (i sve do jedbog igraca) gorim nego kad je dosao - samo je potvrdio moje misljenje.
    On je na mjestu trenera samo zato sto s pravim drustvom ide na kave i jer hrvatska raja pusi demagogiju, prazne floskule i prazna lupetanja.
    Zato je Biscan letio nakon 2 poraza, a ovaj ostaje nakon 5.
    Čačić je za ovog šonju space shuttle i bez izmjena...
    Da, i ona poluostavka nakon Kosova je naravno dobro osmisljeni PR trenutak...
  • Dudu9
    812
    Klub se mora posložit od glave, znaci od nove uprave pa SD tek onda trenera i slaganja momčadi, to što cemo smjenit trenera postaviti drugog pa mu prodavat najbolje igrače i dovoditi igrače iz 2 fra lige i nadati se da ce trener bit madionicar i od takvih igrača napraviti momčad za LP je smjesno
  • Facke
    3.6k
    Po cemu je Jakirovic zasluzil biti dalje trener? Mi sve gore i gore igramo. Nakon utakmice veli "mogu recu da su nas ozljede masakrirale". Pa jedini biten igrac koji ti fali je Petkovic. Onda njeguva izjava "njega momcad sliiijedi".
    Aha male morgen. Ljudi energija izmedu trenera i momcadi je stima. I to se vidi nazalost vec duge. Ponasanje prema igracima i momcadi 0 bodova. Postavlanje momcadi 0 bodova. Prazne floskule nakon tekme. A ak doma ne odigrame absolutne nis onda znas da je vreme za kraj. Nezna posloziti ekipu. Pravi trener bi to jake brze resil. Vu nase momcadi ima jake pune potencijala ali to on nezna koristiti. Za mene je bivsi.
    I kraj. I kak tu neki govoriju "dovodit igrace iz druge francuske lige". I gde je problem ak je igrac kvaliteten?
    Bernauer je za Perica svemirski brod. Eto. Da su scera igrali juniori bolje bi zgledale. Jakirovic je dokrajcil i razbil tu momcad. A najgorje je da on igracima neda poverenje, da ih salta , pogotove nove igrace , ko budale.
  • Jurki
    11.6k
    Vele jutro je pametnije od veceri..
    I malo hladnije glave.. Jakir mora danas letjeti s klupe.
    Nemamo igru, momcad je svakom utakmicom sve gora i gora.
    Apsolutno nikakav pomak se ne vidi u igri, automatizama nema.
    Nije on dopeljal igrace, međutim i s ovakvim rosterom ovo su blagoreceno katastrofalni rezultati.
    Kemija s izmjenama, igraci ne igraju na svojim pozicijama.
    Naravno nije ni on sve kriv.
    Uprava bi prvo trebala smijeniti sebe, pa trenera i igrace udariti po dzepu.
    U teskom smo glibu, kola jure opasno nizbrdo, a kočnice su nam riknule.
    Ne mogu procesuirati kak smo prije godinu dana razmisljali o tome “kaj nam treba za trece mjesto u LP”, a danas nemremo dobiti ni 11 pijanih rekreativaca.
    Bravo svi.. stvarno uspjeh za divljenje i za školske knjige pod temu “kako razjebati klub u nekoliko mjeseci”.
  • Sava Krpa
    266
    Momcad je u očitom padu na svim poljima... Koji je to sada trener da u ovom trenutku može nešto napraviti?
  • Orc123
    7.8k
    Nazalost mitko ne zeli preuzeti odgovornost i on ce i dalje biti trener! Nema ga tko smijeniti jer imamo bezkicmenjake u upravi....nastavit ce nas asergej i dalje uveseljavati igrom i rezultatima.....Boze dragi, tko nam to vodi klub!
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Nece ga smjeniti jer to znaci otpremnina. Ovo je sezona stednje

    Majku ti jebem koliko god sam bio pijan nisam vidio jedan dupli pas
  • Georg Koch
    4.5k
    Jakir ne mora ici jer se time nista konkretno nece rijesiti.
    Da ima gresaka, ima.
    Ali Pep Guardiola da dodje, sustinski problem nece biti rjesen, uprava nas je dovela do ovoga i prije svega oni moraju ici. Da idu i oni, i trener, onda ok.
    Ovaj je doveden pred zid, sa igracima nedostojnih dresa Imotskog, a zna se tko je za to kriv.
    NAJLOSIJA UPRAVO U POVIJESTI SVIH SPORTOVA, POKAZITE BAR MALO DOSTOJANSTVA I ODLAZITE IZ SVETINJE.
  • Droljo
    7.9k
    Majku ti jebem koliko god sam bio pijan nisam vidio jedan dupli pasGražvydas Mikulėnas

    Točno to.
  • austrijanac
    4k
    Ako je jedini razlog da Jakir ostane taj što si nije on slagao ovu ekipu, onda je to katastrofa.

    Čovjek je toliko taktičkih greški napravio da bi čovjek Krunu poželio opet vidjet na njegovom mjestu.

    A vi mu davajte šansu i opravdavajte ga, doci ce Belupovo krilo, takav nam treba, on grize.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.