• NitkoBitan
    13.6k
    A da... Znam da na etnickim kartama Hrvatske ima ona jedna tockica koja oznacava cesku nacionalnu manjinu koja cini vecinu na malom podrucju. Jesi od tam? Uvijek sam se pitao otkud Cesi u Hrvatskoj, odnosno kaj ih je dovelo ovdje.
  • Paggini
    11k


    Austrougarske migracije sredinom i krajem 19. stoljeća, pogotovo na područje Slavonije - ima tu Čeha, Slovaka, Židova (je bilo), Švaba (je bilo), Ukrajinaca, Mađara, Srba...
  • deda
    29.7k
    Isto što i bilo kog drugog. Prodali svoje u Češkoj, kupili u Hrvatskoj. Nada u bolji život.
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Strašno je to što se događa tamo, ali ja sam jedan od onih koji smatra da eventualna zabrana posjedovanja oružja nije rješenje.

    Pod Biden-Harris administracijom pre velik je broj ilegalnih migranata koji rade nered po SADu, teško je u takvoj situaciji ljudima reći ne, nemaš pravo imati oružje i zaštiti sebe i svoju obitelj u slučaju nekakvog napada.

    Drugo, što je iznimno bitno je to da je oružje praktički postalo dio njihove "kulture". Oružje posjeduje ogroman broj Amerikanaca i neće ga se tek tako odreći nego će se okrenuti ilegalnim distributorima, a onda si tek napravio sranje kao što je bila zabrana alkohola.

    Također jako je bitno spomenuti do da se većina (bar onih velikih) mass shootinga mogla spriječiti, to jest policija je imala jake indicije da bi ta neka osoba mogla to napraviti, ali su zakazali. Ako te zanima, mogu o tome malo kasnije jer relativno poznajem temu
  • Crusades1986
    10.3k
    osim vratnicamaGražvydas Mikulėnas

    ona jeb*** desna stativa... :roll:
  • Mrvica
    3.6k
    Kako dijete Hercegovca vidi bibliju :rofl: :rofl:

    396336224-904006201088748-35389009319047645-n.jpg
  • Petar86
    638
    Bok ekipa, ima li neka prica iza britanske zastave jucer na futsalu i jel se ono sepre vracaju?
  • Majki2111
    2.8k
    Al najjača mi frendica. :blush: Pričamo danas i prvo bude tema neka kao frizura i kose. I pitam ja nju jel se kuži u to? Kaže ona da ne. I ja si mislim OK, dobro, uz malo sumnje. I onda smo došli do zubiju, i rekli da ajmo svratit do DM-a vidit paste za zube. I prođemo pored ulja, i pitam ju za ricinusovo i veli ona da maže kosu time. I ja se iznenadim mrvu i kažem joj da kak ne zna o tome, a maže se ricinusovim uljem. Očito je da zna i da ne znam zakaj krije, veli da možda nije ni svjesna kolko zna jer muški većinom ne znaju o tome. I krene ona meni pokazaivat kaj koristi serume kreme i gelove., pokažem i ja njoj. Velim koristim ovu retinoidnu kremu. Ona se pak iznenadi i veli ona još to nije krenula. Najjača. zna sve, koristi puno toga, ali ne i retinoide. :joke:
  • Oluja
    3.8k
    O svemir ti jebem, sto sam ja upravo procitao
  • Dino
    2.4k
    ali ne i retinoideMajki2111

    Kak je retinoide samo mogla izostavit :roll:
  • Mrvica
    3.6k
    Krvi ti iz nosa kad mislim da me ne možeš iznenadit, prevarim se svaki put. :lol:
  • NitkoBitan
    13.6k
    Pola sjevera prije utakmice i na poluvremenu cita ovo
  • Majki2111
    2.8k
    Nemam pojma. Sad sam ju zaintrigirao. Pitala je kolko krema moja košta. Sigurno će razmislit o tome.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.