• seljak86
    2.4k
    To je klasična retorika mamićevaca i čudi me da nije dobio trajni ban.
  • black Olives matter
    57
    Ne bi bilo loše, uz opciju lajkanja, imati opciju spremanja (bookmark-anja) postova.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    ili opciju negativnog lajka

    palac gore palac dolje

    ovako nekada netko ( čak i ja ) bubne nešto , pa se pola foruma obruši i traži blokiranje, dvije stranice se ispišu u jebanjima majke hahha
  • black Olives matter
    57
    Kad smo kod like-a, bilo bi kul da se može i maknut like. Nemali broj puta mi se dogodilo da slučajno like-am nešto preko mobitela. Al dobro, to me i ne dira toliko. Više bih volio to bookmarkanje
  • markoli
    1.7k
    Mi koristimo postojeću eksternu platformu za forum, znači ne možemo sami mijenjati u kodu te stvari, ali možemo poslati e-mail s prijedlozima poboljšanja developerima. @Eduardo
  • black Olives matter
    57
    Svjestan sam toga. Ovak ste ili posrednici ili jednostavno ignorirajte. Vaš izbor :grin:
  • mali M
    3.5k
    ma jasno sve... bilo bi baš dobro da novi mogu jedan post dnevno dok ne skupe određen broj bar lajkova.. pa onda drobi jedan po jedan i ako si troll nećeš baš dugo. al to čisto komentiram, jasno je rečeno da nemožete u kodu stvari mijenjati..
  • jp23
    2.2k
    Ne znam jesam li jedini, ali ne vidim zadnju poruku u temi od utakmice s Osijekom.
  • Papastrumf
    9.9k
    Budući da se u zadnje vrijeme banira kao na traci (ne ulazim u to je li opravdano ili ne), možda bi trebalo razmisliti o otvaranju nove kategorije "kutak za banirane".
  • masacusec
    3.1k
    Tzv. zabranjeni :lol:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Mislim da nije moguce jer kad se nenoga banira iskljucuje ga se sa foruma, mozda je dodatna komplikacija ostaviti nekome jednu otvorenu temu

    Moderatorima sigurno nije do dodatnog posla

    A i na sta bi licila ta tema. Shitstorm haha
  • Georg Koch
    3.6k
    Moderatorima:
    Zasto brisete vise komentara, odosno zasto ne obrisete i opomenete trollove koji se pojave sa jednim komentarom koji nema veze s vezom.
    U najboljoj namjeri post.
    Hvala:)
  • marcio amoroso
    32.5k

    Brišemo sve šta nema veze sa temom. Ako primjetimo naravno.
  • Georg Koch
    3.6k
    razumijem i slazem se.
    Samo prijedlog(koliko je to moguce) upratite te trollove koji upanu iz vedra neba nevezano za temu, samo da bi pametovali. Upravo jednom takvom ste brisali komentar pa i moj, jer naravno da sa pametnjakovicima ne mozes uvijek ostati miran.
    Sve 5
  • Infinity
    15.2k
    OBAVIJEST ZA SVE KORISNIKE

    Zabranjeno je imati dva ili vise racuna na Zoni. Upozoravamo sve clanove da ce u slucaju izrade novih racuna biti trajno banirani. Mnogi su u posljednje vrijeme pokusali sami sebe podrzavati, pa se toga suzdrzite ubuduce. Bilo je smijesno i simpaticno dok je takvih bilo 2-4, vise nije.

    S vremenom ce svima dupli racuni biti banirani. Voljom administracije ce biti odredjeno koji ce postati bivsi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.