• jp23
    2.6k
    Ako si zaista trener sa mudima, i gardom, sada ga pokaži, a ne samo kad se na strancima treba iživiti. Nakon ovog u 1 ujutro sad ih potjeraj sve na trening.
  • marcio amoroso
    36.3k
    Kada platimo Jakiroviću ili kako ga neki od mila zovu profi otpremninu prelazimo 2 milijuna u godinu dana na trenere.

    A mi se pitamo gdje su pare i nadamo se pojačanjima.

    Što je najgore sa ta dva milijuna u godinu dana momčad izgleda kao da je vodi blago rečeno netko sa zone.
  • Ali
    2.1k

    Dva puta više je plaćen Boško Šutalo koji već treću tekmu sjedi na klupi.
    Isto toliko je od dolaska dobio Josip Drmić...

    Kad sam rekao davno da treba platiti 4 milje stranca i da doddje sa kvalitetnin stozerom bilo je "kad je dinamo platio toliko trenera"
    Evo u ova dva reda treneri+bosko+drma = 8 milja..
  • austrijanac
    4k
    Još jedan u nizu koji nije uspio složiti igru bez Josipa Mišića i to mu zamjeram više od ičeg.
    Svaka čast Josipu Mišiću i njegovim odličnim partijama, ali on nije igrač bez kojeg Dinamo ne može niti bi to trebao biti. Fascinantno mi je da dolaziš iz HNL kluba gdje bi ti plan bio sigurno zatvorit Mišića protiv Dinama i onda dođeš tu i apsolutno ništa po tome ne napraviš.

    Ostalo mi se ni neda pisat, ima tu još dosta taktičkih stvari.
  • jp23
    2.6k
    Što je najgore sa ta dva milijuna u godinu dana momčad izgleda kao da je vodi blago rečeno netko sa zone.marcio amoroso

    Usudit ću se reći da bi bolje izgledali da nas vodi netko ovdje sa Zone.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Ja bih ostavio Jakirovića samo da još u kojoj utakmici vidim onu situaciju iz prvog poluvremena kad se Emreli spušta po loptu od Nevistića, a Mišić ide na Emrelijevu poziciju medju njihove stopere.
  • hardek
    2.8k
    Jakir nema muda napraviti ono što se mora napraviti a to je veliki rez i šok terapija. U utakmicu protiv lokse poslati:Nevistića,Ristovskog,Teofila,Sosu,Perkovića,Tibora, Ademija, Baturinu, Kaneka, Špikića i u napad Vidovića.

    Ono što će Jakir napraviti: Nevistić, Moha, Risto, Perić,Ljubo,Mišić,Ademi,Baturina,Vidović,Špikić,Drmić

    Ono što je smjesno/tragično je da bi ovoj ekipi od svih trenera u ovom trenutku najviše trebao Sopić
  • miro
    4.4k
    Jakir me baš razočarao s ovim izjavama. Nikakva samokritika, nikakvo objašnjenje zašto izgledamo ovako loše, samo izvlačenje i demagogija. Daleko je to od trenera za Dinamo. Iskreno bih radije Krznara natrag nego da moram slušat ove "frajerske" izjave
  • i more je plavo
    1k
    Do zimskog prelaznog roka treba nam trener koji igral bunker, sve stopere stavit unutra, a imamo ih, napred nek metnu Špiku, Menala i Baturinu, jer jedino oni mogu pobjeci i zaboraviti jalovi posjed.
  • Jaro
    7.3k
    mene recimo nije ni malo razocarao, napokon se razotkriva kao sve ono sto jest - losa kopija Dalica u svemu - od taktike, postavki igre do populizma , demagogije i velicanja svoga sebe...
    A realno - potez kod dolaska u dinamo te odlaska iz rijeke govori nesto i o njegovom karakteru. Jbg, nije dzaba hodao s govnom "na kave" po Hercegovini...
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ja naprosto ne mogu vjerovati, i odbijam vjerovati da su ovi igraci tako losi kako igraju zadnjih 5 tekmi.
    Jedino logicno objasnjenje koje imam je da je trener stvarno izgubio svlacionicu, i da ga ovi svjesno/nesvjesno sabotiraju i nemaju motiva igrati niti zelje pod tim trenerom.
    Jednostavno ne mogu vjerovati da netko tko ima priliku povesti kontru u takvoj utakmici bez prilika, i pod takvim imperativom pobjede, stane, okrene se i vrati loptu igracu do sebe. I tako vise puta, i ne jedan igrac nego vise njih,
    Da netko toliko ne zeli napadati i igra taku igru protiv ekipe koja je isto tako losa da nisu imali nijednu priliku osim penala i ponistenog gola. Pa da smo imali 3 igraca vise mi se nebi pokremuli.

    Ne, stvarno, ja nemam objasnjenja osim sabotaze, da li svjesne ili nesvjesne boli me kita,
  • pencilneck
    657
    Čačić je za ovog demagoga Ancelotti. Lik koji se sramotio u Europi s Mariborom, a najveći uspjeh mu je osvojena liga BiH koja je jedna od najgorih u Europi ne računajući San Marino i Andoru.

    Govorio sam čim je potpisao, čovjek koji nije vidio 200.000 eura u životu na računu ne može biti nikakav autoritet u svlačionici igračima koji su zaradili ili zarađuju 5x više od njega. Nitko ga tamo ne doživljava ozbiljno, a to se i vidi na terenu.
  • Majki2111
    3.1k
    Jesu, loši su. To jest, nisu loši igrači, nego su lošiji od onoga što je Dinamo navikao zadnjih 5 godina. Evo, odgovori na pitanje. Kojeg igrača se veseliš doći gledati na Maksimir? Možda ćeš dati jedno ili dva prezimena ali to je to. Za nešto više treba tu biti više prezimena. Sjeti se 2021. Kako bi odgovor tada izgledao?
  • jedan u nizu
    8.2k

    pa evo kada je dosao Bjelica, doveo je sve noname igrace, i nijedan nije bio taj. Ali su igrali i postali miljenici publike. Ne mozes mi reci da su ljudi od prve tekme dosli gledati Petkovica, Osšića,Gojaka,Dilavera,KTCa,Hajrovica, Moru itd.
    Da, ova ekipa je losija. Tocka.
    Ali nije losa da ne mogu dobiti Goricu, Balkani, kriminalni Hajduk i jos kriminalniji Plzen. I to ne samo ne dobiti utakmicu, vec svaku izgubiti.
    I to ne samo izgubiti, nego izgubiti bez ispaljenog metka. Ma sta bez ispaljenog metka, bez metka u spremniku, ma bez pistolja.
    E toliko losi bome nisu.
    Jednostavno nisu.
  • Majki2111
    3.1k
    Koji igrač osim Brune radi razliku kod nas? Pazi imaš već poveći uzorak utakmica...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.