• The Undertaker
    4k
    Mnogi su u posljednje vrijeme pokusali sami sebe podrzavatiInfinity

    Ovo je već patologija.
  • Antonio bbb
    227
    Zakaj se nebi uz pitanje ,,idete li na utakmicu: da - ne” uvelo i pitanje ,,na koju tribinu idete”
  • Šteco
    530
    Trebalo bi staviti nekako da se lakše može vidjeti tko lajka koji post. Više puta mi se dogodilo da lajkam nešto di sam htio vidjet lajkače. A onda ne mogu (ili ne znam) maknuti lajk. Posebno ako je to nakon više gemišta, tko će to naciljat :sweat:
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Čini mi se da su moderatori rekli da se ne može. Šteta, jer nam se svima događa (meni se hrpu puta dogodilo da lajkam nešto i onda napišem nesto skroz kontradiktorno)
  • marcio amoroso
    32k

    Lajkovi se ne mogu maknuti, a vidjeti se generalno mogu.
  • Šteco
    530
    Da, to sam i mislio da je tak.

    U dosta situacija iz straha da ne lajkam nekaj nisam išao pogledati tko lajka neke postove. Jer sam se i u nekoliko navrata opekao. Kaj je tu je, bum naučio živjeti s tim. :cool:
  • Guinness
    1.9k
    Prijedlog adminima da brišu i baniraju sve koje do derbija u prosincu budu stavljali tovarske citate, razmišljanja i ostalo, bilo u shit of the day ili ostale teme.

    Temu "Nismo isti" imamo, bilo je (barem) tjedan dana vremena da se piše, citira, stavlja sva bljuvotina šta su od zadnjeg derbija, ili od prije, imali pa nitko ništa.

    Sad će opet krenuti standardno zagađivanje HNL i ostalih tema sa njihovim sranjima, kao i zadnji puta, odnosno svaki puta do sada.
  • marcio amoroso
    32k

    Ne možemo banirati, ali brisati sigurno hoćemo. To nam ide svima na živce.
  • vjeko1701
    5.9k
    Dokle će se na ovom forumu tolerirati profilne slike i postovi koji veličaju sramotne ideologije?
  • Patak
    2.2k
    Koju sramotnu ideologiju?
  • vjeko1701
    5.9k
    Ti to ozbiljno pitaš?
  • Droljo
    4.8k
    Koju sramotnu ideologiju?Patak

    Nakon kakve igre?

  • Patak
    2.2k
    Ma treba malo smiriti tenzije na forumu pa neću inzistirati na odgovoru. Valjda će se o II svjetskom ratu kod nas jednog dana moći pričati bez prethodnog zakopavanja u rovove. Jedan post danas je bio odličan kako je to bio kod nas kompleksan rat i podijeljeni Hrvati na više strana za razliku od Domovinskog koji je bio bez ikakvih mrlja...
  • vjeko1701
    5.9k
    Stari, radi radnog mjesta jednog od roditelja sam osobno imao uvid u mnoge službene dokumente iz doba NDH, znači nikakvi komunistički spinovi, prekrojavanje povijesti ništa.

    Znam jako dobro kakve stvari su se onda radile i kome sve su se radile te koliko štete hrvatskom narodu je ta ideologija napravila.

    Kolega boss je apsolutno u pravu, taj sukob je bio jedan od najkompleksnijih sukoba ikad ali to veze nema sa stvarima koje je radio ustaški režim i ideologija. Također, ono kaj je radio komunistički režim nije nikakvo opravdanje. Nijedno ne bi trebalo imati mjesto u srcu bilo koga od nas. Ja ovdje nemam rov, nit podržavam jedne nit druge. A ovi neki kojima su svi komunisti ako ne podržavaju Pavelića i kompanija, daj molim te. Petogodišnjaci imaju više inteligencije od toga.

    Kaj se tiče ovog foruma, sramota je da se dopušta ovo kaj se dopušta zadnjih dana. Al pričati s ljudima koji s ustašama nekaju "nikih problema" i to im je "domoljublje" je identičmo kao i pričati sa woke kretenima.

    Isti ste, identični.
  • marcio amoroso
    32k
    Kaj se tiče ovog foruma, sramota je da se dopušta ovo kaj se dopušta zadnjih dana.vjeko1701

    Šta točno dopuštamo? Bez umotavanja molim te. Šta bi trebali svako tri sata pregledati sve profilne i na osnovu toga nekoga banirati?

    Općenito mi je debilno da forum koji je posvećen isključivo širenju ljubavi prema Dinamu neki ljudi koriste kako bi liječili svoje komplekse i svakodnevno se izdrkavali sa glupostima koje veze, ali baš veze nemaju sa Dinamom niti sa ljubavi prema Dinamu.

    Brate mili ima sigurno brdo stranica gdje se može širiti mržnja prema nekome.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.